Práca v banke - skúsenosti

kurucka93
12. sep 2013

Ahojte žienky, chcela by som sa Vás spýtať či máte skúsenosť s prácou v banke. Od 1. októbra nastupujem ako klientský pracovník a chcela by som bližšie vedieť čo ma asi čaká. Ďakujem Vám 🙂

jumama
12. júl 2014

Ja by som trosku modernejsiu tu aktovku zvolila... Napr tato http://www.schubert-rovinka.sk/aktovky/aktovka-... , lenze tiez si myslim, ze vsetko je vec osobneho vkusu a hlavne preto, ze chces ivestovat dost peniazkov, aj nakup sa da ako prekvapko spravit... Vezmes ju neikam kde ponukaju, vyberie si a ty zaplatis...

ja0007
12. júl 2014

Celkom zaujimava... Teoreticky aj nakup, ale uz nestiham... tak preto takto
:D

erhynka
16. sep 2014

@basketbalka8 Ahoj, prosim ta mohla by si mi povedat ako si dopadla na pohovore s tou kalkulackou? Aj mna volali do jednej banky, a tiez pisacie potreby a kalkulacku si mam zobrat, ale potom vsetkom co som tu citala ma uplne presla chut. Dakujem ti za odpoved 🙂

ankiye
24. nov 2014

Ahojte baby.Nemáte niektorá skúsenosť s prácou klientsky pracovník pre poštovú banku?Mala by som ísť na pohovor,ale vôbec nemám poňatie čo mám od tej práce očakávať. Ak ste niektorá pracovala pre túto banku, tak veľmi prosím o názory a postrehy.Dakujeeem.

radoslava25
10. feb 2015

Ahojte mňa by skôr zaujímala práca klientského pracovníka v ČSOB? Dnes som bola na pohovore (1.kolo) a mám zatiaľ dobrý pocit....len by ma zaujímali reálne skúsenosti...

marivka
25. feb 2015

@kurucka93 ahoj, robis nakoniec v tej banke? mam par otazok 🙂 dakujem

rainee
26. feb 2015

Ahojte, ja som pracovala v 2 bankach, ale na admin.poziciach na centrale, nie ako klient.pracovnik. co sa tyka prace a platu, to bolo v pohode (aj ked celkovo banky extra platy neponukaju) ale skor mi vadili ludia (vacsinou take komunisticke kadre, pripadne nudni analytici), ziadna kreativita ci flexibilita v praci, vsetko sa robilo podla vnut.predpisov a kostymceky+lodicky tiez zrovna nemusim 🙂 takze ja som sa v tom nejak nenasla 😕 co sa tyka oblasti prace, tak najlepsie oddelenia mi pridu personalne a marketing, pripadne uverove. Najhektickejsie asi fin.trhy, platobne produkty a klient.pracovnici... Ale zalezi co koho bavi, ake ma analyticke schopnosti a ci sa tam vobec dostane 😉

kurucka93
autor
1. mar 2015

@marivka ano ako otrok :D

marivka
1. mar 2015

@kurucka93 oki, pre mňa už je to bezpredmetné, lebo som odmietla druhé kolo, preventívne, už sposob pracovného pohovoru - mimochodom na velmi slabej úrovni - vedenie 3 filialok a pozeraju si na pc ktovie čo, ani nepočúvali čo im človek hovoril, rehotanie sa, skákanie do úsmevu ..ďakujem neprosím, očakávajú výsledky a profi prístup a sami to nevedia ponúknuť..jediná čo to ako tak zachránila bola personalistka, ale aj tá sa dala miestami uniesť emóciami...takže som vycúvala, hoci pred rokmi som sa do tej istej banky dostala do 3tieho kola, ale to oni nevedeli, lebo som bola ešte s iným priezviskom...takže tam pracujes? a ako si spokojná? ja som si pýtala taký smiešny plat a jedna z pani riaditeliek, ked to počula tak len ochkala...asi sa domnievala, že im tam pojdem za minimálnu mzdu s maximálnymi nárokmi z ich strany...skrátka otras

mirka209
28. máj 2015

@rainee mozem sa opytat na akej pozicii si pracovala? mna pozvali na pohovor ako spracovatel produktov a sluzieb, chcela by som vediet aka je presnejsia napln prace a cca plat.podmienky, dakujem pekne

