Chudnutie s Herbalife

janasim
9. júl 2017

Ahojte, je tu niekto kto užíva a chudne s Herbalifom? Alebo taka skupina tu nieje náhodou? Nejaké skúsenosti by ma zaujímali.

domi82
9. júl 2017

ahoj, ja som vďaka herbalife schudla za mesiac 4 kg, je to drahšia vec na chudnutie, ale odporúčam.

janasim
autor
9. júl 2017

@domi82 ďakujem, zaujima ma aké sú výsledky s tým, mam to už dlhšie kúpené a nemôžem sa dokopať začať

katka253111
9. júl 2017

@janasim moja spoluziacka z gympla s tym robi...zvykne dat fotky bab pred a po a teda riadna zmena je to...

Kocky a kolko to vyjde asi na mesiac co sa tyka financii? Dakujem

qwerty81
9. júl 2017

Je to hlupost. Skusala som, nepomohlo. Ani gram. Ak budes dodrziavat rady predajcu, schudnes aj bez tych ich koktailov 😉

patkaa555
9. júl 2017

Ahoj, ja som pila f1 ráno večer a thernocaj dva krát denne. Obedovala som samú zeleninu minimum prilohy a máš,ryby. Jednoducho to mení len o herbalife ale o zmene životosprávy. Jeden mesiac som mala aj aloe ale potom som ho už nekupovala koli financiám. Doobeda ovocie olovrant salatiky atď. A za mesiac cca 5,5 kilá

janasim
autor
9. júl 2017

@katka253111 netuším, lebo neviem koľko mi to vydrží, ale asi mi to aj ostarne v spajzi kým sa do toho nedokopem. S trenerkou vo fitku je to týždenne 30eur u nás, to je bez stravy, čiže ešte úprava jedálnička ďalšie výdavky

patkaa555
9. júl 2017

@katka253111 zdá sa mi že ten mini balíček čo je koktejl,caj a aloe je 110€ cca pričom ten čaj máš na 2 mesiace. Podľa mňa úplne stačí f1 a caj

katieg85
9. júl 2017

@janasim ja som schudla za pol roka 18kg,potom so sem tam dobla do dacoho ineho tak mi to stalo.az nakonec som otehotnela.tak teraz nepijem ale po porode chcem pit zas znova,lebo som sa citila dobre, kazde rano vtanes jak rybicka.

janasim
autor
9. júl 2017

@patkaa555 ako si si zvykla že raňajky a večere jednotvárne koktejl stále, dnes som večerala len F1v ryzovom mlieku, neviem si to dlhodobo predstaviť

janasim
autor
9. júl 2017

@xxxxxnnnnn už som to objavila ďakujem

janasim
autor
9. júl 2017

@katieg85 takže si sa cítila aj dobre keď si na tom fungovala, poznám kocku co to predáva a pije celé roky, proste to ma životný štýl, už keď som to kúpila tak to budem piť a uvidím

patkaa555
9. júl 2017

@janasim časom je dobré mať doma viac druhov. Napríklad čokoládový,aj ovocny.... A ja na raňajky vždy pridávam ovocie! Najsamlepsie sú te koktejly s banánom. Niekedy dám pol banánu a hrsť jahôd,inokedy lesnú mrazenú zmes, alebo orechy.... Nieje to jednotvárne ani zďaleka! A teraz v lete mňam marhule,broskyne,cucoriedky,maliny... A vždy len s vodou!!!

janasim
autor
9. júl 2017

@patkaa555 no dávajú si to so sojovym alebo ryzovym mliekom, tým v prášku

patkaa555
9. júl 2017

@janasim ja len s vodou. Načo zbytočne kalorie

vladka1122
10. júl 2017

ja som to užívala a po troch mesiacoch to vzdala neskutočne ma trápili kŕče v bruchu až ma oblieval pot a bolo mi zle schudla som 7 kíl ale teraz aspoň nebojujem s bolesťami. A čo sa týka financií neskutočne drahý biznis.

evittam
10. júl 2017

@domi82 4kg schudnes aj bez predrazenych hluposti pod značkou Herbalife.

@qwerty81 Presne tak. Dat za susene mlieko 40-50Eur ked mozem mat to iste za omnoho menej penazi a zdravsie. Toto je pre lenivych ludi co majú problém spravit si vlastny koktejl. Ale kazdy ako chce.😉

qwerty81
10. júl 2017

Inak, pre tie, co to aj tak planuju uzivat, na nete to najdete ovela lacnejsie (original) ako od vasho miestneho predajcu 😉

patkaa555
10. júl 2017

Za 35€ sa dá kúpiť keď ste v členstve. Ja som sa dala do členstva ale nie kôli zisku. Nechcem to predávať ani s tým obchodovať. Len pre svoju spotrebu

domi82
11. júl 2017

@evittam ale ja som to schudla bez nejakého extra zmeneného jedálnička a plus mala som vtedy zlomené zápästie, tak pohyb nula bodov bol u mňa

evittam
12. júl 2017

@domi82 Akoze bez zmeny jedálnička?! Pila si minimalne miesto jedneho jedla denne len koktejl z predraženého suseneho mlieka,ci?! A btw.co si jedla okrem toho?

petushqa27
26. feb 2018

@patkaa555 ahoj v ies mi poradit ako sa mam zapojit do členstva??

patkaa555
2. mar 2018

@petushqa27 možno aj ja keďže tam už som. Musím sa na to pozrieť či sa to dá a napíšem ti ip

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

ešte to funguje? lkudia tomu naozaj veria? Nechcete radšej tie peniaze vložit do nových tenisiek a ist behat? A podporit to procedurou na zostihlenie? Tam su vysledky ihned.

marion09
23. aug 2018

@anulienkalenka este veria,a "dileri" su z toho uz vymleti.moja byvala spoluziacka s tym robi a odkedy som jej povedala co si o tom myslim prerusila so mnou kontakty😅

lenka398
1. okt 2018

Ja robím s Herbalife ak chcete môžete ísť aj do skupinky na FB: Ideme na to! Chudnutie, výživa a zdravá strava.
Ja osobne som schudla, pričom po pôrode som nemohla schudnúť. Resp. Človek nedrží diétu ale zmení svoj životný štýl. Ide hlavne aj o to ze telo dostáva samé vitamíny a minerály.

marion09
2. okt 2018

@lenka398 😅

lennaa
2. okt 2018

Som rada @marion09, ze nie som sama, ktora sa musela zasmiat 🙂

marion09
2. okt 2018

@lennaa ta a nie?vsetko je o pevnej voli a mysleni a nie o nejakych praskoch rozrobenych😎

zlatka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz