Kľudná práca pre človeka so psychickými problémami

15. apr 2024

Som dlhodobo nezamestnaná, mám psychické problémy, hľadám niečo pokojné, fyzicky nenáročné, žiadny stres. Dajte mi tip.

hiro
15. apr 2024

Hmm, testerka? Mala zodpovednost, fyzicky staci lezat, staci jedno funkcne oko a jedna ruka (a to myslim doslovne, mali sme aj takeho kolegu co v podstate ani nechodil a pouzival len 2 prsty), nenarocne, malo stresu, usmievavi kolegovia, kavy kolko vypijes, pruzna pracovna doba, moznost robit z domu...

rozculena
15. apr 2024

@hiro testerka čoho?

hiro
15. apr 2024
emma2782
15. apr 2024

Logicky vyššia pozícia obnáša vyšší stres avšak je to dosť individuálne. Zbytočne ti tu napíšem, že pre mňa najmenej stresujúce bolo pracovať v malom obchode na dedine keď teba môže stresovať práve to, že sa denno denne musíš dlhooo vyprávať so zákazníkmi a robiť im rovno psychológa. Niekto ti tu napíše, že najlepšie mu bolo keď bol na vedúcej pozícii a mal pod sebou ľudí, ktorí robili zaňho. Teba môže stresovať práve to, že aj keď "nič nerobíš", máš ľudí pod sebou za ktorých si zodpovedná. Sama musíš vedieť kde sa cítiš príjemne, aké prostredie ti vyhovuje.

anjelicek26
15. apr 2024

Labak
Múzeum
Galéria
Reštaurovanie obrazov
....

Najprv prosím napíš,čo vieš robiť.. nie len,ze vlastne pracovať nechceš,ale peniaze chýbajú. Takže "co najmenej"

rozculena
15. apr 2024

@hiro v mojom kraji až 1......ale počítačom nerozumiem,

emma2782
15. apr 2024

Zároveň nevyznám sa do psychických problémov preto sa pýtam, ale nebolo by práve lepšie niečo skôr fyzicky možno náročnejšie ale bez zodpovednosti? Kde nemusíš moc rozmýšľať a brať zodpovednosť, len spravíš čo ti je povedané?

hiro
15. apr 2024

@rozculena V profile mas BA... Ci Trnavsky/Trenciansky? Podobnych ponuk je X. Fest dobra (ci tato ci ina praca v IT) pre zeny. Co mame kolegyne tak kazda cokolvek nevie tak hned sa niekto najde co pomoze, my sme taki mili chlapici 🙂

simona20201309
15. apr 2024

@hiro tak to co si pridal link ani zďaleka nepôsobí, že stačí jedno oko a 2 prsty

brezza
15. apr 2024

Taketo nieco je v Bratislave. Ale asi nie je velka sanca, ze si prave z Bratislavy.
Vo VIVO! sme otvorili prvú tréningovú kaviareň na Slovensku. Táto špeciálna kaviareň s názvom Lepší príbeh zamestnáva ľudí s duševným ochorením, ktorí si kvôli svojmu ochoreniu (alebo kvôli ním spôsobeným obdobiam praceneschopnosti) nevedia nájsť prácu na bežnom pracovnom trhu. Po tréningu v tejto kaviarni zamestnancov vysielajú na pracovný trh s tým, že majú pracovnú skúsenosť a referenciu.

Tréningová kaviareň nie je chránenou dielňou. Zamestnanci tu nezostávajú celý život. Vašou návštevou a vľúdnym slovom ich podporíte pri ich návrate do bežného pracovného života. Neváhajte a navštívte tento ušlachtilý projekt, ktorý podporíte len vašou návštevou, kde si dáte skvelú kávu prípadne koláčik, v príjemnom nefajčiarskom prostredí. Kaviareň nájdete hneď vedľa kina.

pieksamaki
16. apr 2024

@hiro to som chcela robiť....ale nikdy som nebola na pohovor.....hm....

janinah
16. apr 2024

To ozaj niekto hľadá prácu a nenapíše ani pol slova o svojom vzdelaní?

dennissa16
16. apr 2024

@janinah a naco ti je vedieť vzdelanie?

Môže byt vyštudovana od JUDr. až po MUDr. ,ale keďže ma psychické problémy, tak hľadá niečo nenáročné, co zvládne….

Autorka, v čom spočívajú tvoje problémy? Si schopná pracovať medzi ľuďmi?

liz_lemon
16. apr 2024

kniznica

tiika
16. apr 2024

@liz_lemon presne to aj mne napadlo 😄

sinusoida
18. apr 2024

Vrátnik

ali_fischer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz