Protiroztočové poťahy

zlatkavav
13. júl 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s protiroztočovými poťahmi pre deti? Moja dcéra má alergické reakcie a rozmýšľame, či by nám mohli pomôcť zmierniť alebo odstrániť príznaky. Ďakujem za rady.

margaretka818
2. sep 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

Kúpili sme si povlaky nakoniec na tom prespanok.sk, tak uvidíme 🙂 Okrem toho sme si objednali aj vankúše, pretože tie naše staré už bolo treba vymeniť, s matracom ešte asi počkáme 🙂

zlatkavav
autor
6. sep 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Takže hovoríš, že si spokojná, ja som pozerala na ich stránkach a ceny tam naozaj nemajú zlé, tak sa ešte dohadujeme, čo všetko musíme vymeniť doma, aj sestra s manželom rozmýšľali nad matracom, tak asi budeme spolu nakupovať 🙂

miriam511
8. sep 2015
Používateľ miriam511 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriam511.

@margaretka818 A aj ti to nejako pomohlo? spomínala si, že teda nemáš alergiu na roztoče, ale napriek tomu prejavili sa nejaké pozitívne efekty? 🙂

fairinaa2
11. sep 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

Ja som si minulý týždeň objednala matrac a stojí to za to, jediný nepriaznivý efekt to má, že sa mi nechce po ránu vstávať z postele :D Kto rozmýšľa nad výmenou matraca, nech neváha dlho ;)

margaretka818
14. sep 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

Urobila som viac opatrení, vymenila som aj sprchové mydlo a natieram si to každý večer a veru to ustúpilo, ale manžel pociťuje výraznú zmenu s výmenou matracu 🙂

terinka015
18. sep 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Možno by mohol tvoj manžel aj skúsiť nejaké cviky na chrbát, kamarátka má problémy s krčnou a hovorila, že to pomáha, jednoduché cviky asi 20-30 minút denne ;)

lenkanovakkova
19. sep 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

Ja cvicim pilates a jogu a je to velmi dobre na chrbat a pracujem tiez tak, ze cely den stojim na nohach. To cvicenie je skor taka pomala oddychovka, takze to vobec nie je zly napad

zlatkavav
autor
21. sep 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Neviem sa rozhodnúť medzi studenou a lenivou penou, viete mi poradiť, aký je v tom rozdiel?

vi_py
22. sep 2015
Používateľ vi_py je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vi_py.

Dobrý deň, dnes rada by som si tiež objednala z predajne prespanok.sk, matrace a vankúše, ibaže v piatok odchádzam na týždeň preč, myslíte, že mi to dovtedy dovezú? Bývam v Bratislave, tak neviem dokedy majú dovoz. ďakujem za vaše odpovede 🙂

fairinaa2
23. sep 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

@zlatkavav zalezi co chces, ja mam studenu penu, ta sa mi zda lepsia, ale tiez som to dlho riesila...

margaretka818
24. sep 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

@vi_py Myslím, že dodanie je dva dni, ale nie som si istá, možno aj záleží na tom, kde bývaš 🙂

vi_py
25. sep 2015
Používateľ vi_py je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vi_py.

Nakoniec o odložím ešte, lebo som to nestihla a dnes už dchádzam, ale ďakujem za odpovede 🙂