Môže to byť pre chlapca aj pre dievča?

4. okt 2022

Ahojte,myslíte, že táto sada by mohla byť pre dievča aj chlapca? Keďže zatiaľ nevieme pohlavie, tak hľadám niečo čo by sa hodilo univerzálne. Viem, sú rôzne univerzálne farby, ale ja nechcem nič biele, ani veľmi šedé, ani hviezdičky a pod...nič také ma zatiaľ neoslovilo. Ale toto sa mi celkom páči a viem si to predstaviť pri oboch pohlaviach. Akurát ak by to bol chlapec, či by nevadili tie ružové pierka či čo to tam je :D
Čo myslíte? 🙂

anjelicek26
4. okt 2022

Ja by som to chlapcovi nedala... tie vtaky su ruzove... ako dietatu je to jedno, mna by to iritovalo 😂

zmrzlinka2021
4. okt 2022

@anjelicek26 V com by ta iritulovali ruzove vtaky?

ckocka
4. okt 2022

Akože komu by to vadilo? Tomu decku ťažko, tebe sa to páči, a ostatným je po tom prd.

anjelicek26
4. okt 2022

@zmrzlinka2021 no iritovali, proste ked mam syna, tak by som zvolila iny motiv, ta latka je dievcenska, videla som s nej uz mikiny a saty site, tak si to neviem inak spojit a JA si to neviem predstavit pri oboch pohlaviach 😂 Ale ja som perfekcionista co sa tohoto tyka 🙄

merlinja
4. okt 2022

@anjelicek26 mne to príde práveže viac pre chlapca ako dievča :o)

syslik81
4. okt 2022

ja som asi farboslepa ale kde su tie ruzove vtaky?? podla mna je to jedno ci chlapec a ci dievca ..moja mala ruzovy kociar nausnice ruzove oblecenie a aj tak sa ma pytali ci je to chlapec... tot je zrejme len na doma ..takze podobnycm blbym otazkam sa vyhnes a ver ze dieta nz toho traumu mat nebude

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
4. okt 2022

@anjelicek26

Prepac, ale prekvapuje ma tvoj nazor v tomto, lebo neexistuju veci dievčenske a chlapčenske - všetko je len vecou marketingu a snahy "zarobit". Volakedy pred stovkami rokov cervena a jej vsetky otiene boli urcene pre chlapcov, dievčatá zásadné - modrá farba. Potom dlho všetko v tzv. "unisex farbe" a zrazu kvoli biznisu prišlo "vstepovanie", ze ruzova dievčatá a modra chlapci a normalne ludia tomu uverili...

stanulienkat
4. okt 2022

Myslím, že to môže byť aj pre chlapca aj pre dievča.

midka
4. okt 2022

@anjelicek26 no vidis, pre mna je to napr cisto chlapcenske,,, 🙂,,,

patka06
4. okt 2022

Podľa ,ňa len pre chlapca, nezdá sa mi univerzálny
Nevidím čo presne set obsahuje, ale ja by som ho nevyužila.

autor
4. okt 2022

ta tmavo modra sa priklana viac k chlapcovi, ale vtaciky zase k dievcatu :D este maju aj takuto verziu. ta je trochu jemnejsia.

nikasmile
4. okt 2022

Je to pekné a nemala by som problém dať to chlapcovi.

bluka2
4. okt 2022

Kľudne pre obe pohlavia

srferreira
4. okt 2022

Podla mna aj aj. Je univerzalny.

autor
4. okt 2022

inak, dost ma irituje, ze sa to deli na modra-chlapec, ruzova-dievca... a neutral sa mi faaakt nepaci, neviem sa s nim stotoznit... ja napr. milujem modru a kludne ju dam aj dievcatu. ale mnohokrat su tie modre s nejakym chlapcenskym vzorom a to ma uz potom odradi... tu mi to pride ako take sklbenie pre oboch. viem, ze dietatu to moze byt jedno a okolie nech si hovori co chce, ale tak zatial hladam nieco co aj mna oslovi a bude vhodne pre obe pohlavia 🙂

zmrzlinka2021
4. okt 2022

@autorka Nemusis hrat tu hru na "ruzovo-modry svet". Sme v roku 2022. Neexistuje ziadny logicky dovod, aby modra bola vecou chlapca, ci motiv auticka je pre dievcatka nepripustny. Vsetko si vytvarame vo vlastnej hlave.

hviera81
4. okt 2022

moc riesite baby...
autorka. ak sa to tebe paci, preco nie? stale nechapem preco niekoho zaujima anonymny internetovy nazor
moj syn nosi zlte, cervene, dokonca pyzamo mal aj ruzove. je to divne, ale prezil to. dokonca aj ja. a dokonca aj otec dietata.
modra mi uz lezie krkom, vsetko sme mali modre, tak potrebujem aj inu farbu

tykat
4. okt 2022

Nie je to na moj vkus, ale ak tak je to vhodnejsie pre chalana resp. nic vyslovene dievcenske tam nevidim.
A na druhej strane, je to jedno, nebude v tom lezat do puberty.

anonymous87
4. okt 2022

Paci sa ti to? Paci.. tak to kup 😉

Mimochodom: moj mladsi syn ma ruzovy dudel. Vazne. Pytal pink dudu, dostal pink dudu. A normalne s nich chodi po vonku 😀😅

anjelicek26
4. okt 2022

@zmrzlinka2021 pre mna je vtacik s ruzovou kvetinkou von vlaskoch proste dievcensky🥶A riesila som to -dievcenske/chlapcenske - len vo veku ked to bolo holohlave a malicke,aby som sa vyhla otazkam,co je to v kociku za pohlavie🤣Kedze moje deti boli plesate so roka a nausnice Mali dievcata AZ po troch rokoch...

226lenka
4. okt 2022

Podľa mňa to môže byť aj pre dievča aj pre chlapca

lilope
4. okt 2022

@autorka vtáčiky sú modré, od doktora mám potvrdenie na vodičák, že nie som farboslepá 😀 takže by som to dala ako dievčaťu, tak aj chlapcovi, ale pôsobí to na mňa viac pre chlapca.

cecilia29
4. okt 2022

Podla mna uplne super pre obe pohlavia 🙂 aj ja milujem modru, a babatkovske veci mam dost neutralne. Dievcatam vseobecne casto kupujem modru

mamickalisticka
4. okt 2022

Juuuuj minule som tu pridala modre leginy s mačkami, ani nechcite vedieť ako sa tu do mňa pustili.. že mačky su dievčenské.. a modrá farba chlapčenská.. 🙈 mne to príde už uni a dala by som chlapčekovi, možno skôr chlapčekovi ako dievčatku, každopádne je to rozkošné ❤️

autor
4. okt 2022

dievcata, kolko ludi, tolko chuti 😀 neoplati sa kvoli tomu dotahovat...ak nenajdem nic krajsie, co by ma viac oslovilo, tak to kupim bez ohladu na pohlavie. mne to nevadi pouzit aj aj...ale snad sa babo v piatok ukaze na sone a konecne odhali svoje tajomstvo :D dovtedy este nekupujem urcite

petamich
4. okt 2022

podla mna uplne v pohode pre oboch 🙂

ankare
4. okt 2022

Ano, super, unisex.

pondelok01
4. okt 2022

Ak sa to tebe paci, tak preco nie. Garantujem ti, ze jemu to vadit nebude.

ninusa221
4. okt 2022

Akoze podla mna sa to hodi aj pre chlapca aj pre dievca. Moj brat mal červeno čierny kočík a nikto sme sa nikdy nad tym nepozastavili..😀