Ktoré oblečenie pre bábätko z lacnejších obchodov je kvalitou najlepšie?

zankalh
20. jún 2022

Ktore oblecenie z lacnejsich obchodou je kvalitou najlepsie?
Babatku je jedno,ci ma na sebe znackove oblecenie a ja si na nieco take tiez nepotrpim.A kedze dieta rastie ako z vody,nemam zaujem platit za jedny body 15+€.
Samozrejme chcem len bavlnu a ide mi hlavne o to,aby sa mi to po prvom raze v pracke hned nerozpadlo.
Budem vdacna za nazory,postrehy,skusenosti,….
(Kludne aj z inych obchodov za nizsie ceny)

zankalh
autor
20. jún 2022

@babovka2321 dakujem za odpoved

matkahelka
20. jún 2022

@zankalh za mna c&a, ak ides pomer cena/kvalita. tesco uz davno nie je z tych lacnejsich, pokial nekupujes vo vypredaji. a ako bolo vyssie napisane, ak das za multipack body 23-26€, rozratas to na kusy, tak aj ten next ci h&m ta vyjde lacnejsie ako tesco. hlavne sa vyhni sinsay a pepco, tam to stoji sice drobaky, ale kvalita taka, ze raz operies a mozes s tym utierat vonkajsie parapety na dome.

zankalh
autor
20. jún 2022

@thoughtfulweirdo dakujem za odpoved.
Zaujimave,ze niekto je s tescom spokojni a niekto nie 🙂🤷‍♀️

gondyo
20. jún 2022

Viacbalenia body,overalikov a pod jednoznačne tesco...pre staršie deti treba ísť pozrieť coccodrillo,keď sú výpredaje..

zankalh
autor
20. jún 2022

@zazvorka87 prave preto nechcem minimalne prvy rok kupovat v drahsich obchodoch.Ved dieta rastie strasne rychlo

zankalh
autor
20. jún 2022

@xsuzannex suhlasim s tou susickou.Ani ja ju monentalne nemam,lebo sme platili vela za elektrinu.Ja skusim aj to pepco 🙂

zankalh
autor
20. jún 2022

@zuzkapap dakujem.Ja si myslim,ze je to aj susickou

domak2
20. jún 2022

@zankalh ja milujem balíky na bazáre. (Musia byť pekne pofotene a popisane), tiež potom posuvam ďalej s tým co som pokupila nové. Väčšinou to na ďalšie použitie prežijú len kvalitnejšie veci. 😁

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
20. jún 2022

Ja len fakt v hlave ratam - body pepco - 2,5, body next s multi packu - 3,50, pepco veci do kontajneru po donoseni (to ti nikto na bazari nekupi), next body este aspon 1,5e dostanes nazad... zavisi, ako to planujes s vecmi po detoch... kup tie pepco, skus to oprat, uvidis sama, co to bude.. hlavne nekupuj nejake mega zasoby dopredu, ved dokupit sa da kedykolvek, ked uz budes vediet, ci ti ta kvalita vyhovuje. Staci babo s ekzemami a s pepcom si "dosla" a plynule prejdes na znacky ako pompdelux, lebo to proste inak nepojde... Inak ano - kludne aj ten bazar pozri, tie prve tri velkosti v balikoch sa tam tocia stale a da sa vybrat...

nastasyk
20. jún 2022

@anjelicek26 súhlasím, tesco vôbec nezvláda pracku a sušičku. Veci z Tesca sú široké a krátke, hneď vyzerajú vyprano... Ja radšej kupujem next, kľudne aj z bazáru vyzerá lepšie ako nové veci z Tesca...

banalu
20. jún 2022

Momentalne asi sinsay. A velku cast satnika ma aj HM a Tesco, ale zalezi co kde. A este tchibo ma super veci svokra jej kupila body 74/80 a nosi ich uz 3 mesiace. Boli jej dlhe, len do nich dorasta a este ich urcite ponosi dalsie 2-3 mesiace. Peru sa dookola, susia v susicke a bez zmeny 👌 Mala je uzka a dlha ako spageta, takze body z tesca za nas urcite nie, ale zase saticky a leginy fajn aj z tesca.
Veci kupujem aj na bazarikoch, no niekedy su tie ceny + postovne take, ze sa jednoducho neoplati...

54tinka54
20. jún 2022

@zankalh najlacnejšie veci pre deti má pepco, Kik, sinsay, lidl, Tesco. Nie všetky veci ale majú kvalitné treba vyberať. Zo sinsay a Kik sa mi body vôbec neosvedčili, vyťahá sa to hneď. Body sa mi najviac páčia z lidla a takisto aj leginky. Fakt nie sú drahé a aj po praniach držia tvar. Zo sinsay máme zopár vetroviek, tričiek a pyžamových overalov a tie sú fajn. Z pepca máme prevažne len ponožky a z Kiku som kúpila jedny body ale nikdy viac 😅
Čo sa týka HM, kvalita super, ale teda sú to už drahšie veci oproti vyššie spomínaným.
Takisto aj reserved odporúčam, hlavne keď sú zľavy, dá sa pekne povyberať oblečko.

