Štvormesačný syn odmieta mlieko

petrowna
8. jan 2015

Moj 4mesacny syn mi uz 4ty den odmieta rano pit UM.Ked mu spravim mliecnu kasu 100 ml rano,tak to pekne lyzickou spapa.UM potom papa 4krat za den po 180ml.Mali ste niekto podobny problem,ze vase male rano nechcelo mlieko?

bonaqa2013
8. jan 2015

nie, ale asi mu lepšie chutí kaša. kaša lepšie zasýti.

andreasiskova3
8. jan 2015

Ahoj, moja mala tiež postupne prestala chcieť mlieko. Ale ona už má 7 mesiacov. Mlieko pije iba 2 x za den aj to len max 150 ml resp.len 70-80 ml.inak chce len tuhú stravu lyžičkou. Tvoj už má 4 mesiace môžete prikrmovat.Ja by som mu do mmliečka zarobila kašu, ale v prvom rade by som to určite konzultovala s dr. nakoľko má ešte len 4 mesiace.

petrowna
autor
8. jan 2015

@andreasiskova3 ja som mu naschval kupila mliecnu kasu,aby som mu nemusela do mlieka zarabat..

kofoluska
9. jan 2015

@petrowna Moj maly to UM odmietal uplne. Rano to bolo vzdy najhorsie. Jak mal 4 mesiace, zacali sme prikrmovat, behom mesiaca bol na troch jedlach denne a pil UM len rano a vecer. Ina moznost nebola. Takze pokial inak papa UM pekne a nexce len to ranne, tak to nechaj tak. Kedze je na UM, tiez mozes postupne pridavat dalsie a dalsie druhy jedla a na mlieku uz nebudete zavisli.