Zamestnanie a tehotenstvo

9. sep 2022

Chcela by som vas poprosit o vseobecne rady.Mam 2 otazky. Ak je zena tehotna v dobe ked by sa jej mala pracovna zmluva predlzit z doby urcitej na dobu neurcitu,moze to zamestnavatel odmietnut,zmluvu nepredlzit a tym padom zamestnankynu vyhodit aj ked je tehotna a riadne to oznamila zamestnavatelovy? A druha otazka.Ak sa stane ze tehotna zamestnankyna je v case kedy by mala dostat predlzenie zmluvy z doby urcitej na dobu neurcitu na rizikovom tehotenstve,tak pracovna zmluva automaticky zanika?Lebo v zakone som nasla iba vseobecnu informaciu,ze ak zamestnancovy pocas PN konci pracovna zmluva,automaticky zanika a on dostava vypoved Ale o tehotenstve som nic nenasla.Dakujem

lienka.7
9. sep 2022

Ano, nepredlzia ani v jednom prípade. Ak je to tvoj pripad, nejako vydržať do predĺženia na neurčito.
Nedostavas vypoved, zmluva ti zanikla k dátumu XY. Bodka

autor
9. sep 2022

@lienka.7 nepredlzia ani v tom pripade ked tehotenstvo zena riadne oznami zamestnavatelovy skor ako pred koncom doby urcitej a pocas celej doby bude pracovat?Napriklad oznami to zamestnavatelovy hned ako jej to potvrdia a pracovna zmluva na dobu urcitu jej konci az o 4 mesiace a pocas celej tej doby bude nirmalne pracovat ako predtym?

janai1
9. sep 2022

Ako my máme vedieť či ti predĺžia alebo nie? Veď snáď vieš akého máš zamestnávateľa ale zo zákona nemá nijakú povinnosť predlžovať ti zmluvu nakoľko nejde o výpoveď

pukina
9. sep 2022

Mylis si pojmy. Ak by si mala zmluvu na neurcito, vtedy ta zamestnavatel nesmie prepustit - za predpokladu, ze si mu tehotenstvo oznamila a mas to oficialne od neho potvrdene (idealne emailom). Ak si tehotna a mas zmluvu ma dobu urcitu a zamestnavatel ti zmluvu nepredlzi, jedna sa o uplynutie doby pracovnej zmluvy, nie o jej vypoved. Plati ci mas rizikove alebo bezproblemove tehotenstvo.

alex49
9. sep 2022

Nemusia ti nič predlžovať, zmluva ti skončí a hotovo

sense
9. sep 2022

Keď riadne oznámia tehotenstvo si chránená po dobu trvania prác. Zmluvy a potom je len na zamestnávateľovi ci ti ju predĺži alebo nie. Ak nie tak napriek oznámeniu tehotenstva pracovný pomer konci posledným dňom kt je uvedený na zmluve na urcito

autor
9. sep 2022

@sense ďakujem dala si mi malinku iskricku nadeje,ze ak mam chapaveho a tolerantneho sefa ktory si ma ako zamestnanca ceni,moze mi predlzit zmluvu na dobu neurcitu aj ked budem vo 4 mesiaci

domiklik
9. sep 2022

Pokiaľ pôjdeš na PN, tak ti skončí zmluva a zamestnávateľ nemusí nič predlžovať... Pokiaľ ti zamestnávateľ predĺži zmluvu, teda zo zmluvy na určito sa stane doba na neurcito a potom mu oznámis, že si tehotná, tak si v klidku

sense
9. sep 2022

Držím palce

lienka.7
9. sep 2022

To ta nechráni. Nechapes. Nepredlzia ti zmluvu z iného dôvodu, nie ze si tehotna

vkatush
9. sep 2022

Pokiaľ viem, naozaj záleží na zamestnávateľovi, zmluva ti končí, on ti ju predĺžiť nemusí, ale ak je dobrý, nemá s tebou problém, tak snáď predĺži (držím palce).

Ja som mala rovnaký prípad, v máji som zistila, že som tehu, zmluva do augusta, ale už po 2 rokoch som mala dostať na neurčito. Hneď od začiatku som na rizikovom. Keď som oznámila, že som tehu, ale musím nastúpiť na PN, povedali mi, že hlavné som ja a bábo, nech sa nebojím a hneď ma aj ubezpečovali, že mi hneď dajú zmluvu na neurčito, aby som sa nemusela o toto báť a starať. Takže naozaj, záleží na ľudskosti a vzťahu so zamestnávateľom.

autor
9. sep 2022

@vkatush ďakujem za odpoved

xena0
9. sep 2022

Nie je povinný predĺžiť, ostáva len veriť že je natoľko spokojný že bude ochotný predĺžiť zmluvu aj napriek tomu že pôjdeš na MD. Riešila som podobnú situáciu..

lienka.7
9. sep 2022

No drzim ti palce aby ti ju predĺžili... ale nespoliehala by som sa na to.

mogaa
10. sep 2022

Pri dobe určitej tebe ale zamestnávateľ neruší PP, len ti nepredľži zmluvu...tehotenstvo s tým nič nemá....zmluva ak ti ju nepredľži ti rovanko končí či sa na PN alebo nie, jednoducho končí dátumom do kedy máš dobu určitú - preto sa to volá doba určitá, lebo trvá len do tej doby....je vždy len na rozhodnutí zamestnávateľa či ti ju predľži alebo nie.....ty ako tehotná si chránená len ak máš PP na neurčitú dobu.....

mogaa
10. sep 2022

tehotenstvo si mala oznámiť až po predĺžení zmluvy(teda ak sa to dalo), vtedy by si bola "chránená"

manusik
4. apr 2023

@vkatush ahoj prosim riesim podobnu situaciu, bolasi uz PN ked ti predlzovali zmluvu? Ja mam taky stav ze som uz PNa chcem ho poziadat ci by mi znluvu predlzil bude to ok?

vkatush
4. apr 2023

@manusik áno,.už som bola PN. To vôbec nevadí, pretože do zmluvy sa predĺženie dáva podľa dátumu predchádzajúcej zmluvy. Napr ak máš zmluvu do 30.4., ale už teraz si PN, aj tak ti novú zmluvu musí napísať od 1.5., pretože dovtedy máš platnú zmluvu.

manusik
4. apr 2023

@vkatush dakujem tak to si ma upokojila, tak presne mi konci tak dufam ze mi to predlzia, a este sa chcem opytat musela si nieco niest na socialku? Alebo tam vlastne len ostava aktivne nemocenske? Je to pre mna nova situacia
Dakujem

vkatush
4. apr 2023

@manusik pokiaľ reťazovo hneď dostaneš zmluvu, tak nič. Ale ak by tam bol nejaký deň, týždeň medzi zmluvami, tak to tuším treba potom na sociálku, ale to zamestnávatelia nerobia, lebo to je somarina.
Teda pokiaľ viem, ja som nikde nič nenosila.

Len čo najskôr to riešiť, lebo aj kým urobia zmluvu, pôjde účtovníčke/hospodárke, alebo kto rieši, tak to tiež chvíľku trvá.

manusik
4. apr 2023

@vkatush dakujem ti velmi pekne za odpoved 🙂