Poradíte netečúci pohár?

vicsstef
12. jan 2012

baby, odporucte mi prosim nejaky netecuci pohar resp. hrncek za normalnu cenu, najlepsie nieco co by som nasla na nete, resp. v supermarketoch.dakujem

mysenac
12. jan 2012

my máme tento od MAM: http://www.maderna.sk/katalog/product/7991/ - kúpili sme v DM-ke 😉

angua27
12. jan 2012

ahoj,
my fičíme už 3 roky na tomto poháriku http://www.canpol.sk/product.php?lp=71&gr=543&p.... kupujem ho v DM, alebo v Tescu. cena okolo 3 Eurá.

evka4
12. jan 2012

ahoj, z vlastnej skusenosti ti neodporucim ziadny. mame MAM z DMky a NUK z tesca. MAM tecie, cize podla mna urcite nie je netecuci, no a z toho druheho sa dcerke zle tahalo. ja som to vyriesila tak, ze som ju naucila pit z normalneho pohara. a ked ideme niekam von, tak beriem vodu normalne do flasky.

asfodelka
12. jan 2012

my mame znacku Lovi z lekarne a maly je s nim spokojny. ma makky naustok a vnutri filter ktory vies uplne vybrat ked ho nechces. vydrzal uz niekolko hodeni o zem. ale nemam sajnu kolko stal lebo ked kupujem nieco co nekupujem na 2dni tak sa nikdy nepozeram na cenu ale na to aby mi to vydrzalo co najdlhsie. to je take pravidlo radsej kup raz poriadnu vec ako trikrat lacnu ktora sa Ti vzdy pokazi.zelam dobry vyber 🙂

ivanulienka81
12. jan 2012

ja mam dobre skusenosti s Momma netecusi hrncek so slamkou, objednavala som ho z netu a fakt netecie... my sme mali sice ten so slamkou ale su aj s naustakmi....

lubina
12. jan 2012

My sme mali rozne, ale to sa ti ani neda poradit.Kazde dieta je ine.Co sa nasej starsej pacilo, mala poharik netecuci so slamkou, to mladsia nechcela dat ani do ust..Ta mala s tym "sosacikom", ale ako pisem mali sme ich viac.A myslim, ze aj ty budes musiet vyskusat,co bude vyhovovat tvojmu dietatku.Viem, ze kamoska ma dcerku a ta netecuci hrncek vobec nechcela lebo musela vela tahat a hadzala vsetky o zem ☹ . Chce to len skusit, najdes ich dost.

katka226
12. jan 2012

spokojní sme boli s MAM ako u mysenac, teraz máme taký podobný len športový tiež MAM 🙂 Mali sme aj Momma so slamkou, ale dlho nevydržal netiecť, malý ho párkrát hodil o zem a bolo 😒

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bebemaly
12. jan 2012

používame už dlhšie od Mam a sme spokojný obaja 🙂 naozaj netečie, dobre sa udržuje a vydržal aj pár nepekných pádov 😀

lucik85
12. jan 2012

nam najviac vyhovuje poharik Tommee Tippee ,netecie a maly s neho rad pije ..mali sme aj MAM ale ten tiekol a malemu sa zle pilo s neho a s magickeho hrnceka Avent nechcel vobec pit.

pimpulienka
12. jan 2012

My použivame Avent aj Tommee Tippe s obidvomi som veľmi spokojná 😉

tea333
12. jan 2012

avent magic cup nam vyhovuje 🙂

ikke
12. jan 2012

nuby nam tecie ako vodovodny kohutik, sosaciky od aventu trochu menej, jediny spolahlivo netecuci je zatial tommee tippee, len tiez sa moze naplnit iba max. 1cm pod okraj, inak tiez tecie...

mata_murkova
12. jan 2012

ja mam nuk z billy so silikonovym sosacikom a nam teda netecie, vzdy pred tym ako jej dam flasu, tak ten naustok stlacim aby vysiel vzduch. s tymito poharikmi mam len dobre skusenosti. tiez mame aj tomme tippe so slamkou, malu to bavi z takeho pit ale v noci je to pre nu neprakticke, lebo vypije vela caju a poleziacky by z toho moc nevypila ;)

katrinka8
13. jan 2012

My mame nuk a v pohode sa mi zda - tecie len vtedy, ked ho nasa nezbednica hodi o zem - resp. netecie prudom, vytecie niekolko kvapiek.... 😉 Ale rada pije aj z pohara so obyc slamkou alebo z normalnej pet flase s tym sosakom, ci ako sa to vola 😀 (ma ho napr. 0,5 l Lucka)

natasole
13. jan 2012

My máme netečúci pohárik Lovi 360 mini (9m+) - tečie len pri prudkých pohyboch, dobre a ľahko sa z neho pije - po obvode je antibakteriálna membrána a dieťatko pije ako z normálneho pohára, má aj držiaky. Dcérka sa z neho vedela napiť už keď mala cca 7mesiacov: http://www.maderna.sk/katalog/product/7607/
Okrem toho máme aj Lovi tréningový hrnček - kúpila som hneď s tvrdým náustkom aj keď ho výrobca odporúča od 12m+, dcérka z neho bez problémov pije. Akurát som na tesniacom ventile, vďaka ktorému je hrnček netečúci nožom trochu zväčšila dierku v membráne, aby sa z neho ľahšie pilo (bol netečúci až moc):
http://www.maderna.sk/katalog/product/2733/

kralicica
13. jan 2012

ja som hladala a skusala tak dlho az som prisla ku flaskam jupik aqua alebo kubik water (vodicka pre deti, bez umelin, len voda a ovocna stava a trochu cukru, ziadne farbiva) a teraz pouzivame tu flasku, je super aj ked ju trepne maly o zem nic sa nevyleje :D len sa treba z toho naucit pit ale deti sa to naucia max. za tyzden.

kajasyn
13. jan 2012

Mame tommee tippee a sme velmi spokojni.

kviotecek
14. feb 2014

angua27 ahoj a da sa ten poharik este kupit ja som ho kupila v dma uz taky nemaju a v tescu som ho nevidela.. 😒