Látkové plienky štvorcové

lucianka222
21. mar 2012

Ahojte mamičky, prosím Vás o Vaše rady a skúsenosti s látkovými plienočkami, ako pozerám, kde pozerám, neviem nájsť tú správnu kvalitu, čo sme nosievali my... Tie plienočky čo vidím teraz mi pripadajú ako také handričky - raz vyperiem a ... môžem kúpiť nové... A tie ceny... Máte nejaké tipy? S akou značkou ste spokojné? Prípadne kde je dobrý výber a pod... 😒

andrejecka
21. mar 2012

ja som mala šťastie, v pivnici som objavila v starom kufri 40 kusov nových zabalených ešte so štítkami KČS a sú super 🙂

monhla
21. mar 2012

Nové nám nesedeli ani jedny - po pár opraniach už ani jeden "štvorec" ale divných tvarov veľa ☹ . A tenučké ako záclonky ☹ . Ja som ich používala len pod hlavičku na vychádzke a popr. pani doktorke. Inak som tiež zdedila pár komunistických a tie držia doteraz. Skús sa popýtať po okolí - niektorý sa ich radi aj zadarmo zbavia, netušiac čo majú za poklad. Respektívne ponúkni symbolickú cenu. Skús aj bazár. To sú najlepšie rady, čo Ti môžem dať. Ale ak niekto vie o kvalitných štvorcoch, nech mi pošle IP 🙂

klincek
21. mar 2012

maminy, existuju jedny ceske plienky-nie Hybler /tie su tiez celkom schopne, ale taka 2. trieda../, su este jedny, no ako naschval som si nezapamatala znacku 😒. su balene v bielom nepriesvitnom obale s modrou potlacou a maju ich v obchodoch Best for baby. rozmer 80x80, su pevne, husto tkane a nestratili tvar ani po 7 mesiacoch, a este chvilu nam urcite vydrzia. jediny nedostatok je, ze nemaju dohladka zapracovane dva okraje, ale len "obendlovane." ale vobec to nevadi, len to tak tip-top nevyzera. no kvalitou u mna vedu. fakt ma mrzi, ze si nepamatam znacku-ale vela ceskych vyrobcov nebude, tak snad najdete..

vojann
22. mar 2012

skús kikko lux eco, neni to komunizmus, ale lepší štandard🙂

susul
26. mar 2012

ja mam Mam stvorce tie su fajn,ale cena je vyssia a este mam libstátske stvorce, tie su po praniach trochu zmolkove, ale tvar nestratili, tie Mam su stale krasne bez zmolkov. Inak moj favorit su kikko bambusove, su na dotyk stale pekne jemnucke, len sa smu prat len na 40 stupnov, po oprati na 60tke sa mi z nich urobil obdlznik 😒

baska1
1. okt 2012

@klincek tipujem Libstatske plienky, su super

klincek
1. okt 2012

@baska1, asi to budu ony, fakt boli vyborne..my uz pomalicky s plienkami koncime, nastastie-uz len nejake tie slinky poutierat a tak..dost mi odlahlo, ze sa s tym uz nemusim babrat, nazehlila som sa ich tony 😒

baska1
1. okt 2012

ja ich zehlim len kvoli estetike a to len tak, že si to dam na novosklad a prezehlim už len to, co ide k zadocku, raz za 3dni, 15minut roboty, inak pohoda:o)

sonice
25. okt 2012

happy sqaure sú výbrné, nemenia tvar, sú stále mäkké, dobre sa žehlia