Kde kúpim výbavu pre bábätko?

lenicka280
19. feb 2014

ahojte.baby poznate daktora dobru stranku a lacnu na internete?oblecenia,postelky,perinky,matrac atd

moni244
19. feb 2014

@lenicka280 ja som si oblečenie nakúpila tu, vo výpredajoch v obchode a hlavne na burzách detského oblečenia, čo bývajú pred sezónou v materských centrách. Perinky som mala 2 požičané, nevyužili sme, malá tam nechcela byť a postieľku s matracom mi mama doniesla z Poľska

lenicka280
autor
19. feb 2014

presla som tady stranky,a nechcem aby daco chybalo,lebo neviem co budem a co nebudem potrebovat

mimla
19. feb 2014

Tiež som mala okrem pár vecí všetko z druhej ruky a dnes s odstupom času som konečne pochopila, ako málo toho také bábätko potrebuje. Myslím, že som sa vtedy zbytočne zaharabudila hlúposťami, tiež aby bábätku nič nechýbalo. Polku oblečenia nemal nikdy na sebe, na "hracej deke" sa nehral, "vibračné lehátko" neznášal. Sadu paplónik a vankúšik som nikdy nepoužila. Jedine kolotoč nad postieľku boli rozumne utratené 3 eurá (tu kúpené).

siska53
19. feb 2014

@lenicka280 mne sa vsetky stranky zdaju drahe. Kupovavame,v tescu i v lidli. Cize aj vybavicku som,riesila predovsetkym tam.

moni244
19. feb 2014

@mimla paplonik a vankúš mám ako doplnok k mantinelu 🙂 lebo ten nevystačil na celú postieľku

mimla
19. feb 2014

@moni244 Ja ho mám ako mini piknik deku. Je hrubší ako deka, ale dosť tenký, aby sa príliš nefufňal. 😀 A dá sa prať v pračke. Vlastne, keď nad tým takto uvažujem, tiež dobrá kúpa za jedno euro.

katrinka8
19. feb 2014

Kvalitne detske oblecenia je v Tescu, v Lidli - za dobru cenu 😉 Alebo aj Antony (slovensky vyrobok) - stranka je myslim www.antonyfashion.sk Ja som ale mala vela z vybavicky od svagrinej, pretoze synovcek bol iba o 4 mesiace starsi od dcerky, tak co-to sme zdedili, vela veci sme podostavali. Teraz syncek ma zase vela od bratovho synceka, su bez 2 dni presne o rok od seba vekovo 🙂 Nieco malo som dokupila (dcerka bola letna, syncek takmer zimne babatko), nieco preto, ze bolo nutne, par veciciek priznavam, ze skor sebe pre radost (predpoklad, ze syncek je posledne babatko). Ale je pravda, ze babatko toho vela nepotrebuje.
My sme este dcerke kupovali postielku v Polsku (aj s kokosovym matracom, vankusom a paplonom). Vankusik a paplon sme zacali pouzivat, az od cca 1,5 - 2 rokov, cize na zaciatok je to absolutne zbytocna investicia. Hniezdo sme vyuzili (ak vyuzivame teraz pri syncekovi). Dcerka nam na hracej podlozke byt vobec nechcela, ale syncek sa na nej hra rad - resp. bavi ho velmi hrat sa so zavesenymi hrackami, ale drzat hracku 20 minut nad babatkom je dost narocne 😀 Podlozku som kupila tuto na bazariku. VIbracne lehatko dcerku tiez vobec "neuchvatilo", vydrzala asi 3 minuty a dost. Nastastie bolo len pozicane od susedov. Syncek ho dostal od mm kolegov z prace, par minut v nom vydrzi (vyhovuje mi to, ked potrebujem nieco urobit v inej izbe, v ktorej ho nemam kde polozit, a on potrebuje na mna vidiet - cize keby sme ho nedostali, nekupujem ho, je v nom tak asi do max. 5-10 minut denne, obcas sa v nom chvilocku rad hojda, ale obcas je to pre mna dobry pomocnik)
U mna skvela investicia pri syncekovi je zumbucca (ergonomicky nosic na sposob manduca) 🙂 Tu mi sila jedna uzasna mamina tuto z MK 😉

bastika
19. feb 2014

@lenicka280 budes potrebovať tak 20 % toho co si myslíš ze budes potrebovat 😀 my sme nepotrebovali ani postielku ani žiadne kresielka lehatka prebalovaci pult malého nosim, prebalujem na sedacke potrebujem plienky utierky vodu sudocreme a šaty. Vanicku mydielko. Hrkalky a pár hraciek do ruky, hryzatko, kočík autosedacku, deky fusak. 2 topanocky do kocika. Lyzicku z umelej hmoty. Ohradku pomaly a uz aj choditko.Tak uz asi nic viac 😀

lalaboo
20. feb 2014

@lenicka280 ja mam vacsinu z druhej ruky a nemam co lutovat 🙂 postielku, kociar, oblecko, myslim ze sa neoplati kupovat nove, ked sa da zohnat v uzasnom stave za zlomok ceny...takze ja odporucam prezriet si konikovsky bazar 🙂

kinluska
20. feb 2014

ja som nadšená zo slovenského výrobcu www.scamp.sk

batolashop
20. feb 2014

Slovenský dojčenský tovar http://batolashop.sk

loli39
20. feb 2014

mne sa páči táto stránka anglicky a nemecký výrobcovia http://www.mamebabo.sk/

marosko256
26. feb 2014

Ja by som odporucil www.oblecsvojebabo.sk - maju kvalitny certifikovany tovar za dobre ceny, dodavaju rychlo a maju tam vsetko. Osobne sme s nimi spokojny, pretoze sme vela veci nakupili a za ovela lepsi peniaz nez inde. Ved skus sa pozriet a uvidis. 😉

babymarket_sk
28. feb 2014

@lenicka280
veľa mamičiek predáva aj tu na bazáriku kvalitné vecičky - ktoré boli testované aj na škodliviny za super ceny, odporúčam pozrieť sa aj tam...

detskeoblecko
2. mar 2014

Oblecenie najdes aj na nasej stranke, plus fusaky, zavinovacky, plienky, postelnu bielizen a mnoho dalsieho. Pri objednavke nad 45 EUR, mas dokonca zdarma postovne.