Protiroztočové poťahy

zlatkavav
13. júl 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s protiroztočovými poťahmi pre deti? Moja dcéra má alergické reakcie a rozmýšľame, či by nám mohli pomôcť zmierniť alebo odstrániť príznaky. Ďakujem za rady.

janinah
13. júl 2015

áno,máme Pristine ale sú aj iné,som max. spokojná...ale máme aj čističku a ionizatorom,aj toto pomáha...najdôležitejšie je zabezpečiť poťahom matrac,predsa len vankúš aj paplon perieš a matrac nie...teda určite kúpte aspoň poťah na matrac, /je to dosť drahé/....a samozrejme žiadne koberce,látkové sedačky,prestieranie po byte....my máme len záclony z látkovín

miriam511
14. júl 2015
Používateľ miriam511 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriam511.

Ja som mala veľké problémy s dýchaním a ekzémom na rukách. Ráno ma vždy boleli oči a boli červené... okrem Pristine sú dobré ešte Protecsom, ceny sú tak okolo 100 eur, majú aj drahšie, ale tieto bohato stačia ;)

lenkanovakkova
15. júl 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

Ešte možno tie poťahy na vankúše, niektoré materiály nie je vhodné prať, aby sa im niečo nestalo a držali tvar, najmä tie pamäťové myslím 🙂

terinka015
16. júl 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Tieto poťahy sme nakupovali http://www.prespanok.sk/pristine-protiroztocove-povlaky-sada-na-matrac-vankus-a-prikryvku?kat=protiroztocove-chranice, je to celá sada. Kúpili sme totiž drahé prikrývky a vankúše a báli sme sa ich len tak prať... Je cenovo veľmi výhodná, za 150 eur. Pokiaľ, ale nemáte také prikrývky tak stačia aj na madrac 🙂

zlatkavav
autor
17. júl 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Vankúše a prikrývky sme vymenili, matrace máme celkom dobré, takže by sme kúpili len tie poťahy. Pozriem na stránke, asi by sme už rovno kúpili aj poťahy na vankúše a prikrývky.

sisinka001
17. júl 2015

My máme poťahy Pristine, aj na matracoch, aj vankúše a paplóny, a som maximálne spokojná, máme ich už niekoľko rokov

lenkanovakkova
18. júl 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

@zlatkavav Pristine sú dobré, ale aj protescom ako písala Miriam

zlatkavav
autor
19. júl 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Pozerali sme sadu na vankúš, prikrývku a matrac na prespanok.sk a majú tam veľmi dobre ceny, teda aspoň myslím, koľko to asi tak stojí?

miriam511
20. júl 2015
Používateľ miriam511 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriam511.

Áno, je to dobrý obchod 🙂 A majú tam výborné ceny.

terinka015
22. júl 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Áno, určite si vyberiete, majú dobré ceny a aj ich prístup servis je skvelý ;)

lenkanovakkova
23. júl 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

po čom majú tie poťahy?

zlatkavav
autor
25. júl 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Na prespanok? okolo 150 eur, už sme ich aj objednali 🙂

lenkanovakkova
26. júl 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

@zlatkavav To je super, zdá sa, že to nemajú nejaké predražené 🙂

margaretka818
2. aug 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

A to vám odporučil lekár, že treba vymeniť matrace, vankúše a iné látkoviny?

lenkanovakkova
5. aug 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

vacsinou alergolog poradi alebo kozny, ak mate nejake problemy, urcite neotalajte ;)

margaretka818
7. aug 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

No môj manžel má problém s chrbátom a tak sme rozmýšľali o kúpe nového matracu, ja mám zase ekzém, tak keby mi to malo pomôcť asi by som skúsila aj tie poťahy objednať, skúsim sa teda ešte opýtať kožného 🙂 A kde mi odporúčate to kúpiť, nejaký zaručený obchod?

