Kedy ste začali kupovať vybavičku pre bábätko?

gabriela198
25. feb 2024

Ahojte žienky chcem sa spýtať kedy ste začali kupovať veci pre bábätko aby ste to naraz všetko nekupovali napriklad: oblečenie,fľašky ,cumlíky, postieľky, atď ja som na začiatku 10tt ja to mám v pláne kupovať až niekedy v 4-5 mesiac není to priskoro poradíte mi vopred ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa

guudy
25. feb 2024

Milion identickych tem tu uz bolo. Precitaj si 🙂

gejb
25. feb 2024

@gabriela198 Kočík sme objednali 4 mesiace dopredu. Ostatne priebezne tiež od 5.mesiaca...pozerala som kde co majú, číhala na zľavy, objednávky som potom robila väčšie..postupne každý mesiac niečo 🙂 ale ja som mala vela času a aj ma to bavilo. Keď si to nenechas na posledný mesiac/dva tak to ani nezaťaži rodinný rozpočet.

jaja8_9
25. feb 2024

@gabriela198 po 20tt a aj teraz pre druhé babo budem riešiť vybavicku po 20tt

gabriela198
autor
25. feb 2024

@jaja8_9 mi čakáme prvé tak veľa veci mi má dať sestra podľa toho čo to bude nevieme ja to chcem vedieť a priateľ nie

gabriela198
autor
25. feb 2024

@gejb na kočík nieje ešte pri skoro v 4 mesiaci vraj sa nemá kupovať tak skoro a nie to ešte ho mať doma do 9 mesiaca a postieľku a ostatné veci v ktorom mesiaci aj kupovala a zariadovala izbu

gejb
25. feb 2024

@gabriela198 no ako chceš, my sme naň čakali dva mesiace...

jaja8_9
25. feb 2024

@gabriela198 to sa už musíte dohodnúť, nad týmto sme aj my uvažovali ci to chceme vedieť ale vždy sme si dali nakoniec povedať. Je to praktickejšie z hľadiska ze viem co idem chystát a na chystala som si veci po 68 a par mesiacov som sa nemusela starať 🙂

enoula
25. feb 2024

Kupit je v podste jednoduche, objednas, za 2-3 dni je to doma... Ale vybrat, to uz je problem..tolko toho je.. takze na kupu mate cas, ale urcite si popozerajte, hlavne kocik, to som hádam aj 3x zmenila nazor, pozor na kvalitne vajicko.. postieľka hocijaka co sa da prisunut k posteli..
Oblecka vela netreba, odporucam rastúce kúpiť, lindex (mava 25% akcie pre clenov casto, 2+1 zadarmo súpravy), HM, tchibo... Tie rastuce veci napr od lindex fajt vydrzia 2-3 velkosti...a nesperu sa, nevyblednu... A tiez, objednas a mas doma do týždňa, takze pockaj az budes mat veci podedene doma a urobis si v tomto poriadok

anjelicek26
25. feb 2024

Po veľkom sone orgánov v 20.tyzdni sme začali postupne.. v 32.tyzdni sme mali viac menej všetko..

minesasubu
25. feb 2024

Zaleží či chceš všetko nové alebo budeš mať podedené , poprípade z druhej ruky
ja som začala postupne zhánať ked sme vedeli pohlavie po troške ( cca od 13t)
ak som videla dobrú cenu kúpila som
ale najprv som si urobila prieskum čo sú hluposti a čo naozaj potrebujem , dosť vecí som kupila až ked sa malý narodil
zaklad sme mali doma ale ten zvyšok fakt až potom

len_nig
25. feb 2024

Priskoro pre koho? Ja som kúpila kočík v 4 mesiaci, lebo bola dobrá akcia. Pre mňa skoro nebolo 😂 oblečenie som sporadicky kupovala, veci z lekárne a drogérie som tak na začiatku tretieho trimestra. Kupuj ako uznáš za vhodné, keď to máš kde skladovať 😊

rybkoava
25. feb 2024

Ja som aktuálne tiež tehotná a prvé veci som si kúpila po veľkom sone v 20 týždni. Teraz už keď sa mi niečo zapáči tak to kúpim. Kočar už pozerám. Ja skôr ako niečo kúpim si to 10 x premyslim či to ozaj využijem. Pri prvom som mala kočar v 8 mesiaci. Teraz to neriešim, ak sa mi zapáči nejaký tak si ho kúpim kľudne skôr.

danyelia
25. feb 2024

Ahoj, niekedy v 8-9 mesiaci, niečo aj po narodení, nikdy som sa s tým neponáhľala, muž vbehol do obchodu a kúpil za polhodinku, čo bolo potrebné, v dnešnej dobe to nie je problém...