Kde ste kupovali postieľku prosím?

petinko59
18. jún 2019
Používateľ petinko59 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petinko59.

Pekný večer prajem, boli ste si ju obzrieť osobne alebo cez net? Aký materiál ? Kupovali ste 120 či väčšiu, aby dlhšie vydržala? Čo nabytkovú zostavu, kupovali ste si? Či iba komodu? Je lepší detskýeshop alebo kúpiť to niekde v Ikei?? Ďakujem! 🙂

lucka12399
18. jún 2019

@petinko59 my sme kupovali postielku z ikei .. nechcela som davat velke prachy za postielku.. ked nakoniec maly v nej mozno ani spat nebude 😀matrac sme kupili kvalitnejsi .. ak by nahodou tak nech sa mu tam dobre spinka.. a podla mna nabytok.. no kazdy ako sa mu hodi .. my sa chystame zohnat komodu len 🙂 co bude ako aj prebalovaci pult .

petinko59
autor
18. jún 2019
Používateľ petinko59 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petinko59.

Lucka kde si kupovala matrac prosím? Nwm sa rozhodnúť, do Ikei by som musela cestovať. Či dôverovať takým spoločnostiam ako bonami, a neviem ešte aké nabytkové firmy,.. alebo sa sústrediť na špecializované nejaké stránky ako detskepostielky či aké sú... 🙂 Ale bo si kupiť všetko z jednej stranky aj plienky aj nabytok?? Bojím sa takto aj experimentovat trochu 🙂

sivana09
18. jún 2019

@petinko59 pozri bazos.. drevenej postieľke sa nema čo stat. Iba matrac kupis nový a hotovo

zeytin
18. jún 2019

Mame krasnu, jednoduchu z Brendonu. Kvalitna a cenovo prijatelne, masivne drevo.

beky1813
18. jún 2019

Ja som kupila v Poľsku a bolo, vsetko na jednom mieste

kikulienkadd
18. jún 2019

Ahoj,postielku mám jednoduchú z Brendon,majú aj online obchod. Matrac máme Materasso, neviem cez koho som kupovala, ale dôležité (pre mňa) je,že látka (poťah) je na zips,dám dole a periem keď je treba. Šikovná je aj nepremokava podložka alebo plachta... Super je,že všetko to využiješ aj pri ďalšom dieťatku.

petinko59
autor
18. jún 2019
Používateľ petinko59 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petinko59.

To je brendon . sk? Mali ste od niekoho dobru skusenost ci preco oni? Škoda ze nemaju nejaké realne fotky a videa... pre mna je to také nedoveryhodne :/

kikulienkadd
18. jún 2019

@petinko59 áno,brendon.sk .Majú veľkú predajňu v Ba Rači alebo teda eshop. Mám s nimi za tie roky iba dobré skúsenosti.

schoki
18. jún 2019

Ahoj.My sme mali z Ikei,aj matrac.Pouzivali sme ju 2 a pol roka.Aj do cestovnej postielky sme kupovali matrac z Ikei ( ten co je v cestovnej postielke je podla mna strasne tvrdy-len taka doska )
Zalezi aj kde chces mat postielku,ci pri posteli,alebo niekde inde.Ja by som uz kupila taku co sa da bocnica posuvat dolu a hore ( posuvat pri dennom pouzivani mam na mysli,nie namontovat a odmontovat.To ma asi kazda.)My sme mali pri posteli.Alebo pouzitu a dokupit len matrac.

atislava9
18. jún 2019

Jednu mam z predeti.sk /bielu v spalni/ a druhu obycajnu drevenu - tu najlacnejsiu z Ikei /v obyvacke, kedze mame poschodovy dom/. Vobec nevidim ziadny rozdiel /okrem dizajnu/ a matrac mam v oboch rovnaky z predeti.sk nejaky s kokosom ci co je to 🤷‍♀️ Obe su 120x60 cm. Dizajn je viacmenej len vec vkusu mamicky. Podla mna uplne staci aj ta z Ikei, len matrac by som volila kvalitnejsi.

petinko59
autor
18. jún 2019
Používateľ petinko59 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petinko59.

Len do tek ikeii sa mi akosi nechce moc chodiť, mna lákajú tie eshopy, že mi to dovezú... 🙂 nie som u Ba... :/

beky1813
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikulienkadd
18. jún 2019

Mam tuto posielku: https://www.brendon.sk/klups-radek-ii-120x60-na...
Podľa mňa porovnateľná s touto: https://m2.ikea.com/sk/sk/p/sniglar-detska-post...
Len tá z Brendone má 3 pozicie roštu a na tej z ikey píšu len 2 pozície. No je tam zásadný cenový rozdiel. Všetko je o tom,že si musíš povedať, čo vlastne od posielky chceš, potom je výber jednoduchší. A nezabudni,že tovar z e-shopu sa dá vrátiť...

nikiki29
18. jún 2019

Ja mám postieľku z detskepostielky.com je to síce poľská výroba, ale vyzerá dobre, nosné časti sú z dreva, nie drevotriesky a mali veľký výber za dobré ceny. Matrac mám z Jysk, stredne tvrdý, zo studenej peny 😊

petinko59
autor
18. jún 2019
Používateľ petinko59 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petinko59.

