Peg Pérego jedálenská stolička Prima Pappa

kika12345k
1. sep 2023

Máte niekto tuto stoličku na kŕmenie ? Je dobrá? Oplatí sa i keď je drahšia?

lucia13022023
1. sep 2023

@kika12345k my ju mame. Neskúšali sme inú, táto je podľa mňa fajn no keby sa mam ešte raz rozhodnúť, asi by som pozrela inú, lacnejšiu polohovatelnu a na kolieska ak taká je 😁

kika12345k
autor
1. sep 2023

@lucia13022023 veď presne tie kritéria mám aj ja - kolieska, polohovateľna, no ale najviac to asi spĺňa Perego. A poťah je koženkovy? Ľahko sa čistí? 😄 aj to je pre mna dolezite. 😄

zuzanka.zuzu
1. sep 2023

je báječná a som rada, že sme ju už predali 😀 áno, čistí sa fajn, rovnako ako zvyšných 99% hocijakých iných stoličiek 😀

kika12345k
autor
1. sep 2023

@zuzanka.zuzu takze nabuduce už by ste vybrali inú stoličku? 😄

deedol
1. sep 2023

mali sme, bola dobra, co sa tyka polohy, cistenie trocha otravne, a zdala sa mi hrozne velka, vela miesta zaberala.

lucia13022023
1. sep 2023

@kika12345k mame ju zatiaľ asi mesiac, koža je stále pekná čisttim ju obyč mokrou spongiou a čistí sa dobrw ale ja ju cistim za každým.. Lebo keď v tých ryhach ostane prikrm je to nechutne 🤣

zuzanka.zuzu
1. sep 2023

@kika12345k nie že nabudúce, my už máme inú 😀 (drobec v nich rád papá, máme ich viac, u nás, babky, chata a pod.)

vkatush
1. sep 2023

@kika12345k my používame asi 4 mesiace, zatiaľ spoko. Umýva sa ľahko, len popruhy vyzerajú strašne, lebo ja mám brudoša, ale to len sa mi nechce umývať.

Kúpiš aj lacnejšie a s rovnakými kritériami. My sme šli do drahšieho, že ak bude druhé dieťa, bude mať.

kika12345k
autor
1. sep 2023

@vkatush takže neľutujete že ste vybrali drahšie

ajajaj00
1. sep 2023

ja som ju mala a nase dvojicky ju zboznovali je pravda ze je vacsia ale polohovatelna na kolieskach mne vyhovala velmi

kika12345k
autor
1. sep 2023

@ajajaj00 aj ste ju predali?

vkatush
1. sep 2023

@kika12345k vôbec neľutujem. Keďže malého učíme, že sa papá pri stole (nie na zemi, gauči, rukách...), tak je v nej často. Plus ak som v kuchyni, niekedy si ho tam dám s hračkami a varíme spolu. Kým nevedel sedieť, super sa polohovala, teraz sedí pekne, popruhy mu viem nastaviť, nohy zatiaľ rovno (nevisia). Ľahko sa umýva poťah, možno 2x sme ho dávali celý dole a tak umyli poriadne (tuším vtedy rozlial polievku). Podnos využívame zatiaľ len na hračky, keďže sám ešte papať nevie. Super sú aj brzdy, lebo malý sa často zaprie na zemi do stoličky a letel by s ňou.
Ak ju budete naozaj využívať, oplatí sa.

ritalein
1. sep 2023

Ja z mojej skusenosti poviem, ze pri starsom sme mali takuto plastovú, polohovatelnu opachu a bola som rada, ked som sa jej zbavila. Strasne vela miesta zaberala. Pri mladsom som uz kupila drevenu, hoci nie polohovatelnu, ale nezabera tolko miesta 😂 a ked zacal pekne sam papat, odmontovala som pultik a ma ju zasunutu pri stole ☺️

kika12345k
autor
1. sep 2023

@vkatush super recenzia moc ste mi pomohli ❤️❤️❤️ A z akej stránky ste objednali?

basska_b
1. sep 2023

Ja ju mam uz pri 3. dietati, je masívna, deti v nej radi sedeli ... jedine mi vadia take škáry, záhyby, kam sa príkrm nonstop dostáva a veľmi ťažko sa to čistí... plastový poťah nám praskol, kúpila som na Sashe náhradný z kočíkoviny

evaachesa
1. sep 2023

Máme ju tiež ale s poťahom, ktorý sa ľahko čistí a dá sa aj vyprať. Syn bude mať 4 a ešte nedávno v nej sedel, no už dosiahol 15 kg tak som mu kúpila drevenú rastúcu stoličku. Za mňa Perego vynikajúca voľba. Využili sme od prvých príkrmov keďže sa dala zložiť do poloľahu. Vďaka kolieskam sa veľmi ľahko presúvala po byte. Dajú sa aj zabrzdiť.
https://www.brendon.sk/peg-perego-prima-pappa-f...

