Agnucaston a vaše skúsenosti s jeho užívaním

nika6605
30. jan 2012

Ahojte snažilky... Mám polycystické vaječníky a snažím sa otehotnieť...užívam duphaston a nedavno som si kúpila AGNUCASTON, čítala som, že pomáha pri úprave nepravidelného cyklu ... Má niektorá skúsenosť s užívaním agnucastonu?Podarilo sa Vám otehotnieť?

maja129
8. aug 2016

dievčatá, ako Vám to ide dalej s agnucastonom? Ja som už tento mesiac nemala bolesti prs, pms skoro žiadny, menštruácia len 3 dni, takže vcelku som spokojná.Akurát tento cyklus už ho nebudem brať spolu s inofolicom, lebo mi to posunulo ovulku na 16 den, takže oskúšam ho brať len samotný a uvidím aký bude tento cyklus.

zuzla10
8. aug 2016

Ahojte no ja 4 te balenie ale menstruacia meska 5 den neviem preco ale posledne dva cykly presne na cas ale brusko pobolieva nehotna asi niesom ale preco zase meska netusim a ovulaciu neviem ci mam a kedy nepocitujem priznaky

maja129
9. aug 2016

@zuzla10 nemeriaš si bazalnu teplotu? Vedela by si podľa toho určit či ovulka bola. Skús tehotenský test, človek nikdy nevie 😉

zuzla10
9. aug 2016

Nemeriam ale ani vytok nemavam ked som chodili na folikulometriu tak som mavala tak okolo 10 dc ale tiex ziadne priznaky sem tam bolest podbruska ale nic vyrazne este pockam stym testom ale asi nic nepocitujem

maja129
9. aug 2016

@zuzla10 niektoré ženy nemajú výrazny výtok, ja ked ovulujem z jedneho vaječníka tak ho mám viac ale ked z druhého tak pomenej....

zuzla10
9. aug 2016

Moze byt je to mozne ale ja uz neverim ze otehotniem mame 11 syna a odvtedy nic uz niekedy ani neverim ze budem mat babo

maja129
10. aug 2016

@zuzla10 neboj, ono to príde ked to človek najmenej čaká 😉

slimko
7. sep 2016

baby a pomohol niektorej Agnus castus aj v tomto pripade...? - a teda: ja mavam spinenie uz 7-10dni pred 1DC...co je dost na nervy, snazime sa o babo uz vyse 3roky...aj sme po 2 neuspesnych ivf...a to vraj nemam nijaky ,,extra,, problem...tak neviem, beriem ho 4den, tak snad pomoze aspon na upravu toho spinenia (co doteraz nikto ani nepovedal preco to vlastne je...:( )

zuzla10
8. sep 2016

Ahoj ja ho uzivam uz 5 mesiac ale ja spinenie namavam ale uz nemavam take dlhe cykly ale bolesti podbruska mavam aj tak ako pred menstruaciou mozno kazda zena sme ina tak skus uzivat ale min 3 mesiace by sa malo

maja129
9. sep 2016

@slimko mne na to špinenie pomohol, mala som ho 2dni pred menštruaciou. Ja ho beriem už 4 balenie, čo sa týka bolesti pred menštr. jeden mesiac som ich mala, potom zase nie, teraz som ich zase mala. Ale čo mi zmizlo je bolesti prs, tie som mala od ovulácie až do menštr. 🙂

zustek115
17. okt 2016

@vaska333
Mne bolo tie zle z medocriptinu odporucam agnucaston ja ho beriem uz treti mesiac a konecne sa mi prolaktin znizil a nieje mi z neho zle a prisla konecne aj menstruacia 😵 kupis ho v lekarni bez receptu

mlenna15
3. nov 2016

Ahojte dievčatá prosím vás ako sa má brat vitex jahnaci ?od menstruacie po ovulaciu alebo od ovulacie po menstruaciu ?môžem ho brať aj keď mám nasadený clostilbegyt ?ďakujem za odpoveď

tathiana
4. nov 2016

@mlenna15 mne ho dnes nasadil lekar a povedal ze od prveho dna menstruacie po 14den potom pauza a zase pokracovat od menstruacie po 14den

mimik07
20. apr 2017

Vitex jahnaci,uziva sa od ovulacie az kym nepride ms, - ak to chcete na otehotnenie, lebo progesteron je potrebny po ovulacii.
Cely mesiac sa uziva v prechode

lauritka
5. jún 2017

@maja129 pozeram, že už si tehulka, takze vitex zabral ??

maja129
5. jún 2017

@lauritka vitex nie, materská kasicka😉

mlenna15
8. jún 2017

@maja129 ahoj Majka a mala si problémy Pcos keď si brala materskú kasicku ?brala si ju celý mesiac ?

maja129
8. jún 2017

@mlenna15 ja som nemala pcos.nedarilo sa mi ale dlhší čas otehotnieť.na tretí mesiac od začatia užívania som ostala tehotná.predtym som skúšala 2roky gynex,inofolic,agnucaston a nič.az po kasicke som ostala tehotná😉

bubo27
4. aug 2017

@mimik07 ahoj. chcem sa ta opytat. objednala som si vitex. snazime sa otehu po dvoch potratoch sa rok nedari. tak idem to vyskusat. tak mozem sa opytat ze kedy ho mam uzivat? dík

butterfly333
4. aug 2017

@bubo27 ma sa brat po ovu do ms.

mimik07
5. aug 2017

@bubo27 ahoj. Vitex uzivas od ovu kym nepride ms. Drzim palce aby pomohol

bubo27
7. aug 2017

@mimik07 dakujem tak vyskusam od ovu 🙂 dikes moc

bubo27
7. aug 2017

@butterfly333
asi si myslela tak ako mimik07 🙂 ze od ovu 🙂

butterfly333
7. aug 2017

@bubo27 nie po ovu do ms. Tak som to čitala a tak mi aj baby radili.

bubo27
7. aug 2017

@butterfly333 ok dik moc...a ty ako este stale a nadejas ze to prdie? drzim palce!

butterfly333
7. aug 2017

@bubo27 vieš čo my sme to už v juni vzdali už sme sa zhodli že dalšie už nechceme. Vyše 3r snaženia trapenia stačilo. Ja som teraz po operacii chrupavky menili mi novu a zistili mi osteochondrozu 4štadia čiže posledne a musia mi vymenit klb v kolene čiže zas dalšia operacia to uz bude siedma operacia pravej nohy. Takže zdravotne problemy mam tak sme to nechali tak.

bubo27
7. aug 2017

@butterfly333 och jaj to je mi luto....drzim palce aby operacia dopadla na vybornu! aby si bola silna aby si to zvladla! 😍

butterfly333
7. aug 2017

@bubo27 dakujem velmi pekne. Tebe držim palčeky aby sa zadarilo.

bubo27
7. aug 2017

@butterfly333 dakujem 🙂

janula2511
9. jan 2019

@katkaveseleniova prosím ta a berieš kvapky alebo tabletky? A každý deň berieš alebo len pred mrchov?