tinusicka
4. jún 2015

Ma niektora z Vas skusenosti s pracou v Prima banke? Dakujem

bizubka
17. jún 2015

Ahojte. Chystam sa na pohovor do SLSP. Viete mi poradit na co sa mam pripravit? Pohovor by mal trvat pol hodky podla instrukcii co mi poslali. Dalijem

kristina0078
26. sep 2015

@zuzana030 preco? ja som robila v sberbank a bolo fajne 🙂 aj kolektiv bol vyborny ....obcas mi chybaju

smutko4
26. sep 2015

Ja V tb A bez komentára, radšej som na materskej dovolenke ako ďalších 5 kolegýň 🙂)

rainee
27. sep 2015

@smutko4 TB je asi najhorsia co som pocula,mozno tak ako karierny start pre mladych absolventov VS je ok. Ja som tam bola raz na pohovore v sklenniku na hodzovom,stacila mi mlada arogantna personalistka ktora hadam este ani neskoncila skolu a chovala sa ku mne ako k soplani, jej neprofesionalny pristup ani nekomentujem,druhe kolo som rovno odmietla,keby som mala robit s takymi ludmi tak koniec...

wejti
27. sep 2015

Pracovala som v TB a nikdy viac !

gita17
27. sep 2015

@ja0007 ta zo sashe je perfektna, ani som neveela ze tam maju take coolove kabelky

smutko4
27. sep 2015

Ja som V tb 12 rok, ale keď porovnavam čo bolo A čo je teraz, proste hrôza, nový utekajú počas skúšobnej doby A starí blázni zostavaju

kristina0078
27. sep 2015

@smutko4 nas blaznov je malo :D

catrina_s
3. dec 2015

A nejke skusenosti z UnicreditBank ???

catrina_s
11. dec 2015

A v slovenskej sporitelni niekto pracoval ????

biancarv
31. mar 2016

@kurucka93 ahoj robis este v tej banke?

tinusicka
1. apr 2016

@kurucka93 ahojky. Este robis vo VUB?

kurucka93
autor
1. apr 2016

@biancarv ano uz 2,5 roka
@tinusicka ano robim.

tinusicka
2. apr 2016

@kurucka93 dakujem za odpoved. a ako sa ti tam paci?

biancarv
2. apr 2016

@kurucka93 a ako sa ti páči? Lebo v podstate som čítala len negativne reakcie žien.

qwert77
6. apr 2016

Pracovat v banke na pobocke ako osobny bankar, klientsky pracovnik, ci poradca to chce dobre nervy. Tie plany su rok co rok nesplnitelne, same stresy, nervozni ludia a pre tych hore ste iba panacikmi na plnenie uloh.

diridiridin
6. apr 2016

Práca v banke, poisťovni alebo u operátorov - respektíve všade, kde tvoj plat závisí od všetkých možných noriem a hovadín, ktoré musíš splniť ... Sú dve možnosti.

Ak si človek, ktorý rád plní plány, stres ho posúva dopredu, rád ponúkaš ľuďom aj to, čo nechcú (oni to vlastne chcú, volá sa to skrytá potreba a ty to máš odhaliť :D) Prvý mesiac plán splníš ukážkovo. Druhý sa zdvojnásobí, tretí sa pridá čo z ktorého produktu konkrétne máš predať... Waaaáu užasné, všetko ti ide, vieš ľudí presvedčiť a neni ti to blbé - ideálna práca.

kurucka93
autor
7. apr 2016

@biancarv
@tinusicka nebudem klamat je to velmi narocna praca, samozrejme plany tam su a ano, skoro stale sa zvysuju. Ja tam stale pracujem ale nevravim ze obcas nemam nervy alebo stresy. Clovek sa tam na druhu stranu ale nauci kopu novych veci, je to praca kde sa stale musis vzdelavat ist s dobou a nestagnovat a samozrejme byt komunikativny.

biancarv
7. apr 2016

@kurucka93 super Ďakujem za odpoveď. Ja pracujem v poistovni 3 roky. Posledny rok a pol som manažérkou skupiny v našom okrese. Som platena cisto na zaklade provizii. Ale rozmyslam ze by som skusila aj bankovníctvo nakolko sa o to vo volnom čase zaujimam. Akurát mi vadí pevna pracovna doba v banke a to ze by bol niekto nadomnou. Teraz som sama sebe pánom. Tak neviem ci ist do toho alebo nie. Plnenie plánov a stres zvládam. Len by som znova musela začať od nuly. Pekný deň ti želám 🙂