Spací vak s nožičkami

lia2022
10. feb 2023

Ahojte mamičky.
Vedeli by ste nám prosím vás poradiť nejaký celoročný spací vak s nožičkami pre 1,5 ročné dieťatko?
Chcela by som taký, kde sa dá spodok na nožičke preklopiť a tak vytvoriť ponožku a hlavne aby sme ho využili aspoň do 3 rokov, nech nemusím o chvíľu kupovať druhý .
Ďakujem a prajem pekný piatkový večer 😉.

pondelok01
10. feb 2023

@lia2022 pozri znacka karsgaaren

54tinka54
10. feb 2023

@lia2022 ja mám 1,5 ročného a máme celoročný spací vak značky vačice veľkosť M, síce nemá na nôžky tie záklopky, ale sme s ním veľmi spoko. Do 3 r určite vydrží.

margaretka111
10. feb 2023

@lia2022 pozri MAMO TATO spací vak s nožičkami. Ale je teda trošku hrubší

lia2022
autor
10. feb 2023

@54tinka54
Rozmýšľala som aj nad tým spacím vakom vačice len sa mi zdá trochu drahý. Je prosím z vnútra zateplený merinom? Či? Ďakujem.

lia2022
autor
10. feb 2023

https://www.biobaby.sk/spaci_vak/kaarsgaren-spa...

Ešte sa mi tento pozdáva len zase aby nebol v ňom celý spotený 🙈. Máte prosím niekto tento vak?

54tinka54
10. feb 2023

@lia2022 je to ale investícia na dlhšie obdobie plus potom ho vieš predať ďalej na fb skupine 🙂 bežne tam mamky predávajú tie vaky tak za cca 70e.. ak chceš skús sa tam pridať a popozerať, možno ťa nejaký zaujme.
Je dvojvrstvový, vonkajšia vrstva je biobavlna, vnútorná z merino vlny.. je taký tenší tým že je celoročný, ale nám to vyhovuje, syn bol často spotený v tých takých teplejších vakoch.

pondelok01
10. feb 2023

@lia2022 my sme mali tento vo velkosti do 6 mesiacov, nenozickovy variant, a bol fajn, babo nebolo nikdy studene ani spotene. Je na omak relativne tenky, ale zahreje.

queeninthenorth
10. feb 2023

Kukni na Sashe od MaMy, mám od nej a je super a vieš si sama vybrať hrúbku, latku všetko k tomu 😊

mirka17
10. feb 2023

@lia2022 toddiebag.sk

rk123
10. feb 2023

mame vacice a je super. ale ano je tenky, avsak merino hreje ked treba a chladi ked treba. ale nedaju sa ohnut nohy.
potom mame aj tento a tam sa daju nohy ohnut https://www.sleepee.cz/spaci-pytle-s-nohavicemi...

zalezi aj od toho kolko mate v spalni stupnov

zuzahajdulka
10. feb 2023

@lia2022 Grohbag alebo Slumbersack. Inak aj z tych nozickovych vyrastie dieta rychlo, lebo mu to bude uzke a kratke rukavy. Ja kupujem beznozickove a vzdy o viac cisel vacsie (zo zaciatku im rukavy prekryvaju dlane a pri chodzi tahaju za sebou aj polmetra vaku). Raz som kupila ten s prekryvajucimu sa nohavmi a dcera bola nespokojna, ze ju to tlaci a ma v tom paradoxne menej pohyboveho diapazonu, nez v ackovom vaku bez otvorov na nohy.

konulka20
10. sep 2023

@lia2022 rozhodli ste sa napokon pre nejaky spominany? Tiez to teraz riesim , bude mat v zime 2 roky ,ale nevyznam sa v nich🤦🏻‍♀️ Urcite vsak musi mat “nohy”..

lia2022
autor
10. sep 2023

@konulka20
Áno, nakoniec sme kúpili spací vak vačice nožičkový -celoročný 😉.