Tutu sukne. Aký je váš názor?

mbrazd
20. apr 2012

ahojte, chcem sa spytat na váš názor na tutu sukne. Kúpili by ste-kupujete, nekupujete, prečo? dakujem

ikke
21. apr 2012

nepacia sa mi, nekupujem a popradve, hlavne som doteraz vobec nepochopila, ci sa to dievcatam normalne oblieka ako oblecenie, alebo iba ako kostym na hranie 😅 ale ktovie, mozno o 3 mesiace radikalne zmenim pohlad a budem mat doma skrine plne tylu a organzy 😕

vroni
21. apr 2012

Mne sa celkom pacia a kupujem, dieta si ich oblieka normalne ako kazdu inu suknu, ale zase ma len dve a nie plnu skrinu 🙂 Bol to prvy (a doteraz aj jediny) kus oblecenia, ktory ju nadchol, tak som dokupila druhu (uz tak nadsene nevyskala aj ked ju nosi radsej). Inak nie som fanusik babikovsko-pudingoveho stylu, ale s mierou tutu mozem. Asi preto, ze sa mi paci styl 50-tych rokov (aj u dospelych)... Ale medzi "maniacky" sa zaradit nemienim 😉

cairka
21. apr 2012

Nekúpila, k mojemu dieťaťu s večne oškretými kolenami a modrinovými nohami sa to naozaj nehodí 😝 😀 a teda ani sa mi to nejak extra nepáči.

jasminet
22. apr 2012

paci sa mi, kupila som jej jednu, miluje ju. museli sme na vianoce dokupit taku istu mojej malej sesternici co ziarlila ked malu v nej videla 😀 a popravde iny darcek uz pod stromcekom ani nepotrebovala 😉 😀 😀

rocka
8. aug 2012

Mojej dcere by som to urcite nekupila.aj keby to bolo zadarmo al... Tuto suknu vydim zvacsa iba na ciganka... Nepochopim na co to je vyzera to ako sukna do cirkusu... 🙂 takze NIE

titkovamiriam
8. aug 2012

Mne sa pačia,ale ja to nemam na koho kupit 😲 .urcite by som to nedala dietatu do skolky,u nas v skolke som v nich ani dievcatka nevidela.Ale prilezitostne je to velmi pekne..

pallacinka
8. aug 2012

Mne sa povodne nepacili a bola som proti, no uz mame jednu-dve v skrini tiez. Ale nie nejake velmi "tutuovske", skor na bezne nosenie s leginkami, jednofarebne, a hlavne kupovane v obchode ako cely outfit.

li_la
8. aug 2012

Tutu sukničky sú veľmi milé, niektorí síce z toho majú mániu, obdivujem hlavne maminy, ktoré si tieto krásne tutu sukničky vedia vyrobiť samy.

e_z
8. aug 2012

V dcerkinom satniku nemam. Ona nechce nosit ani sukne a ani saty, tak by nam v skrini lezala dalsia vec.
Na rozdiel od dcerky, syn by sa urcite dal nahovorit aj na tutu suknu🙂

sampo
8. aug 2012

ja som jednu malej vyrobila, lebo som mala zvysok tylovej zaclony 😀 nevyzera sice nejako dokonale, ale radost z nej mala. No iba na doma, vonku by som ju v tom nepustila 😀

brumka
8. aug 2012

mne sa nepacia, nemame ani jednu, zdaju sa mi neprakticke na von na behanie, ci n a bicykel a mozno sa to niekomu nebude pacit ale z dcery nebudem robit babiku barbie.

kikatko
8. aug 2012

mame ich niekolko, či už z nextu ako šaty alebo len obyčajne z ebay na hranie po dome

annika11
8. aug 2012

páčia sa nám, máme doma dve a pri vhodnej príležitosti aj používame. Je to milé a veľmi dievčenské.

happygirl
8. aug 2012

máme 2ks/pre2dcérky na hranie (karneval, príp. fotenie) 😎 iný význam takej sukne nevidím 😕 je nepraktická... (už sú v zúfalom stave po tolkom naťahovaní hore-dole, ale nové im už nemienim kupovať)

olifcek
8. aug 2012

@titkovamiriam mozes kupit Olivke 😀 😝 😵

mne sa to na foto v celku paci /nie ale kazda suknicka, ci satky takto urobene su krasne/, no nekupujem, nerobim.... 😉 hodi sa mi to na nejaku extra prilezitost, nie na denne nosenie... ale tiez zalezi od modelu...

