Ktorá odsávačka na soplík je najlepšia?

monamu22
12. feb 2012

mame velké problémy s odsávaním soplíka,moja dcérka (19mesiacov) máva často soplík a doslova neznáša osávanie...mám osávačku,kt. sa napája na vysavač a malá má z nej až panický strach...je dosť zložité odsať jej soplík...skúšala som aj formou,,hry,,...odsajeme babike,odsajeme mamine...to všetko bolo dobré ale odsať sebe nedá ani za toho....robíme to na silu a sú pri tom hrozné záchvaty plaču...

nika_kika
17. jún 2014

my máme taku tu balonikovu potom tu klasicku co tahas a su na dve veci trapis sa ty a aj male a mame taktiez tu na vysavac a jednoznacne je najlepsia by som nemenila a dokonca nam ju aj doktroka odporucila 🙂

sviezost
17. jún 2014

Skus jej dat nech si ju podrzi sama aby sa pohrala aby vedela ze to nic nieje mozno si sama da aj ku nosteku tam uz treba dat aj pozor. Tiez som mala problem a teraz si sopliky povysavs sam. A to uz mame 3 roky tak uz musime prejst na fukanie. 🙂

kajkape
17. jún 2014

jednoznacne tá vysávačová. Po použítí treba ale poriadne vytriasť vodu, resp. aby pred použitím, aby tam žiadna nebola...nám tak vďaka nej odišiel vysávač 😀 😀 😀 ale nemenila by som za žiadnu inú.

33lenka33
20. júl 2014

A odsavacka na vysavac sa pouziva uz od narodenia?

luciacv
8. sep 2014

Ahoj, áno, my sme používali prakticky od narodenia, takže dá sa. Btw. my máme práve Noštek a je ok.

ivkadracova
14. apr 2015

Vysavacka na vysavac je super.. ale skusali ste to na sebe? Kym je soplik riedky je to dobre, ale teraz ked som mala zapal dutin, skusila som to a skoro mi roztrhlo hlavu - dutiny. Neskutocna bolest. Ked maju vase deti uz tuhsi soplik, vobec to neodporucam, podla seba viem ze ich to boli a preto ten plac. Resp. teraz ked je dcerka starsia uz vidim kedy sa odsat necha a kedy je jej to uz naozaj neprijemne. Hned som to povedala manzelovi. Vyzera to tak ze opat mala nasa starsina pravdu..

mima15081991
27. máj 2016

baby a ta vzsavacova odsavacka je ktora najlepsia?? a bude pasovat na vsetky tipy vysavačov?

asturia26
15. sep 2016

Aj ja by som rada vedela ktora je najlepsia

miruna383
3. okt 2016

@monamu22
Ja mam ten isty problem, akurat ze ona ma strach aj ked jej chcem sama odsat sopel, keby ma niekto vidi ako jej ho odsavam tak by ma asi zavreli ,,za tyranie", ale inak to nejde ked nemoze dychat, rev, zachvat, krik, no sado maso...neviem jak jej to inak urobit :(

sardinka336
3. okt 2016

Pre pán krála prestante sa tu pomaly citit vinne, ze ste pomohli svojmu dietatu ale ono holt plakalo a vzpieralo sa. Aj moji sa zo začiatku vzpierali,kým si zvykli a pochopili ze o nič strašne nejde, dala som dieta na chrbat zasadla ruky - samozrejme pre mudrlantky nie celou vahou, jednou rukou drzala hlavu a druhou odsavala. Ze poreve neriešim, teda nie v zmysle, ze by som sa koli tomu citila vinna, ze pomaham dietatu vobec dýchat a v noci spať. Revat budem potom čo jej tie sople steču na priedušky a skončime pri najlepšom na ATB a pri najhorsom so zapalom pluc. Najlepšia odsvačka je vysavačova, pouzivali sme od narodenia - ved nastavime prikon vysavača. My mame Baby vac a vysavač Electrolux ergospace, ale je to vhodne na kazdu hadicu
Ariana Baby vac....http://nosne-odsavacky.heureka.sk/arianna-baby-...

dana7222
17. nov 2016
tindes
24. júl 2021

@andrealisy nejde mi to otvorit mozete mi prosim cvaknut ktora odsavacka soplikov to je..? Firma..?