Kedy ste začali kupovať veci pre bábätko?

nelka012
31. júl 2012

Ahojte baby chcela by som sa opytat kedy ste zacali kuppovat veci pre male babo?

zuzin78
31. júl 2012

ked sa mi nieco zapacilo, tak som to kupila 😀 😀 😀

anjelik2509
31. júl 2012

ja som si prvé vecičky kúpila už po prvom UTZ, že akože odmenu pre bábo 😀 ale také ozaj nákupy som začala robiť asi 6-7 mesiaci....🙂

tilly24
31. júl 2012

ja som kupovala tak rok predtym nez som otehotnela s prvym dietatom, lebo s ami tie veci pacili, zili sme v uk, a dost lacne to tam bolo 🙂

ani3012
31. júl 2012

tak keď sa mi niečo zapáčilo,tak som to kúpila že: k lekárke, na vychádzku .... ale nenakupovala som veľa, dosť vecí som podostávala
ja som si nachystala len minimum vecičiek aj tak deti rýchlo rastú a ja navyše som nevedela, či bude dievča alebo chlapec
tak potom som niečo kúpila ešte keď sa deti narodili ......a odvtedy som sa toho nakupovania nezbavila 🙂 😉

nicebaculka
31. júl 2012

ja som zacala na konci 6.mesiaca 🙂 ale ked zacnes nekupuj toho vela,, nevyuzijes to setko.. babo rychlo rastie

sharmana
31. júl 2012

od 6. mesiaca približne 😉 ale kočík sme kupovali, ked som bola v 5.tom... nie som poverčivá, takže mi to bolo jedno 🙂

gumidekmomo
31. júl 2012

v tom 6mesiaci som si zacala kupovat ale skor ani veci na oblecenie nie lebo z tych som kopu podostavala ale take do vybavicky co mi bolo treba 😉

katren
31. júl 2012

@nelka012 kedy chces zacni.....treba na to povolenie z MK 😉 😀
ked sa ti nieco paci, tak kup a hotovo 😉

elen83j
31. júl 2012

Hned,aby sme toho nemali potom vela naraz.Teda ja nie som poverčiva 😉

masinka
31. júl 2012

asi 10 rokov predtym, ako som prvykrat otehotnela 😀 samozrejme len par kuskov - s tym, ze ak deti nahodou nebudu, dostanu kamaratky a surodenci pre svojich drobocv....;-D naozaj nakupovat som zacala ked som mala na teste 2 pasiky 😀

katkas1
31. júl 2012

mesiac pred porodom, ved na co sa ponahlat, teraz kupis vsetko v jednom obchode, len aby bola dobre napraskana penazenka 🙂

nikolka2
31. júl 2012

Ja som len zistila , ze som tehotna a cestou na gyndu som mala detsky obchodik ,,,hned som stala pred vykladom a pozerala jéémine ja budem mat babo a take krasne vecicky ,,,tak cestou naspat z gyndy som si nieco kupila , ale uz nepamatam co a tak to islo dalej az kym som neporodila ,,stale nejaku malickost som kupila za 9 meiacov som mala celkom slusnu zbierku ,,kupovala som cely cas po troske co mi trebalo a poradili mamicky 🙂

suelop
31. júl 2012

Kedze sme do 34.tt nevedeli co to bude, tak sme dovtedy nic nekupovali. Ja som vela veci dostala od kamosky a od svagriny., co som neskor veelmi ocenila, kedze na nakupy nebol cas , a potom uz ani energia 🙂 Takze do porodu som si to pre nasu princeznicku pekne vsetko oprala a ozehlila. A teraz kupujem priebezne, co potrebujeme alebo comu neodolam 😉

veronininika
31. júl 2012

Ja mesiac pred pôrodom-a to len výbavičku do pôrodnice 🙂 Naozajstné nákupy začali až teraz (malá má 4 mes.),lebo sme toho veľa podostávali 😀 😀 😀

milka1978
31. júl 2012

ja som chcela kupovať hneď od začiatku 🙂 ale počkala som si na to keď už bolo vidieť pohlavie dieťatka ..... potom sa ľahšie vyberajú vecičky .... a vieš presne čo kúpiť ;) ale je len na tebe kedy začneš ..... ak sa ti niečo páči tak to kúp 😉

sandrika1986
9. okt 2013

Ja som začala vecičky pre bábo kupovať v 5. mesiaci tehotenstva 🙂

sense
9. okt 2013

ja som musela kupit vsetko...ale kupovala som postupne al. ked ma nieco nadchlo do zaciatku 7 mesiaca sme mali vsetko kupene nachystane (rizikove tehu)