Môže to byť alergia na Pampers?

ceja
19. mar 2011

Od narodenia davam malej plienky Pampers Active Baby (ma 1,5roka). Doteraz sme s nimi namali problemy, ale teraz co su tie so zelenymi bodkami, tak mala ma v slabinach akoby vyslahane zihlavou. Kdesi som citala, ze v decembri bola nejaka blba varka aj s pelsnami, ale nemam uz obal z balika, tak neviem, ale mohli byt decembrove. Ked jej ich davam, tak sama sa stazuje, ze ju nieco boli. Tipujem to na plienky, lebo ked som jej dala ine, tak to nerobi. Nemate niekto skusenost? A co s tym?
Dakujem

evkacka
19. mar 2011

ahoj, nam toto robili tie kamilkove pampersky ☹ tak je to možné

mmaattuuss
19. mar 2011

Aj nám to modrozelené balenie pampers robilo problémy, tiež mal malý ritku celú červenú. Kamilkové boli v pohode, až na to, že ich skoro vždy prečúral.

estanis
19. mar 2011

ahoj, moja sesterka pampersky nemohla davat vobec malemu, lebo sa jej hned vyhadzal. Znacka pampers bola u nich v rodine zakazana znacka 😀

katecameron
19. mar 2011

moj syn nemohol vobec pampersky jedine tato znacka mu robila obrovske problemy okamzite sa vyhadzal

amadora
19. mar 2011

aj kamarátkyn synček to mal a bola z toho alergia na kamilky

jankapiknova
20. mar 2011

naš maly ked mal ešte plienky tak mohol všetky značky,nikdy nemal vyhádzanu ani zaparenu ritku ale raz mu niekto doniesol pampers a šup vyražky...pampersky som dala preč a za dva dni ani jedna vyrážka 🙂 Asi niečo na tom bude...

stvura
20. mar 2011

dievcatka su na plienky citlivejsie, moja mala moze zasa len Pampers plienky, vyhadzala sa mi z Libera a DM plienok. Ale kamilkove nie, tie jej vadili u Pampers tiez....(malemu som mohla dat na prdelku co som chcela, ziadny problem).

anjelicek26
20. mar 2011

Varka s plesnami?? No amen tma xixi, to zase chodia bludy po nete...

Pampers casto "experimentuje" s kremami, ktore dava ako povrchovu vrstvu na plienku, meni ich aj par krat do roka (!) Niektorym detom to nespravi nic, ine sa vyhadzu. Je to vsetko fakt o citlivosti pokozky... moje deti mali pampersky obe, ritusu cervenu nemali NIKDY ani pri hnackach, ani nic, a to ma Max teraz aj tie s bodkami a pohoda tabacek...

Ak jej nerobia dobre, skuste DM plienky alebo tesco plienky a uvidite... Alebo ju zbavte plienok uplne 😉

hamimami
22. mar 2011

ahoj, pampersky su pre nas naj plienky, no kazde dietatko ich znasa inak...ak si myslis ze sposobuju dcerke problemy tak jej ich uz nedavaj, skus ine u nas su napr tiez velmi oblubene bella happy 🙂

lea132
22. mar 2011

no my sme mali presne takyto problem, pouzivali sme pampers active baby od narodenia a vsetko v poriadku a potom sa z nich zacala vyhadzovat a zdalo sa mi, ze aj nejak divno smrdia, ako keby su napustene nejakym parfemom alebo co..odvtedy pouzivame babylove a je to ok

melpomene
22. mar 2011

my sme od mala nemohli pouzivat pampers, pretoze mal v jednom kuse zaparenu ritulu...a to som ho prebalovala uz aj pri malom cvrknuti...nam sa najviac osvedcili huggies premium a classic...a aj tesco plienky v tom svetlo zelenom obale su o.k. ...my dokonca od pampers nemozeme pouzivat ani utierky...z tych sa moj maly vyhadzal nielen na rituli ale aj na tvaricke

ankapatko
23. mar 2011

ahoj ani my sme nemohli používat pampers vždy mal po nich červenú ritku a vyhádzaní chrbátik ani utierky pampers nam nerobili dobre takže sme ostali verný značke Hagies.

alexandrag1
23. mar 2011

My plienky mozme ale obrusky vlhcene Pampers vobec...

barborky
30. sep 2011

zdravím. ja som dala malej od včera pampers sleep&play a včera a dnes doobeda všetko v pohode a teraz bola strašne nepokojna tak som ju išla prebaliť a ritka a predok uplne červený.. nkdy to ešte nemala a to má už 8 mes.fakt to môže byť plienkou?