zlatkavav
autor
11. aug 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

No na problémy chrbátu len poťahy nestačia, možno by ste mohli skúsiť vymeniť matrac 🙂 A na ekzém sa určite poraďte s lekárom, pretože možno to nie je alergia na roztoče v látkových materiáloch, možno to je nejaký iný problém a je potrebná aj masť prípadne lieky ...

fairinaa2
12. aug 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

@margaretka818 Určite odporúčam zmenu matracu a vankúšu pri bolestiach chrbta, mne to veľmi pomohlo, zlé nie sú ani napríklad strečingové cvičenia, ktoré sa dajú robiť aj ráno pred prácou a nezaberie to veľa času, prípadne v práci sa sem tam ponaťahovať 🙂

margaretka818
13. aug 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

@fairinaa2 ďakujem vám za rady, alergiu na roztoče nemám, tak problém bude asi niekde inde a ten matrac by sa popravde možno aj zišlo vymeniť, máme takú starú posteľ a matrace sme ešte nemenili, tak skúsim sa po niečom popozerať ;)

terinka015
16. aug 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Človek to podľa mňa časom pociťuje, že nemá 20 a nevyspí sa všade, tak investovať do matraca je výborné a odporúčam aj vankúš z lenivej peny, veľmi som si ho obľúbila a majú teraz celkom dobré ceny ;)

majolenka11
16. aug 2015

Naš syn ma silnú alergiu na roztoče. Dostali sme sa aj vďaka tomu do nemocnice, kupili sme mu protiroztocove povlaky vyšlo nas to cca 200€ a investícia sa vyplatila, príznaky sa zmiernili a moze viac menej fungovať ako zdravý. Samozrejme k tomu prispela aj liečba od alergologa na mieru, berie staloral.nemame € na vyhadzovanie ale toto za to stoji, takze vlastná skúsenosť.

zlatkavav
autor
19. aug 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

@majolenka11 Ďakujem za radu, som zároveň rada, že ste problém vyriešili. My sme pozerali na tej stránke prespánok a vychádzajú tie poťahy okolo 150 eur, ak sa smiem spýtať, kde ste ich vy vyberali?

majolenka11
19. aug 2015

@zlatkavav ked pridem domov tak popozeram a napisem

zlatkavav
autor
20. aug 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Ok super, ďakujem! Vždy je lepšie urobiť si prieskum a porovnať viac obchodov 🙂

majolenka11
20. aug 2015

@zlatkavav volajú bariérové povlaky cottonFresh zo 100% bavlny daju sa prať pri vysokých teplotách

margaretka818
22. aug 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

Tiež sa na to pozriem, premýšľam nad tým, žeby som to skúsila, aj keď nie kvôli alergií, ale je to predsa len lepšie.

lenkanovakkova
24. aug 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

Skúste pozrieť na prespanok.sk, ja som sa tam teraz náhodou dostala a majú tam dobré ceny a dovoz zdarma ;) Pokiaľ budete vyberať matrace, cenovo sa oplatia napríklad zo studenej alebo lenivej peny a poťahy tam majú celú sadu, na matrac vankúš aj periny za cca 150 eur.

rolandik
24. aug 2015

Ja mám dieťa alergické na roztoče. Myslíte si, že stačí dať povlaky len dieťaťu alebo do celej domácnosti?

zuzulienka222
24. aug 2015

ahoj, ja som akurát založila jednu tému na dezinfekcia aktívnym kysíkom - ozónom. Zaujíma ma táto oblasť, ak by sa mi prosím vedel k nej niekto vyjadriť budem vďačná. Odporúčam kuk všeobecné info o ozóne, ktorý ničí aj roztoče na www.dezinfekciaozonom.estranky.sk

terinka015
25. aug 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

@rolandik Minimálne tam, kde sa dostáva do kontaktu, napríklad gauč a podobne, ale pokiaľ ho tiež beriete do manželskej postele, je lepšie keď kúpite aj pre seba povlaky.