Kedy ste začali kupovať veci pre bábätko?

13. máj 2024

Ahojte kedy ste začali kupovať veci pre bábätko? A aké oblečenie kúpiť pre júlové/ augustové babätko? Ďakujem

dadka1997
13. máj 2024

Kedy chceš.. mám termín na prelome jul august, mam doma kočík a autosedačku, oblečenie, čo mám po deťoch, a pomalicky si dokupujem, čo treba .. do pôrodnice mi chýbajú už iba kojace košele...

A čo pre babatko ? No všetko dlhé, babatko je maličké, nemá vyvinutú termoreguláciu.. prvý týždeň určite von nepôjdeme, a keď pojdeme zas nie v najväčšej horúčave, na večer tenký svetrik

katusik456
13. máj 2024

Čakáme bábätko v auguste a postupne sme kupovali, nie naraz. Oblečenie okrem pár maličkostí máme, hlavne na maličké bábätko. Veci na kúpanie, hračky, podložku, kontrastné knižky máme. Ostatné sa dá už objednať online bez problémov. Kočík objednaný, postieľku, nábytok už máme, vajíčko/autosedačku zháňame práve teraz. Treba nám ešte kozmetiku pre babo, kameru ešte uvidíme, pre mňa odsavacku, veci na oblečenie do pôrodnice a všetko čo treba mne a bábätku na pôrod. Vsetko to chcem riešiť až keď budem na materskej keďže stále pracujem a do júla ešte budem.