zankalh
autor
20. jún 2022

@anjelicek26 ja si myslim,ze 3,50 za kus je uplne v pohode a ked je ozaj ta kvalita lepsia,tak nemam co riesit.S tym ja problem nemam.Zasoby si budem musiet urobit,lebo zijem mimo slovenska a nie som ochotna dat za 1ks od 15€ hore.Preto sa vopred informujem,nech nepokupim oblecenie na rok take,ktore sa hned v pracke rozpadne

zankalh
autor
20. jún 2022

@matkahelka dakujem za odpoved 🙂

zankalh
autor
20. jún 2022

@54tinka54 dakujem krasne 🙂

zankalh
autor
20. jún 2022

@banalu dakujem taktiez 🙂

zuzuliennka1
20. jún 2022

@zankalh tie drahsie veci, co sa aj tu spominaju - si vies kupit aj z bazaru vo fakt super kvalite, tie najmensie veci deticky ani dlho neponosia, rychlo vyrastu, ani sa to nestiha znicit, ja som tak synovi vacsinu veci kupila napr. tu cez bazar a ako nove (Next, Reserved, Lindex)
Pepco a Kik ma lacne veci, ale to tak aj vydrzi - jedno/dve prania a je to vhodne akurat do kosa

zuzuliennka1
20. jún 2022

@anjelicek26 no neviem ci len sirokym 😁 syna mam ako spagetku, dlhy chudy od narodenia, a do 18m mu veci aj tesco sedeli - najma bodycka ;)
potom cca od 1,5r do 3r mu tesco veci nejak nesedeli a aktualne ma 4,5r, ale uz velkost 122 a to zas tricka tesco mu sedia 🤷🏼‍♀️

oblecenie99
20. jún 2022

Škoda,že mi nejde funkcia pridať fotku na mobile, nechápem prečo, dala by som tu fotku trička z Pepca, ktoré som kúpila pre syna pred cca troma týždňami ako nové samozrejme. Veľkosť 92, okrem toho, že to má každé druhé dieťa na sebe 🙈, prané ak dobre počítam maximálne 3 krát, v práčke Zn. LG, práčka stará 3 mesiace, z predu plniaca, bez aviváže, Ariel kapsule, malého veci,najma také drobné, nikdy nedávam do sušičky, čiže sušené len na sušiaku v byte, na programe "jemné prádlo", na 40 stupnoch, a tričko je vyťahané, boky prekrúcane. Látka aj na dotyk po vyprati nic moc, podľa popisu bavlna. Takže ja už neviem,čo mám ešte robiť ináč, a nie,nebudem prať ručne 😄 Na jednej strane áno,bolo to lacné, ale tak radšej si kúpim za viac Next, Lindex,Zara, C&A a fajn je ešte Tchibo a posuniem ďalej.

zuzanka.zuzu
20. jún 2022

vsetky veci periem vzdy len na 90st - tesco vydrzi vsetko 😎 kupujem odtial aj multipack aj tie "drahe" po jednom kuse.... pepco na 90st nevydrzalo zatial ziadne ani jedno pranie (bola som tam 2x - prvy a posledny 🙊)

a z tych drahsich je lindex topka 😉

julish
20. jún 2022

@zankalh určite bazár. Načo budes kupovať nekvalitu, farebnú lacnými farbami ľudmi, ktorí dostávajú halier za hodinu. Navyše ekologická záťaž! Určite bazar

kikussaa
20. jún 2022

ja teda zatial nemam prakticku skusenost lebo este len cakam prve babo, ale viacero bab v okoli si chvalilo Carter's, predavaju ich online na Zalando alebo aj na predeti.sk (aj osobne v predajniach) a tiez maju kopec multipackov za dobre ceny, prave teraz maju cez Zaladno aj dost zlavy, cenovo tie multipacky velakrat vysli este lepsie ako Next 🙂 tak cakam prave na balik, uvidime ako sa budu chovat po oprani :D

cyberk
20. jún 2022

za mna urcite F&F (tesco) a next z tych lacnejsich znaciek... tie sa aj dobre neskor predavaju 🙂 pepco nie je zle i ked ich cislovanie je divne a treba vzdy vacsiu velkost kupit ako normalne :D tak veci sa mi nikdy nesprali a farby drzali.. ale su nepredajne skoro :D
HM je za mna handra, vsetko co z tadial mam by som najradsej hodila do kosa... uz od nich ani nekupujem, nastastie sa to dobre predalo tiez (nechapem BOOM okolo tej "znacky")

bellovag
20. jún 2022

Za mňa Tesco tiež nie, ako písali vyššie body široké a krátky, hneď sa to rozťahalo ...Najradšej mám Cocodrillo, kvalitné, drží strih aj farbu...často majú výpredaje, kde sa dá kúpiť body za 3,50 Eura...

zuzudrnda
20. jún 2022

Bazarik. Inak ani deťom nekupujeme. Ekonomické aj eko-logicke.

simona1306
20. jún 2022

ja som tiez za tesco, h&m, a dokonca naposledy som kupovala cez gate shop aplikaciu, maju tam sice len par veci pre babatko ale pomer cena / kvalita super. Susicku nemam , periem vsetko na 40 a susim vonku. Nic nie je vytahane, dokrcene ani zrazene ...

ivangeline
20. jún 2022

Tesco a Lidl. 🙂

zuzuliennka1
20. jún 2022

a este som zabudla - pozri bazarove aj Tchibo znacku (uvadzane aj ako TCM) tiez kvalitne

enoula
20. jún 2022

Lindex, HM, next, Tchibo. Všetko milión krát prane, sušené, veľkosť aj farba nezmenené. Za mňa, menej kusov kupovat, častejšie prat. A tie veci kľudne ešte ďalšie deti môžu nosit.
A pozerať multipacky, prípadne výpredaje, zlacnené, všetky obchody ich maju