Nepríjemná kolegyňa v práci

30. sep 2021

Mám kolegyňu, ktorá do mňa nemiestne rýpe. Nikdy to nepovie akoby priamo mne, ale je zrejmé, že to hovorí mne/o mne. Vlastne nedávno mi povedala, že nech nepoužívam ten parfém, že ju z toho bolí hlava. Tie nepriame narážky sú napríklad, ja mám dlhé vlasy, tak ona poznamená niečo v tom zmysle, že dlhé vlasy a krátky rozum. Alebo, že no niekto má v hlave a niekto chodí vyobliekaný. A stále takéto reči. Svoju prácu si robím dobre, šéf je so mnou spokojný. Ako by ste reagovali?

marcela91
1. okt 2021

@viestta každý máme na základe svojich prežitých životných skúseností svoje metódy , hlavne ak máme čo dočinenia s psychopatom :D J už nemám veľa pochopenia pre ľudí, ktorí pri tom všetkom, čo sa dnes deje sú totálne mimo a majú potrebu ešte psychicky ničiť ľudí, ktorí im nič neorbia . Bola to len rada pre autorku príspevku, ako s tým naloží , je čisto jej rozhodnutie.

zuzki1
1. okt 2021

ja by som vedela zareagovať ale keby to nepomáhalo prestala by som reagovať a všímať si ju
Napríklad na tie vety že
No a niekto aj ma v hlave a chodí aj vyobliekany
Alebo niekto ma aj dlhé vlasy a aj rozumu, …tak všeobecne
Ale tipujem že zrejme závidí niečo alebo sa citi tebou ohrozená , na druhej strane ako vies že to bolo myslene na Teba ?

zuzki1
1. okt 2021

@0silvia0 toto vážne ? 😂😂😂

0silvia0
1. okt 2021

@zuzki1 myslíš našu ceckatú Alenku? Ale áno, vážne, keby sa dalo, tak si ich vystaví vo vitríne😍

vivuska666
1. okt 2021

@0silvia0 Jeziiis. Nereagujem často. Ale toto je fuchtla. By som jej povedala svoje. Cickana dutá.

zuzki1
1. okt 2021

@0silvia0 😂😂😂strašne sa na tom bavím

bluka2
1. okt 2021

@cacianka
@viestta súhlasím, ale keď niekto taketo primitívne reči má, možno ma to pobavi (možno aj nie, len zdvihnem obočie), ale určite sa ma to nedotkne. Skôr sa ma má potenciál nieco sofistikovanejšie dotknúť, napríklad niečo, čo vyzerá ako dobrá rada, ale je to výsmech a pod.