Zápal stredného ucha: Kedy sa zlepší stav?
Ahojte.
Mam tento super zapal uz skoro 2 tyzdne...a stale rovnako..berem atb do usi.kedy to prejde.
Poprosim skusenosti
O toceni hlavy ani nehovorim...
@verkverk hneď ako ti zaberú antibiotiká, musíš vydržať 🙏
ja síce nemám zápal, ale tiež ma zvykne bolieť ucho, aj teraz mám vatu v ňom. / prievan asi / dávam si aj ušné kvapky, od bolestí 2 tabletky,
@elenka.k ano ale je to hrozne...furt ho mam opuchnuté a taka ma jak keby koza na krku...
Prievany mam casto to je malina.ale toto Nemá konca,som aj trikrat revala...co ani pri pôrodoch nie 😶
A atb mas tiež už 2 týždne?
Tak ti nezabrali a treba iné. Akbi teda aj tabletky, nie len kvapky. Cgod znovu ku lekárovi, najlepšie hneď orl.
Veď to je strašná bolesť 😥
Chod na orl mozes aj priamo orl pohotovost ako zhorseny stav. Tipujem aj zapal zvukovodu a tam ti pomoze vytierat s betadine.
A atb mas tiež už 2 týždne?
Tak ti nezabrali a treba iné. Akbi teda aj tabletky, nie len kvapky. Cgod znovu ku lekárovi, najlepšie hneď orl.
Veď to je strašná bolesť 😥
@ichbinich no ucho ma nejak neboli,len stale opuchnuté,zalahnute a neviem ci to ma suvis ze mi od mandle po klucnu kosť tak stahuje jak keby svaly/kozu...ach alebo to tetania....
@ichbinich no ucho ma nejak neboli,len stale opuchnuté,zalahnute a neviem ci to ma suvis ze mi od mandle po klucnu kosť tak stahuje jak keby svaly/kozu...ach alebo to tetania....
@verkverk
No veru nech sa na to pozrie orl špecialista. Kym sa k nemu dostaneš, nieco od bolesti. Albo teda rovno na pohotovosť.
Držím palce!
@verkverk mas len unfilox? Tak to nemuselo pomoct po 3 dnoch bolo treba normalne atb tabletky chod lekarovi, nevahaj aby si neskoncila s tazkym zapalom
@verkverk mas len unfilox? Tak to nemuselo pomoct po 3 dnoch bolo treba normalne atb tabletky chod lekarovi, nevahaj aby si neskoncila s tazkym zapalom
@renatka100 infalin duo tak nejak sa to vola. Vsak som na prasky
@verkverk hneď ako ti zaberú antibiotiká, musíš vydržať 🙏
ja síce nemám zápal, ale tiež ma zvykne bolieť ucho, aj teraz mám vatu v ňom. / prievan asi / dávam si aj ušné kvapky, od bolestí 2 tabletky,
@elenka.k 2 tyzdne? Atb zaberaju do 48-72 hod
Ak nedoslo za ten cas k zlepseniu nieco treba v liecbe zmenit
@renatka100 infalin duo tak nejak sa to vola. Vsak som na prasky
@verkverk no ak ti nieje lepsie do 48-72hod od podania navstiv orl znova
@elenka.k 2 tyzdne? Atb zaberaju do 48-72 hod
Ak nedoslo za ten cas k zlepseniu nieco treba v liecbe zmenit
@taktotedanie joj, nevšimla som si, že autorka berie 2 týždne antibiotiká, sory,
jasne, že ak lieky nezaberajú treba ich vymeniť 👍

@verkverk hneď ako ti zaberú antibiotiká, musíš vydržať 🙏
ja síce nemám zápal, ale tiež ma zvykne bolieť ucho, aj teraz mám vatu v ňom. / prievan asi / dávam si aj ušné kvapky, od bolestí 2 tabletky,