Kde kúpim Next oblečenie?

pistinka2
12. dec 2012

Snazime sa syna oducit od cikania do plienok a nechce nam ist ani za svet na nocnik, ci zachodik (ma 21 mesiacov). Miluje vsak auticka a fascinuje ho tato chodiaci v slipoch🙂 Tak mi napadlo pohladat mu nejake slipy/boxerky s potlacou auticiek, aby bol viac motivovaný. A jedine som objavila (take, co sa mi pacil vzor) NEXT-u. Chcela by som preto mamicky, ktore nakupuju od tejto znacky poprosit, ci by mi vedeli poradit, kde kupim detske oblecko NEXT - osobne, alebo cez net (overení predajci). Dakujem

oliverko5
12. dec 2012

ahoj next boxerky som videla na mimibazari tak sa skus poziet tam..

sisaha
12. dec 2012

@pistinka2 osobne: Aupark, Eurovea, Avion

pistinka2
autor
12. dec 2012

@sisaha vo vsetkych maju odelenie pre deti, to je parada...nikdy ma to neptrapilo, vzdy som nabehla do Zary, H&M a pod. a poschodia s detmi vynechavala...potom sme sa odstahovali... a... dakujem krasne

sisaha
12. dec 2012

@pistinka2 nemas za co...vsade su aj detske veci, ale najslabsie zasobeny sa mi zda Avion. 😉

soldi
12. dec 2012

@pistinka2 lindex si pozerala? ja som tam kupila velmi pekne boxerky s autickami 🙂 a potom este v tescu slipy s vlacikom thomasom 🙂

lauritka
12. dec 2012

ahoj. mate niekto skusenosti aj s oblecenim pre dospelich ?? ako sedia tie velkosti ?? zdaju sa mi nejake velke 😕
teda ked to beriem podla svojich rozmerov.. 😨 😝

astazika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maryem
12. dec 2012

@astazika je síce fakt,ze posielajú na sk,ale porovnávala si si ceny s originál co.uk shopom? Minule som tam hľadala bundu,krásna. Pozriem na direct a od jedu a nemohucnosti ma skoro roztrhlo-o asi 14 eur viac!co je teda na jednu vec dosť☹

sisaha
12. dec 2012

@lauritka no, treba si vyskusat, mne tiez niektore nesedia... velkost 10 je podla mna 38, 12 = 40, 14=42...

lauritka
12. dec 2012

@sisaha no ved prave skusta nemozem, ked budem objednavat online :( no ved prave podla ich rozmerov by mi vychadzala az 16 ka !! to je 44vka.. taku velkost nemam. tu mam tak 40 .. 😔

sisaha
12. dec 2012

@lauritka nohavice by som sa bala kupit bez vyskusania, ale na vrch by ti hadam mohla byt aj ta 12-tka 😕

ivani
12. dec 2012

@maryem tiez objednavam z nextdirect.com a ceny su tam vyssie oproti next.uk , vraj v UK nemaju DPH na veci pre deti do 6 rokov, preto su veci co sa dovezu na SK drahsie. ked si vsimnes tak na nextdirect je uvedene - tax included Slovakia.

lauritka
12. dec 2012

@sisaha no ide o to, ze keby nepasovalo, musim posielat naspat a postovne je dost drahe :( minule som posielala sveter do GAP do UK , druha trieda do 2 kg cez 8 eur !
to ked urobim zakazdym, tak dakujem pekne 😒

chcela som kabat . 😒

maryem
12. dec 2012

@ivani aha, tak moze byt.. Je pravda, ze som pozerala akurat detske cisla.. Skoda..

maryem
12. dec 2012

@ivani tak pozeram, to iste je aj na dospele cisla... Takze oni si to postovne kludne zarataju v tom tovare.. A este k tomu tolkokrat, kolko poloziek si clovek kupi.. : 😖

ivani
13. dec 2012

@maryem moze byt ze postovne je zaratane uz v cene, ved to prileti z UK za 3 dni DHL. a DHL predsa musi niekto zaplatit🙂 nehovorim ze malemu kupujem vsetko ale chlapcenske veci maju v Nexte paradne. takze obcas kupim a potesim tym hlavne seba, lebo ved jemu je jedno co ma oblecene 🙂

zuj
13. dec 2012

baby v tej cene na next.direct je zahrnuty aj rozdiel v kurze, libra je predsa silnejsia ako euro, potom aj cena v eurach je vyssia

kikimoda
17. dec 2012

Pozrite si môj e-shop, nájdete u mňa oblečenie značky NEXT ale aj mnohé ďalšie. Všetko oblečko je dovážané z Anglicka

ducci
26. dec 2012

next je napr. v eurovei.. ale naozaj slipy s autickami su podla mna aj v tescu a my sme s ich spodnym pradlom pre krpatu spokojne 🙂

vika9792
8. mar 2013

@astazika ahoj, posielala si niekedy oblecenie naspat? ak ano, aky je prosim ta postup? treba to poslat cez DHL? a peniazky posli naspat bez problemov? dakujem velmi pekne. 🙂

ajka30
8. mar 2013

caute kocky, kde sa lepsie oplati kupit? Cez next.co.uk alebo nextdirect.com? Mate skusenosti?

andynka1
8. mar 2013

Ahojte, mohla by som sa spýtať, že keď chcem nakupovať cez nextdirect, tak pri registrácii to chceme odo mňa promo code. Čo sa tam zadáva? Ďakujem

renatka100
8. mar 2013

@andynka1 promo kod nemozes mat lebo si tam este nenakupovala. To je akciovy bonus a zadava sa ked ti pride emailom ako forma zlavy alebo ak ti ho niekto posle. Ja som odtial nedavno objednavala a nic take to odomna nechcelo

andynka1
8. mar 2013

Ďakujem za info, už sa mi to podarilo konečne preskočiť.

astazika
9. mar 2013

@vika9792 Ahoj poslala som to postou, nalepila som tam ten papier, je to sucastou dodacieho listu. Prisiel mi mail, ze to dostali, peniaze mi poslali na ucet. Ja som nemala ziaden problem. 🙂

vika9792
9. mar 2013

@astazika super, dakujem. tak dufam, ze aj u mna to pojde takto hladko 🙂

delideli
17. nov 2013

Mamicky,co objednavate z Nextu, ako je to s ich velkostami? Je napr. velkost 68-74, skor 68 alebo skor 74? A je velkost 68-74 na vek 3-6 ci 6-9 mesiacov?Dakujem za odpovede.

kika1905
25. jan 2014

@astazika Chcem sa ťa opýtať ako platíš next , keď nejdeš cez direct? Chcem si objednať ale neviem to zaplatiť .Dík za odpoveď

astazika
26. jan 2014

Posielam to sestre ktora byva v anglicku

petra8107
Odpoveď bola odstránená
Zobraz