Bolesť žalúdka a meškanie menzesu

diduska46
29. dec 2017

Ahojte baby mám taký problém prvý mesiac mi meškala menštruácia..druhý mesiac mi mešká už 14 deň včera som si robila tehotenský test, ktorý mal pozitívny výsledok...išla som za gynekológom ale neordinoval takže neviem či som tehotná viete ako vychádzajú testy..a teraz ten problém už asi treti deň ma strasne bolí žalúdok tak ako by som bola hladná keď idem jesť tak ešte keď len cítim vôňu z jedla naťahuje ma keď trošku zjem tak mam nutkanie na veľkú a potom som znova hladná aj keď som jedla pred chvíľou😒 poraďte prosím čo pomáha

bona_dea
29. dec 2017

Pozitivne testy su vzdy len pozitivne testy.
A nerozumiem poctom "druhy mesiac 14. den".
Kazdopadne, ak mas pozitivny test, zi tehotna.
Gratulujem

deti95060810
29. dec 2017

to čo si napísala vyzerá na tehotenstvo....preto potom môžu byť aj tie stavy....po čase to prejde...

diduska46
autor
29. dec 2017

@bona_dea no že som ju nedostala mala som mať pred dvoma týždňami

diduska46
autor
29. dec 2017

@deti95060810 na pohotovosti mi niečo dajú od bolesti aby som aspoň spala ...lebo ak som tehotná veľa liekov sa nesmie ďakujem za odpoveď

deti95060810
29. dec 2017

@diduska46 obávam sa, že nedajú nič.... ale skúsiť môžeš.
tehotné môžu homeopatiká...

diduska46
autor
29. dec 2017

Inak ja problémy zo žalúdkom mávam od malého dieťaťa trpím refluxom ale takéto bolesti nemávam...mám aj tabletky ktoré denne beriem ale kôli tehotenstvu o ktorom ešte presne neviem som ich vysadila práve pred tromi dňami...možno tá bolesť je aj s toho ale nechutenstvo...skór by som to pripisovala tým príznakom🙂

diduska46
autor
29. dec 2017

@deti95060810 to nieje moc dobrá správa...inak koľko trvá keď mi urobia testy že mi vezmú krv a moč kým prídu výsledky

deti95060810
29. dec 2017

@diduska46 myslíš u gyn? asi tak 3 dni

maykaaa1122
29. dec 2017

ja by som isla ku dr na tvojom mieste..napr, ja mam tiez silne bolesti zaludka..a predpisal mi liek, kt. mi pomaha, no nie je na volny vydaj.

diduska46
autor
29. dec 2017

@deti95060810 dakujem
@maykaaa1122 hej skocim vecer na pohotovost lebo akurat je vikend a potom najblizsie volno az v stredu

katharines
29. dec 2017

@deti95060810 homeopatika vobec neodporucam, nieto este tehotnym.

janinah
29. dec 2017

myslím,že máš veľa žalúdočnej kyseliny ,skús nejaký liek na to,daju sa volne kúpiť v lekárni,jesť často a menšie dávky,vypustiť kávu a dráždivé jedlá....homeopatiká neuznávam

larosabigi
29. dec 2017

Ja som mala problémy strašne na začiatku tehotenstva, a strašne som grgala. A tiež som pred tehotenstvom brala lieky na Reflux. Skôr to vidím na príznaky tehotenstva. Skús nejakú čaj na ukludnenie žalúdka. Ak máš podozrenie tehotenstva tak ti nič nedajú na pohotovosti.ale aspoň pozrú. Uvidis.

hettinka
29. dec 2017

@diduska46 testy z krvi a moču mi u Dr. nerobili, skontroloval to len cez sono a hned mi povedal, či bábo je tam, kde má byť. Ale myslím si, že ak ti mešká 14 dní a máš pozitívny test, asi budeš tehotná.

si si istá, že to je žalúdok? Ja som mala velké problémy cele tehotenstvo a pri prvom to bola pečeň a pri druhom sa mi urobili žlčníkove kamene, bývalo mi zle, pálila ma záha, nafukovanie tiež, bolesti v okolí žalúdka a aj na opačnej strane v chrbtici... paradoxne, nikdy ma nebolelo v boku.

Skús si kúpiť čajík pre tehotné a popíjať, nevstávaj z postele hladná, aj som mala pri posteli vždy piškoty aspon. Proti kyseline môžeš Rennie, ale sama by som si to neordinovala nejako často.

diduska46
autor
30. dec 2017

Ďakujem baby ste zlaté v pondelok sa objednaam a pisem ako som dopadla😗

diduska46
autor
30. dec 2017

Po dvoch dňoch som si urobila znova na prvom teste nebolo vidieť dobre druhú čiarku ale nezmyzla a dnes som len namočila a bol takýto...môžem sa už tešiť dopredu??

hettinka
30. dec 2017

@diduska46 gratulujem mamina 👍

diduska46
autor
30. dec 2017

@hettinka ďakujem krásne veľmi sa z priateľom tešíme musíme odložiť svadbu keď sa podarilo skôr 😉