Do čoho obuť 8 mesačné dieťa v zime?

skoricaxx
14. nov 2012

mala bude mať teraz 8 mesiacov, ake čižmičky topanky čo jej mam zaobstarať na zimu???
Bo do kočika by som si možno vedela poradiť to by nam mohlo stačiť aj niečo taketo???? myslím
https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/vjy...
ale ked napadne sneh a pôjdeme sa so starším sánkovať chcela by som aj ju posadiť na sánky???

ako to vyriešiť???

luciferkax
14. nov 2012

My sme mali niečo také, a to úplne stačilo... na sánkach bol takč i tak ešte vo fusaku 🙂

ildici12
14. nov 2012

aj podla mna by to malo stacit. a ona je este mala na to aby jej trcali nohy zo sanok do snehu 🙂

mirkaella
14. nov 2012

podla mna je najlepsie kupit overal aj s papuckami.lebo nam sa taketo cizmicky vyzuvaju☹

renab
14. nov 2012

@skoricaxx ak nemá tendenciu behať, tak ti to stačí. ak má, tak ako u ostatných členov rodiny.

lutia
14. nov 2012

@skoricaxx suhlasim, pre take male babatko stacia take botenky (ja som mala domace capacky, ustrikovane domacim sposobom z hrubsej vlny a boli uzasneeeeee) a co sa tyka sani tak isto treba fusacik....alebo ak chces ist na risk a mozno mat zisk kup zimne topanocky (teda ak odhadujes ze by mohlo babenko aj chodit pocas zimnych mesiacoch)

sandy84
14. nov 2012

ja som kupila v kiku take akoze cizmicky platene, zateplene a dobre su mu, vsetky skopal z nextu,adidas....a posla som do kiku a neznackove a najlepsie sa nosia 😀 😀 😀 a to mame tucnucke nozicky...

kvetinka211
14. nov 2012

@skoricaxx
do fusaku s nim :D 😉
ale fakt, ja som ho z kocika proste nevyberala, doma si chodil v protismykovych ponozkach popri nabytku a vonku sme sa vozili. Kedze som nechela vodit za rucky, lebo to narusa prirodzeny vyvoj chodze, tak nebol dovod aby mi chodil vonku. Akurat nam to tak vyslo ze na jar zacal ako 12-13m uplne sam chodit, tak sme kupili topanocky na von
a na tie sanky by vam to mozno poriesil overal ktory ma dolu "rukavice" na nozky .. my sme taky mali

skoricaxx
autor
14. nov 2012

OK dik za nazoriky
asi na teraz ostaneme pri takychto a ak by sme sa rozpochodovali tak neni problem behom par dni kupit 🙂

ivett1
14. nov 2012

@skoricaxx aj ja som mala podobné pri dcérke - len ružové... vonkajší materiál bol brúsená koža a vnútri bola teplučká kožušinka... a v pohode... pri synčekovi som to neriešila, lebo on bol v zimnom období ešte malý (mal 4-6 mesiacov), u neho som mala klasický zimný bábätkovský overal 🙂
zimné botičky a čižmičky sme kupovali až na ďalšiu zimu, lebo to už behali...

avanti
14. nov 2012

Mam 7- mesacneho - kupila som mu zimny overal, v. 74 - cely, cize aj s papucami na nozky pevne prisitymi k overalu, lebo urcite este nebude v tomto veku chodit a odhadujem, ze aspon dalsie 3 mesiace tiez nie, tak naco, iba by mi ich stale zhadzoval, okopaval, ked ho vyberiem z kocika. Ak by sa aj nahodou este ku koncu zimy naucil chodit, budem to riesit samozrejme uz inak, ale zatial z praktickeho hladiska naozaj staci toto. 😉

kessinka
14. nov 2012

My nebudeme mať žiadne, pokiaľ nezačne náhodou chodiť 🙂
Kúpili sme overal s "našitými nožičkami", ten mi príde najpraktickejší, a v tom ešte pôjde do fusaku.

belissima85
14. nov 2012

@kessinka my sme to tiez vyriesili overalom 🙂