Syn nechce piť materské a ani umelé mlieko

forever171
17. dec 2015

Moj skoro 6 mesacny syn mi odmieta MM a aj UM . Prikrmy vsak papa . Jak mam doneho dostat nejake mliecko? Poradte mi prosim

janickacrazy
17. dec 2015

@forever171 Možeš skúsiť biely jogurt alebo mlieko skryť do kaše alebo do mliečnej polievky. Inak je to dosť zvláštne, že taký malý drobec nechce vobec mlieko.

myleontina
17. dec 2015

@forever171 a neskusila si zmenit znacku UM ? mozno tym, ze papa prikrmy, sa mu tochu zmenii uz aj chutove bunky, nemoze to tak byt? no asi by som to robila tak, ze by som mu davala ryzovu krupicku ,alebo nejaku inu, ktora sa zaraba do UM a a ako hovori @janickacrazy , tak do nejakej polievky, alebo tak.. drzim palce 🙂

8291
17. dec 2015

Nahrad mliečnymi vyrobkami aj kašami.naša krpaňa je uplne bez mlieka od 5 mesiaca,proste v 4,5 mesiaci ho odmietla a hotovo.aj sme ležali takmer mesiac v nemocnici a lekari to vzdali s mliekom.teraz ma 17 mes.je uplne zdravá,tak papkoš veľký nieje a mlieko pije len 1x aj to ráno o 5 hod.si vypije 150-200ml.takze tak v nemocnici nam povedali že už 6 mesačné detičky nepotrebuju toľko mlieka a uplne by im stačia 2-3 davky.

juhseverzapad
17. dec 2015

Vyskúšaj originál kravské alebo kozie mlieko,nie to z obchodu.