Rozlúčka v práci pred materskou

andrea167
21. júl 2015

Ahojte, v piatok ma čaká v práci rozlúčka s kolegyňami pred nástupom na materskú. Poraďte, aké darčeky-drobnosti si pre ne pripraviť?

lajlilinka
21. júl 2015

U nás je to skôr tak, že odchádzajúci pripraví pohostenie a na pamiatku pre neho sa skladajú na darček.
Ja som ako pohostenie urobila pizzové slimaky z listkoveho cesta a sladký traseny koláč. K tomu kto chcel čaj, kávu, minerálku. Na to tolerované hodinové posedenie to stačilo. Ja som dostala drevenú krabicku na čaje v provensalskom style.

jasminet
21. júl 2015

@andrea167 ja som doniesla mini zakusky, nieco slane a nejake vody, coly... nic viac, stacilo 😉

zofiac
21. júl 2015

Ja by som asi urobila iba nejaké pohostenie. Ako napr. keď má narodeninny, tak doniesiem niečo napečené slané aj sladké, prípadne chlebíky alebo bagetky s nátierkou. A koľko vás je v práci?

levma
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zofiac
21. júl 2015

Ale ak chceš aj ty dať daček, tak bývajú napr. perá s textom. Ja som dostala -Čím staršia, tým krajšia 😵 No niekto ma chcel veľmi potešiť 😉

andrea167
autor
21. júl 2015

Je nás šesť kolegýň a sme skvelý kolektív preto rozmýšľam nad nejakými drobnostami ... Ale ak ma nič nenapadne tak bude len pohostenie 🙂

zofiac
21. júl 2015

@andrea167 ak ste samé baby, môžeš napr. sviečku každej, chlap by z nej asi radosť nemal, ale žena áno 🙂

ichbinich
21. júl 2015

Darceky pre kolegyne, ked ty odchadzas? 😲
Ja som doniesla kolac, raz cupcakes, nieco sladke. U nas sa zje vsetko 😉 😀 Aj potom, ked som sa zase vratila po materskej spiatky.
A moja "rozlucka" bola taka, ze sme sli v moj posledny den vsetci spolu na obed do restiky vedla. Na moju "pocest" sli dokonca dvaja kolegovia, ktori NIKDY nechodia na obed 🙂 Vsetko sme im vyzrali z bufetu, nestihali varit 😉 😀
Nedavala som nikomu nic, ani som nic nedostala (a nic neocakavala).

loginexistuje
21. júl 2015

@andrea167 rucne robene mydielka ... ale tak to si nestihas dat vyrobit ...

hanka_april
21. júl 2015

my to mame tiez tak, ze nejake sladkosti pripravi odchadzajuca a konatel zaplati veceru a na nej ti daju darcek 😀