kika12345k
autor
1. sep 2023

@evaachesa a ten poťah ste kde kúpili? Ten ktorý sa dá vyprať? ❤️

evaachesa
1. sep 2023

@kika12345k no to je ten poťah na stoličke, ktorý je súčasťou. Lepšie si priblíž foto a uvidíš štruktúru. Tu je video že ako sa čistí...tieto prateľné sú len v 2 farbách, zelená ako vo videu a sivá. Pozri video.

https://www.youtube.com/watch?v=35Dc8W8pyfc
evaachesa
1. sep 2023

@kika12345k a našla som aj video so sivou...celkom vtipné. 😂 a práve sa s mužom rehoceme že sme netušili že sa dá ta tácka vyklopiť dohora. 😂 keď prídem domov tak skúsim že či fakt. 😃
https://youtube.com/shorts/jgvHnNyg730?si=KNqtq...

ajajaj00
1. sep 2023

@kika12345k jasne obidve hned

ikonica
1. sep 2023

@evaachesa no do kelu... Tiez ju mam uz pri druhom dietati a netusila som tiez ze sa to da vyklopit 😳😳😳

Ja som s nou tiez spokojna, mam taky gumovy potah umyvatelny... V lete sa v rom trocha spoti, ale to mozno v kazdej takejto stolicke... Pouzivali ame od prvych prikrmov kedze je polohovatelna... Kolieska su tiez plus...

@vkatush popruhy odmontujem a hodim do sietky na pranie a vyperiem v pracke ked uz su na totalku spinave...

vkatush
1. sep 2023

@kika12345k tuším z Brendonu som objednala a ešte som predtým to prešla cez tipli, takže mi vrátilo pár eur naspäť. Doniesli to do týždňa. Všetko čo mu kupujem, pozerám, či odtiaľ nemám nejakú zľavu.
Náš poťah je taký "kožený" akoby, takže s mokrou handričkou pretriem po jedení, prípadne a vysávačom omrvinky a hotovo.

@ikonica tak to potom si dáme údržbu, zatiaľ popruhy prejdem s handričkou a prípravok na látky alebo sanytol 😁 ale dobré vedieť, že ich v pohode odmontujem

evaachesa
1. sep 2023

@ikonica áno vážne to ide do hora. 😂🤦🏻‍♀️ teraz som skúsila...ale akože podľa mňa sme o nič neprišli lebo tácku dávame dozadu na nôžky a je to podľa mňa praktickejšie a rýchlejšie...takže ok, ale dobré vedieť. 😌
Ja som chcela práve tento poťah aj kvôli tomu poteniu že je priedušný a teda malý sa v nej nikdy nepotil.
Za mňa fakt top stolička, odkladáme keby niečo. 🙂

sim_icek
1. sep 2023

@kika12345k my ju máme už 2,5roka a je ako nová. Nikde sa koža nelúpe,farba nešúcha a to ju používame fakt veľmi veľa počas dňa a dostáva zabrať. Keď bol syn bábätko tak bol v nej skoro nonstop aj v nej spal, veľmi ju má rád (ešte stále). U nás fakt najlepšia investícia
My sme k nej kúpili aj takú ako hrázdičku zásuvka sa to namiesto tej tácky/stolíka a visia z toho hračky. Keď bol bábätko veľmi sa mu to páčilo 😄

cecilia29
1. sep 2023

Pri treťom dieťati sa ta koženka cela dotrhava - teda po 5 rokoch sa.zacala. A problémom boli vždy tie škáry do ktorých sa dostáva jedlo. Plus mi vadia tie popruhy. Šla by som asi do lacnejšej. Ale inak je super aka je polohovatelna, bezpečná, popruhy sú aj zbytocne ,keďže je tam ten dzindzik v strede medzi nožičkami. ,má kolieska, dá sa ľahko zložiť na plocho

ikonica
2. sep 2023

@evaachesa ja som to isla hned vyskusat, ako som si to precitala, ale neslo to...ale teraz rano uz som to dala 😁💪 dobre vediet takmer po 3,5 roku 😁 ale asi to tiez nebudem vyuzivat takto 😉

kika12345k
autor
2. sep 2023

@evaachesa ako je možné že sú len v tých dvoch farbách prateľne? Ooooch a ja zrovna chcem tu ružovo bielu 😓😓 teraz ma to odradilo ..

evaachesa
2. sep 2023

@kika12345k no v tom čase keď som vyberala boli len tieto...skús pozrieť na nete či nepribudli aj iné farby. Ja som brala sivú takú neutrálnu ..nech mi tu zelená nesvieti...

taktotedanie
2. sep 2023

Je fajn, polohovatelna, my sme mali zadarmo aj tie zavesne hracky tam, blbe je ked sa ti diets v stolicke dogrca a grcku mas na pasoch , musis to demontovat su tam srubky, je to otravne

kika12345k
autor
2. sep 2023

@taktotedanie zadarmo ? Z nejakej stránky ste objednávali?