Ktoré obchody s detskou obuvou uprednostňujete?

ivinecka113
9. mar 2013

Ktoré obchody s detskou obuvou máte najradšej a hlavne ktoré značky kupujete svojim deťom, aby tá obuv bola zdravotne nezávadná a mala aj klenbu, aby sa predišlo plochým nohám? Máte skúsenosti s obchodom CCC, lebo majú tam celkom pekný výber, len neviem, či sú kvalitné. Alebo radšej zájsť do Deichmannu alebo Garfieldu?

kikina84
11. sep 2014

@meluela niekto kupuje stvore topanky v hodnote 80 a za par tyzdnov ich reklamuje alebo vracia a niekto kupi jedny poriadne za 80e a nosi ich celu sezonu..nevidim v tom az taky rozdiel..mna to uz po tych rokoch vracania a reklamacii skratka omrzelo a vzdy sa snazim vybrat jeden typ,ktory sa hodi ku vsetkemu a viem ze su odolne proti okopaniu,dazdu a podobne..kazda sme ina..niekoho ak bavi chodit stale po obchodoch nech sa paci,nikomu to neberiem a navyse vzdy tie topanky este predam a vrati sa mi celkom pekna cast ..

brady1
11. sep 2014

@ivinecka113 kludne tam kup, ja kupujem u nasho obuvnika vložky a on mi to tam pekne zastrihne podla velkosti a stoja 2 až 3 E.

sisi79
11. sep 2014

@meluela to mas pravdu 80 e za topanky na jednu sezonu je dost /a to ja musim kupovat dvojmo/ pre dospeleho sa to da lebo ich vynosi dlhsie ale deti z nich strasne rychlo vyrastu u nas je aj velmi malo obchodov takze mam obmedzeny vyber naposledy som kupila detom botasky v deichmane /bobi shoes/ a len prebehli raz v nich po vlhkej trave a nohy mali cele mokre ☹

stastka
2. okt 2014

Ja definitivne davam prednost Vivobarefoot topankam, na lilijolie.com, ebay a amazon

pikola1
28. dec 2014

v Deichmanne predávajú nekvalitnú detskú obuv, už som reklamovala 3 topánky do 3 mesiacov nosenia. Hlavne mc queen som kúpila jedny papučky a jedny topánky a po 2 mesiacoch sa začali odlepovať. Takže ich neodporúčam. Už tam vôbec nebudem nakupovať, aj reklamáciu mi zamietli pri odlepovaní podrážky pri 3-mesačnom nosení /vraj neprimeraný mechanický zásah pri používaní posudok od spoločnosti VIPO/.

marietta33
25. jan 2015

Ja kupujem zvycajne v obchode Predeti.sk, maju tam dobry vyber a overenych vyrobcov. Obcas, ked su vypredaje, tak na vertabudet.fr. Zatial sa mi nestalo, ze by som cez net kupila zle cislo, maximalne bolo o nieco vacsie 🙂

nastasyk
25. jan 2015

Obuv Zirafa v Ziline, alebo cez ich stranku a absolutna spokojnost🙂 su sice drahsoe, ale napr. S Protetilou sa nedaju porovnat.

adula12
25. jan 2015

boze baby, to vazne date tolke peniaze za detske topanky??? neviem si predstavit, ze by som dala 40€ za jedny boty, ked napr. minule leto pocas dvoch mesiacov mal 3 sandalky z dovodu, ze mu rastla noha jak besna... a to ma len dva roky. ja dam max. 30€ (aj to za zimne). vacsinou som mala stastie na dobre topanky, kvalitne. kupujem v obuve klasickej, ale aj v ccc, deichman v rakusku (raz bola super akcia na jesenne cizmicky elefanten z 50€ na 20€ a takisto jesenne vyvysene tenisky za 10€)... vacsinou kupujem take tie lepsie znacky, overene a niekedy kupim aj dopredu ked je akcia o cislo vacsie (hlavne jar, jesen)...

majuska0
25. jan 2015

jednoznacne slovobuv bardejov

nastasyk
25. jan 2015

Ja radsej dam viac na topanky a usetrim na obleceni, to nakupujem v Lidli. Ja to robim podla seba, odledy si kupujem kvalitne topanky, nebyvam v zime chora, predtym stale. A este jarne a letne topanky kupujem od RAK, pekne, makke a slovenske🙂

sisi79
9. feb 2015

poradte kde kupit detom botasky?kupujete znackove adidas a pod. alebo aj ine?resp. neviete poradit kde maju nejake dobre akcie?