@kikulienkadd dakujem, @nikki29 akú postielku si si objednala? Aj komodu alebo ešte niečo? A plienky a toto ostatné ssi si kde?

nikiki29
18. jún 2019

@petinko59 my sme si vybrali túto https://www.detskepostielky.com/detske-postielk... ale viem že sme pozerali aj iné, lacnejšie a mali fakt výhodné ceny. Bála som sa že nepríde alebo čo, ale prišla pekne zabalená kuriérom a ešte aj pomerne rýchlo 😊 komodu nemáme, máme malý byt 😁 Prebalovák mám na práčke. Plienky a skoro všetky ostatné veci som všetko brala z Feedo, aj keď som potom zistila že by sa mi Pampersky oplatili viac v Kauflande a Tescu v akcii keď boli 😁🙈 podľa mňa každý eShop má niečo lacnejšie a další má zas niečo iné. Treba porovnávať podľa toho čo hľadáš 😊

bobula46
18. jún 2019

Ja som kupovala postieľku z mravcek.eu Bola a aj som spokojná ☺️ nekupovali sme zostavu, nemali sme ju kde dať a ani sa mi to veľmi nepáčilo, chcela som normálnu komodu ktorú neskôr využije aj do detskej izby. Plánovala som naň dokúpiť prebaľovací pult ale nakoniec malého prebalujem na gauči v obývačke, nechce sa mi stále chodiť do spálne a prebalovat tam :D

fkata
18. jún 2019

My sme kupovali cez internet, mesiac pred pôrodom. Vyhliadnutú som ju mala už dávnejšie.
Plienky som cez internet nikdy nekupovala, hlavne nie látkové, tie potrebuješ chytiť.

gerrwie_girl
19. jún 2019

Tuna na bazare. Neprezivala som to nejako extra :D. Dala som si vyhladat bielu, nasla som velmi malo pouzivanu a dokonca taku co stala se vsim vsudy 750 euro a ja som ju kupila v stave uplne ako novu za 150. V obchodoch uz dlho nenakupujem.

beky1813
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petinko59
autor
19. jún 2019
Používateľ petinko59 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petinko59.

beky aký máš problém? že mi niekto pomáha a že sa mi niečo páči viac, ked majú aj lepšie ceny a lepší výber... nechápem pointe tvojej.. zapárať 🙂

beky1813
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petinko59
autor
19. jún 2019
Používateľ petinko59 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petinko59.

Prepáč.. ale ja tu nič nedávam... to že sa mi niečo páči.. nemôžem za to...

petinko59
autor
19. jún 2019
Používateľ petinko59 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petinko59.

@bobula,@kukulienka, @nikiki29, dakujem pekne, asi som si vybrala. @nikiki29 fakt si mi pomohla. Dám vedieť, či som aj ja spokojná. 🙂

evkamotka
19. jún 2019

A na co ti treba komodu? Vyhrad dve police v spalnovej skrini na babatkovske a mas. Moj syn bude mat 2r a pouziva dve uzke police. Tie veci su take male, ze sa zmestia do 5 kopok. A prebaluj na posteli, komodu aj tak o chvilku vyrastie. Zbytocna raroha a minanie peňazí, investuj radsej do bezpecneho vajicka/autosedacky

gerrwie_girl
19. jún 2019

@evkamotka noooo ja som si kupila komodu a som rada, lebo tam mam vela jeho veci, nielen oblecenie, ale aj kozmetiku a tak....a je to tak akurat :D. A co sa prebalovania tyka, tak aj mne vela kamosiek hovorilo ze netreba prebalovaci pult, ale ja som si ho nevedela vynachvalit. Alebo minimalne ked na nejaku komodu das ten nastavec na prebalovanie, tak je to skvela vec. Ja meriam 190cm a som stastna, ze som mohla pekne vystreta maleho prebalovat. Na posteli by som prisla o krize. Ale mas pravdu v tom, ze to vyuzije iba par mesiacov, lebo potom uz bude maly. Ale zase, moze to predat 🙂

atislava9
19. jún 2019

Prebalovaci pult je vec zvyku, povodne som chcela, kedze mi to priestor domu umoznuje, no nakoniec som kupila len tu prebalovaciu podlozku z ikei a maleho aj tak prebalujem na gauci v obyvacke🤷‍♀️ Som rada ze som nevyhodila zbytocne prachy za taky typ nabytku. Ale zase - keby som mala maly priestor, tak to riesim inak... mozno bude lepsie kupit, ked sa babo narodi. Inak - mna uz v porodnici boleli krize z prebalovacieho pultu a doma detto /mam 170cm/ takze aj preto volim gauc😁 Na oblecenie mam dve komody, tie klasicke z ikei.

schoki
19. jún 2019

Ahoj,kazdemu vyhovuje nieco ine.Napriklad my ide len teraz rusit prebalovaci pult.Ostane len komoda.Drobec mal dlho plienky a aj potom mi bolo prijemnejsie ho po kupani natierat a obliekat na pulte.Vyuzitie vysse 3 rokov .Za mna super investicia.Komodu som kupila v Ikei-Hemnes a dokupili len pult.

gerrwie_girl
19. jún 2019

@schoki to isté som mala ja. Komoda hemnes a pult ;). Veľmi dobrá vec

ross137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz