Skúšobná doba a choroba

skelnka
27. nov 2023

Som v skušobnej dobe nastupila som 17.10 2023.Dnes rano som.volala do prace ze nepridem pretoze som ochorela a zamestnavatel mi povedal ze ho to nezaujima a mam prist do prace a ak nepridem budem prepustena tak som šla do prace a vidržala asi 2 hoďky potom som šla za mojim zamestnavatelom a poprosila pekne ci by ma nepustil domov pretoze nevladzem a mala som aj teplotu . Tak za mnou o 10minut prisiel riaditel firmi a povedal ze mam ist k doktorovy a na PN mislite že ma prepustia? Kedže som v skušobnej dobe ?

h2
27. nov 2023

Ak ťa kvôli tomuto prepustia, tak nemáš za čím ľutovať.

irusa
27. nov 2023

a odkiaľ to máme vedieť...ak si v skúšobnej môžu kedykoľvek a ani nemusíš byť chorá

klarissa25
27. nov 2023

Co si myslime je úplne jedno....nevidíme do hlavy tvojo zamestnávateľa...ach ta gramatika...

zuzikak
27. nov 2023

to je strasny debil. Ked si chora a mas teplotu,nemas byt co v praci a nakazit dalsich ludi okolo seba. Aj cestou z a do prace. Mas sa liecit. Nikto, nikde a nikomu nezaruci, ze ked nastupi do prace- prve tri mesiace bude zdravy na 100%. Ak ta prepustia, nech je ti to uplne jedno. Takyto zamestnavatel by ta len vykorystoval. Najdes si ineho, Toto nie je respektujuci clovek.

rebellefleur
27. nov 2023

@skelnka suhlasim s babami vyssie, ak ta zamestnavatel prepusti,lebo si zial ochorela, nemas preco lutovat. Ja som min rok 15.10 nastupila do novej prace, zac decembra som ochorela,uz to mi bolo blbe,ale ze mi choroba prejde po 3tyzdnoch (kazdy tyzden som mala ine lieky), veru s tym som neratala ani v najhorsom sne. Ked som sa pred silvestrom vratila, sla som tam s tym,ze mi daju podpisat rovno vypoved a vies co? Nevyhodili ma..som tam doteraz a musim povedat,ze je to moja najlepsia praca

viky173
27. nov 2023

dufam, ze si toho riaditela firmy aspon nakazila, kasli na taku robotu, si tam mesiac aj s cestou a uz sa k Tebe chovaju ako ku handre, zober si PN najdlhsie ako sa da, aby si bola uplne fit, nastup naspat do prace a uvidis, ak Ta vyhodia (pokial uz sama nechces odist po takom vystupe), tak mozes byt len rada, lebo v takejto praci by si nebola stastna, len kopa stresu, skus pohladat daco ine