Bolesti, potom silný menzes a výtok. Poradíte?

konik44
9. apr 2015

Ahojte baby, s partnerom bábo nechceme. Ale mám obavy kvôli tomu, že mi raz za čas príde zle. Rozmýšlala som, že je to od žalúdku pretože sa to zlepšilo. Ale teraz prišli bolesti v podbrušku. Mrcha mi meškala 2 dni ale potom som ju mala velmi silnú. Plodné dni by som mala mať od dnes, mám nejaký výtok ale neviem zatial či je to naozaj ono, pretože to mam silnejšie až na ten 2-3 deň. Mám naozaj strach a obavam sa, že si už aj namyšlam vela vecí.
Hlavne otazka znie či môžem byť tehu pokial som mala tak isto silnú a dlhú menštruáciu ako vždy, pretože som počula, že ked je žena tehotna tak ma len mierne špinenie ? 🙂
Ďakujem za odpovede. ☹ ☹

ichbinich
9. apr 2015

My tu budeme citat z cajovych listkov. Ked si chces byt ista, kup si test. Krvacanie nezmusi nic znamenat...
Testy sa daju kupit aj anonymne v hociktorom supermarkete alebo drogerii, nemusis si ich osobne pytat v lekarni.

sibalka21
9. apr 2015

@konik44 myslim ze niesi tehotna, pokial nechcete babo predpokladam ze sa chranite... Mas plodne dni je normalne ze mas vytok aj bolesti v podbrusku... To patri k ovulacii, a pokial si mala normalnu MS tak tehu niesi.. Nemusis sa bat

lavinis
9. apr 2015

je veľmi nepravdepodobné, že by si bol tehotná

nanunkaaa
9. apr 2015

isto nie si tehu

zuzi0911
9. apr 2015

Nevolnost a bolesti zaludka atd mavam od koca ms do konca ovulacie...asi nwjaka priprava no tost neprijemna...tehu to asi neni....

dadulka256
10. apr 2015

sklus sa obrátiť na poradnu www.poradnagynekologa.sk ja mám s nou velmi dobré skúsenosti