Kde zoženiem letný spací vak?

bobocka
23. mar 2011

zdravim maminy.potrebujuem spaci vak na leto pre mojho drobca.teraz ma rok a pol,takze potrebujem velkost 18-36m.teraz ma 85,5cm.ten letny budeme pouzivat od dakeho maja,takze mam este cas,no neviem kde to mam zohnat 😒 potrebujem 1,0tog asi.myslim,ze to je taka akuratna hrubka na leto,ci nie? mate nejaky tip na internetove stranky? dakujem 🙂

happy8051
23. mar 2011

tu na MK je ich kopa 🙂

sulky
23. mar 2011

My mame tento, a je namakany 🙂

http://www.bambini.sk/sk/store/product/4142/74/...

Ibaze maly mi nechce spavat v spacich vakoch, takze asi zbytocna investicia 😠

beruska.zuzanka
23. mar 2011

Tesco, Ikea, detské obchody, Brendon...... 😉

rybka13
23. mar 2011

mne sa zda dat 50 Eur za vak (link od sulky) ted hodne, jedine zeby to bol fakt nejaky specialny...
bobocka, mna ja presne myslim uz zopar dni ze co 'na leto' a mam pocit, ze uz to musi byt vak, ktory ma otvory na nohy 😉 lebo mala si v nom vykracuje rano po byte, lezie v nom z postele rano a obavam sa, aby sa nesmykla.... a este k tomu nechcem na leto vak co je az tak uzavrety, ved ked su 35 horucavy, tak decko je spotene v obycajnom bodynku, nieto este vo vo vaku.. takze rozmyslam ze si dam usit nieco ako vak, ale aj z nohami... z nejakej vzdusnej tensej latky.. aby to nemalo podsivku... ved ak by leto nebolo az take horuce... je kopec vakov v obchodoch, ktore su podsite 😒

anjelicek26
23. mar 2011

Vak v takomto teple? A v takej velkosti? Sa uz takmer nevyraba - ak vynechas nejake hrozne designy s macikmi, co som mala to potesenie vidiet... My sme v tom veku prestali s vakom, dcerka zacala chodit na zachod, tak to bolo uz neprakticke, aby si rano vedela sadnut na serblik...

ela2710
23. mar 2011

Aj mne sa zda podobne ako @anjelicek26 ze vak v takomto teple je uplna zbytocnost, ved ja som sa dnes potila v mikine, normalne som bola v kratkom tricku, drobec mal len tricko, dupacky a budnicku, + zakryla som ho tensou dekou a bol cely horuci, neviem si predstavit, ze by som ho pichla do vaku, ci fusaku. Cez leto urcite nie, ved bude chodit obleceny len v opalovackach, alebo v bodoch, teraz su take horuce leta, ze by sa vo vaku len trapil 😒

saza007
24. mar 2011

zial neviem poradit, kde na sk dostat letne vaky na slovensku.
co sa tyka togu, zavisi to od teploty, aku mate v lete v byte/dome. My od 20 stupnov pouzivame 1tog a vo vyssich teplotach 0.5tog. @anjelicek26 @ela2710 0.5tog vaky su urcene prave na letne noci, nie su teple, su tenke ako plachta.

lucka1987
24. mar 2011

u nas v byte byva strasne horuco cez leto... mame problem zaspat (preto si cheme asi klimu dat do spalne) takze u nas je vak na leto asi zbytocny.... ale skus na nete kunut ved naco je google

ikke
24. mar 2011

pockaj po velkej noci, obchody ich budu plne 😉 skusila by som tesco, c&a, h&m a podobne. u nas ich mavaju aj v obchodoch s lacnym textilom, podobnych ako kik v rakusku.

blovitc120
24. mar 2011

dievčatá, bobocka chcela poradiť s vakom, nie odhovárať. ja to úplne chápem, moja dcéra inak spať nebude, len vo vaku aj v najväčších horúčavách, tak ju nenútim na niečo iné, keď ho má tak rada. odporúčam tiež na leto 0,5 tog, vyrábajú sa aj do 120 cm, treba len pohľadať. a vyzliecť si dieťa vie aj vak

stvura
24. mar 2011

skurs bazariky, take tenucke a velke vaky ma Tesco (posledna velkost je ale 18-24m), ja som kupila na MK tenucky, no uvidime ako sa malej bude v nom spat, ci ho vobec pouzijeme, lebo u nas je tiez velmi teplo a sparno v lete. Ak nezozenies, tak i ty nejaky zosijes z lacnej tenuckej latky, nie? 😉

m.i.r.i
17. aug 2011

http://www.malyrebel.sk/malyrebel-sk/eshop/10-1...
myslim, ze je tam celkom dobry vyber..ja riesim to iste..nas letny nam je uz nejaky maly, chcem teraz kupit vacsi..na zimu sme uz zasobeni, vdaka Lidlu 🙂