Ako obliecť 1,5 ročnú dcéru, keď je 28 stupňov?

vlastaaa
28. apr 2012

mame tu 28 stupnov

katka1981
7. máj 2012

No zacnite rypat teraz pekne do mna. Ja si pred tym ako obleciem malu pozriem kolko je stupnov a na nete pozriem aka je pocitova teplota. A to bude mat 3 roky 🙂 Uz asi nastal cas na zmenu. 😀

vierkasteffi
7. máj 2012

ja vačšinou davam tričko a dlhé letné rollupky a pre istotu beriem aj mikinku s dlhym rukavom ak by sa nahodou ochladilo a dve čiapky (klobučik a tenku čiapku na uška) a podla potreby obliekam vyzliekam vačšinou tak ako seba ale naš ešte nebeha tak preto tak 😉

tibinka22
7. máj 2012

Dieťa treba obliekať tak ako seba, výjdem na balkón kuknem na teplomer, postojím a rozhodnem sa, ale pri 28 st. aj keď je slniečko za mrakom a fúka vetrík len niečo ľahké... kraťasky, tričko a pokrývku hlavy 😉
A niektoré odpovede mamičiek radšej nebudem komentovať, lebo by to nedopadlo dobre.... ak neviete slušne odpísať, nepíšte radšej nič..... 😉

nicky182
7. máj 2012

myslim, ze staci len bodycko z kratkym rukavom, moze uz mat hole nozky,..dcerka takto behala po dvore, samoska klobucik ....a poobede sa kupala v bazeniku v plavkach 😀 😀 😀

lucka1987
7. máj 2012

ja som teraz v tychto teplach obliekala 7 mes drobca len do opalovaciek.. a satku alebo klobucik na hlavu koli slniecku.. a ak pofukovalo tak biele tenulinke ponozticky, kedze u nas nie je tak teplo ako na juhu sk.

katuska169
7. máj 2012

ja som moju 10.mesacnu dcerku obliekala dala som jej bodycka s kratkymi rukavmi a k tomu suknu alebo kratasky,ale aaj satky ci len v bodickach som ju nehavala a na hlavu klobucik ci satku 😅

romea
7. máj 2012

my sme obliekali teraz ked bolo tak teplo bodynko sckratkym.rukqvom kratasky ponoKy sandalky na hlavu klobucik do tasky som si.pre istotu zbalila leginy pancusky a mikinu a trixko s dlhym.rukavom.keby sa nahle schladilo pocasie je este vypocitave . Vecixky su mensie takze kociar odvezie 🙂