Nástup do zamestnania

majuska451
11. feb 2015

Prosim radu. som na RD ktora mi konci 23.3 2015 nastup Do zamestnania som nahlasila1.4.2015.Pracovala som ako opatrovatelka a mala som uz na dobu neurcitu,teraz som sa bola pytat pana riaditela, ci ma nemoze prelozit na inu poziciu,koli tomu, ze maleho mi nema kto davat do skolky ani vyberat.Doplnim ako opatrovatelka som robila 12 sky,to by mi ajvyhovovalo,lebo by som si dala smeny dva dnia dva dni volna a striedala by som sa so svokrou,to by nebol problem, ale nas pan riaditel tie 12sky zrusil a uz sa tam robia len osmicky a to na dve smeny ģjedna zacina o siestej rano a druha odruhej po obede.tak koli tomu som ho pytala aby ma prelozil niekdei inde kde mozem robit od siedmej,ale odpoved bola ze nemanic volne,ale akurat vcera mi volal,ze ma moze dat zatial na zastupovanie do pracovne.Len teraz zasa taky problem,ze mi maleho mali zobrat do skolky od marca ale nic z toho ze sa i m nic neuvolnilo,moze nastupit od septembra.Poradte akoi to mam riesit.Chcu abysom nastupila cim skor

lila77
11. feb 2015

ak chces pracovat nech zatial povaruje svokra

mima4
11. feb 2015

@majuska451 no dohodnut sa na rieseni s manzelom, ste dvaja rodicia, vyhutajte spolocne, ako to vykryjete... je tu moznost najst si aj opatrovatelku

natalym
11. feb 2015

@majuska451 Skúsiť inú škôlku? Alebo sa neviete so svokrou striedať? Keď sa dá v robote?

majuska451
autor
11. feb 2015

@lila77 ale svokra este peracuje dva dni a dva dni ma volno

majuska451
autor
11. feb 2015

@mima4 manzel chodi na cechy na turnusi,a kazdy prijem dobry kedze sme minuly rok zacali stavat domcek

majuska451
autor
11. feb 2015

@natalym inu skolku som uz skusala ale ani v jednej mi ho tak na rychlo nevezmu,a v tej skolke kde mal ist tak mal od septembra ziadost, tak ma ani len nenapadlo ze by ho nezobali

majuska451
autor
11. feb 2015

@natalym a este som zabudla so svokrov by nebol problem sa striedat keby nam ponechal tie 12 sky ale inac sa to neda

dena1973
12. feb 2015

@majuska451 Nájsť niekoho na opatrovanie resp. nejakú mamičku (kamarátku), ktorá je na materskej a bola by ochotná postrážiť popri svojom bábätku aj to tvoje.... 😉