stanislavao
8. aug 2012

ja si myslim, ze aj dievcatka mozu byt oblecene pohodlne a tutu sukna rozhodne medzi pohodlne oblecenie nepatri. je to na fotenie, karneval, ale nie na bezne nosenie

halienka
8. aug 2012

Ja som malej jednu vyrobila na karneval v zime, ale inak si neviem predstaviť že by to nosila bežne, na bežné nosenie sa mi to fakt nehodí...už len ak na fotenie, poprípade ak by bola nejako exkluzívne a profesionálne urobená, tak na nejakú oslavu, svadbu niekomu, ale inak nie...

wewe22
8. aug 2012

ja som spravila babam taku riflovu s tutu a su v nich bohovske uz sa ma vela pytali kde som to kupila ale je to podla mna len na paradu nie na bezne nosenie

lenka.s
8. aug 2012

ja som im nejako na chut neprisla, takze na zozname na doplnenie satnika ich nemame 🙂

amulienka
8. aug 2012

nech sa preboha nikto neurazi, ale toto je cisty Cirkus Tonik z Jim Jam-u. No hrozne daco

liave
8. aug 2012

nakolko zijem v cudzine tak som sa v celku ztotoznila z tymito suknickami a podobnymi vystrelmi deti...nemame vela asi 2 kusy a obcas ich nosime aj von ale skor po dome...no kazdopadne som to kedyzi veeelmi nemuslea bno pochopila som aj jednu vec...aj my sme sa kedysi ako deti chceli pacit,a prezliekali sme sa do vselijakych maminych ci babkinych veci ...chceli sme byt princezna ci baletka po pripade vila amalka...a tak nejak mi prislo vhod ze uz to my ako mamy nemusime vyrabat ale staci kupit...pride cas ked tie nase princezny z toho vyrastu 😉 a mozno aj nie...nooo ale to uz je na kazdom ze ano 🙂

ellahop
8. aug 2012

mne sa nepacia a nastasie nemam dceru. viem si ale predstavit ze taka troj/stvorrocna slecna z nej musi byt nadsena... ved vyzera to ako baletna suknicka.... takze asi by som to pre radost dievcatka spravila.

vinifred
8. aug 2012

...mne sa páčia aj pestrofarebné,košaté,ale manžel vraví,že bude ako kolotočárka.. 😅 tak máme jednu neutrálnu-kávovú,viacvrstvovú a máme ju radi.. 🙂..pekne vyzerá na oslavách,ale mala ju aj bežne v škôlke a neunikla pozornosti,je veľmi dievčenská..

adriana84
8. aug 2012

nam sa velmi pacia,mame ich v kazdej farbe..mala ich nosi velmi rada..nosime ich aj bezne 😉

michaela1103
14. apr 2013

ja som si objednala presne tuto sukňu http://ladymania.sk/sukne/6918-sukna-s-maslou.html v ružovej farbe, a je naozaj nádherná, vynikajúco vyzerá v kombinácií s jednoduchou blúzkou bielej farby zakasanou do vnútra sukne :D

zzuzzik
24. sep 2013

Co by som ja v detstve za to dala, keby ze mam taku suknu. Ved svet diecatiek je o princeznach, vilach a baletkach. Ked po tom dievcatka tuzia, nech take nosia. Nie je to vobec nevhodne. My taku suknicku nemame, mala po nej netuzi, keby ju chcela, tak jej taku kupim. Nic zle na tom nevidim. Tato diskusia je divna.

voskovaeva
24. sep 2013

minule som stretla v meste takto oblecene dievcatko vypadalo to velmi pekne , len mi to neprislo ako oblecko do mesta 😉 ja by som to svojej bambulke nekupila

fialkaa
24. sep 2013

mne sa velmi pacia. kebyze mam babu, podlahnem manii. modu v skolke nesledujem, ale ja by som obliekla aj do skolky, ved je to chutne. jedno dievcatko z nasho ihriska raz prislo v takej perfektnej nariasenej suknicke, neviem, ci to bola tutu, skor nie, ale velmi podobna, a bolo to velmi zlate.

zuzicka_r
Odpoveď bola odstránená
Zobraz