adrika_k
9. feb 2015

Vivobarefoot ma teraz valentinsku akciu zlavu 25% na vsetky cervene topánky na www.zdravaobuv.sk

sisi79
10. feb 2015

akurat som dnes natrafila u nas v obuvi na akciu tak som chalanom kupila botasky peddy dufam ze nebudem sklamana

mimikas
10. feb 2015

Ja kupujem Geox a Superfit, ked bol maly mensi tak aj Richter, papucky len ciciban alebo Rembut.

flipflopi
5. mar 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

Baby poradte kde kupujete kvalitne topanocky take prechodné v cižmičkách sa nám poti moc noha, dakujem

sisi79
5. mar 2015

@flipflopi ja som kupovala prechodne topanky protetiku

jamnicka
6. mar 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

No ja by som chcela neterke kupit prechodne topanocky brat na tom nie je financne dobre a ako krstna sa chcem nejako cinit ale tiez neviem kam mám ist aby boli kvalitne

lentilka55
13. mar 2015

skuste vivobarefoot da sa aj cez net objednat a postove je zadarmo 🙂 .... http://www.vivobarefoot.sk/produkty/detske/

hurgada
10. aug 2015

Ahojte baby...nedavno som tu..a kupila som od jednej maminy topanky..co uz bolo piuzite...ale to nenapisala ze je to poskodene...-pekna velka diera na spodku...--a teraz co??

sonyap111
19. sep 2015

aj tu su nejake topanocky, kvalitne a za malo penazi
www.sonya-shop.sk

milota164
7. nov 2015

my kupujeme z protetiky

trojbodky
1. jún 2016

ahoj, baby, kúpila som výhodne Superfitky v super akcii na e-shope v detskej obuvi Žirafa, prebieha tam sútaž.

jurinecka125
8. jún 2016

@milota164 prosim kde všade predávajú sandálky pre ročné dievčatko protetiky? Iba v lekárni? Cez internet nekupujeme . Ďakujem

lilu74
9. jún 2016

spociatku som mu kupovala v lekarni prip. specializivanych predajniach, ale ked som zistila, ze mu noha rastie velmi rychlo a niektore topanky ani nestihol vynosit, zacala som mu kupovat topanky klasickych obuvach - ccc, deichman, sportovych, cez net tiez objednavam, bata ma detsku obuv...a tak rozne.

2014adam
5. aug 2016

Ahojte, syn ma takmer 19mes., prve sandalky sme mali zn. WANDA- boli sme spokoní, neskôr PROTETIKA, aj na jesen aj na zimu, tie boli semišové a po impregnovaní ani raz sa nepremočili. Teraz som už na jeseň kúpila zn. D.D.STEP- maďarská, sú mäkké, podrážka pružná a ručne šité, na stielke je vyznačené, kedy je dieťaťu topánka dobrá, malá, veľká, len sa netreba báť a v predajni ju vybrať a odskúšať. Cenovo boli cca27€, päta a špica sú pevné. Tak uvidíme, keď ich začne nosiť.

ivett55
13. feb 2017

@soldi maju mat rovnu podrazku? moj maval doteraz rovne podrazky a boli sme na preventivke a poslala nas z emame ploche nohy doktorka a dala nam ay sme si dali spravit malemu ortopedicke vlozky a trosku sa mu krivy chrbtica tak na co ma byt rovna podrazka ked nam dali ortopedicke vlozky?

2014adam
22. feb 2017

Nie, Wanda, Protetika nemali rovne stielky a aj D.D. Step maju trosku klenutu stielku. No ked doktorka urcila plochu nohu a ortopedicke vlozky, treba asi zacat pracovat na tom, aby sa co najskor predislo kriveniu chrbtice. Skusila by som si pozistovat co najviac info ohladom plochych noh vo veku vasho dietata a mozne alternativy.

autumn11
22. feb 2017

ja kupujem v deichmanne -elefanty,Humanic, v ccc som kúpila papuče a tenisky adidasy normálne v obchode alebo v e-shope.