tenty
30. sep 2011

barborky, toto iste sa stalo dcerke mojej sestry, od tych istych plienok, rovnake priznaky ako popisujes ty 😠 a to ma uz 1 a pol roka, vymenili plienky, preliecili a v pohode

nina88
4. okt 2011

Odporucam kupovat Pampers v Rakusku... Tie nase su vyrabane v Polsku, tie rakuske v Nemecku a vam poviem,to je 100 a 1... nehovoriac o tom,ze v rakusku su aj lacnejsie... 😉

sisaha
4. okt 2011

@barborky, ak su to tie oranzove, tak z tych sa vyhadzeme vzdy aj my. ja som ich prestala pouzivat. A nastastie uz nosime plienku iba na spanie, takze to tie klasika active baby. Ale suhlasim s nina88, Slovensko (cesko,madarsko, polsko)je zaradene medzi krajiny, kde sa dodava tovar 2.kategorie, preto kto ma moznost, treba drogeriu kupovat v Rakusku.

cora73
4. okt 2011

Pampersky su humus...

katy1979
4. okt 2011

my zasa mozeme len pampers. vyhadze sa z huggies na bokoch a z dm ma stale mokry zadok

s.i.m.k.a1
4. okt 2011

My sme používali Pampersky od narodenia a nedala som si na ne dopustiť... ale keď mala malá asi rok a pol sa mi začala z ničoho nič vyhadzovať, šli sme k dr.a dala nám na to krémiky, ktoré nezaberali... tak sme vyskúšali obyčajné zelené Tesco plienky a pri ich používaní to zmizlo okamžite. Keď mi došli a skúsila som jej dť zase pampersku vrátilo sa nám to naspäť. A to sme mali doma tie biele sensitive či ako sa volajú. Našťastie teraz mi malá plienku máva len na noc... Ale viem, že keď budem mať druhé bábätko, pampersky mu už isto dávať nebudem....

stelca
4. okt 2011

tieto "slovenske" pampersky su na nič ,predavaju tu to co sa nepreda v nemecku a rakusku je to 3-4 trieda.Polsky odpad tak ako je to s kávami aj čokoládami.Čo sa nepredá na západe na slovensku sa určite pradááááá 😠 😠

jankako
4. okt 2011

my sme tiež používali pampersky asi pol roka a po pol roku dostala takú reakciu že jej spálilo riťku hnusne,obrovke pluzgiere,bolestivé ako popálenina..dlho trvalo pokial som na to prišlo z čoho to je,a ešte dlhšie sa z toho dostávala ☹.Nikdy viac.je jedno aké pampersky budeš znovu používať,spraví sa jej to znovu/moja mala aj žihlavku od plienok/pretože všetky pampers sú parfumované..každé dieťatko reaguje inak.tak skús radšej iné plienky

p.j.jacky
20. okt 2011

my sme pouzivali pampersky active baby a bola som spokojna.Dostali sme darcek plienky Bella Happy a malicka mala take pluzgiere na rituske .Nic nam na to nepomahalo az krem Bioderma ABC Derm Perioral,ktory vrelo doporucujem .Je urceny na tvaricku,ked deti slintaju,ale nam pomohol aj na ritusku 😉

stanislavao
21. okt 2011

kolko ludi, tolko chuti. ja nedam na pampers dopustit. som maximalne spokojna a ziadne ine nie su podla mna take makke, tenke a absorbcne, ako pampers. ked niekomu nerobia dobre, ok, nech ich nepouziva, ale to, ze je to humus a plesne a pod blbosti - to je trochu moc. skuste ine plienky, ale podla mna je vela spokojnych mamiciek a urcite su ine znacky, ktore by sa dali nazvat humusov a nie pampers.

lucka1987
21. okt 2011

aj my pouzivame pampers active baby, mala osm uz aj sleep & play . a som spokojna...
no teraz sme presli na TOUT PETITS ci ako sa volaju presne neviem. su to plienky z francuzska., zteraz ks za 0,9 centov a su super.. takze koli cene asi ostaneme pri tych francuzskychv

jendralka
21. okt 2011

@katecameron my sme skoncili presne tak isto ... pred 6timi rokmi s jakubom ... teraz som skusila znova kupit Lukaskovi a tiez sa mi vyhadzal ☹ takze kupujeme uz len osvedcene 🙂

mamabiba
21. okt 2011

ja som bola najspokojnejšia s Babylove z DM. Dostali sme haggies, ale tie vždy prekakala a precikala a teraz som kúpila pampers a dá sa povedať, že to isté. Nie tak často ako haggies, ale stáva sa. U babylove sa mi neprekakala a neprecikala nikdy. Takže rýhlo minúť toto balenie a idem späť na osvedčenú značku.

ducci
7. nov 2011

my ked sme boli vyhadzane na ritule tak pomohol bepanthen - velmi dobry krem, fakt odporucam... ale my sme to mali z inych plienok, myslim ze huggies - pampersky mame ok 🙂

skvele
7. nov 2011

my sme s pampers nemali problem nikdy, skusala som aj ine znacky, nech nekupujem tie najdrahsie, ale bolo to take vseliake. Vela zalezalo aj od cisel. Napriklad sme mali aj tescove. Cislo 2 mu nerobilo nic a cislo 4 katastrofa. Vyskusala som vela znaciek, nakoniec som sa vratila k pampers. Niekomu vadi ta znacka, niekomu ina, treba len skusat.

andel7766
Autor odpoveď zmazal
Zobraz