Dostali ste sa z boreliózy?

katka.sp
20. dec 2017

Prosim vas dostal sa niekto z boreliozy a hroznych stavvov z ATB???

prevenar
20. dec 2017

@katka.sp urcite ano ..aj ked tieto dve ochorenia nemaju nic spolocne a tetania sa nelieci antibiotikami.

katka.sp
autor
21. dec 2017

@prevenar to viem, ale mam doxyhexal a hrozne stavy potenie, tras, boleat hlavy, rozmazane videnie, hrozne unavene oci... Psychiater zatial nechce davat lieky, ze doxyhexal je siln, ze mam vydrzat... Okrem toho ad som skusala, 4 mesiace mi elicea vobec nezabralaa a ostatne mali u mna opacny efekt, nemohla som s nimi fungovat spavat proste nic.. Psychologicka tvrdi, ze vsetky moje stavy su borelioza, tak ja uz fakt newem som zufala a nevladzem

radka288
21. dec 2017

Nesuhlasim s prvym tvrdenim, borelioza vplyva na nervovy system mozog atd. Najpv mi diagnostikovali tetaniu a to som bola este bez ATB, a od kedy som vyliecila breliozu, tetania sa neobjavila. Nie je to nic kratkodobe, liecila som sa dlho mozno rok a pol a to som mala este stastie. Je tomu cca 4 roky..cize mozem ozaj povedat ze tetania sa uz neobjavila. Pozri si daco o herxheimerovej reakcii a borelioze a bude ti to jasnejsie.

katka.sp
autor
21. dec 2017

@radka288 dakujem najskor som aj ja zdielala podobny nazor, ze tetania neexistuje, ze nieco za tym musi byt... potom ma vsetci a najma doktori zblbni , ze tetania a psychika v .... ano uz po roku trapenia mam psychiku na bode mrazu, ze skusam vsetko dokonca aj AD a nic. mozem prosim vedeit ako ste sa vyliecila z boreliozy?? ci infekcne a atb????

radka288
22. dec 2017

@katka.sp brala som dlhodobo kombinacie atb a doplnkov. Liecila som sa u sukromnej lekarky ktora sa zaobera iba boreliozou mudr. Durovska. Klasicky lekari o borelioze vedia velmi malo. Treba polozerat internet stranky borelioza.cz. odporucam film Under our skin, to rozlepi oci. Ja by som na vasom mieste vypustila psychiatra a investovala do liecby u niekoho kto sa tym ozaj zaobera. Vacsinou len borelioza nedokaze takto znicit cloveka.a.resp vacsinou je to kombinacia kadejakych inych infekcii..u mna bol napr velky problem ze sme mali plesne v tom case doma.

katka.sp
autor
22. dec 2017

@radka288 no len u mudr. durovskej je to strasne nakladne a mam to aj dost daleko:/ teraz berem atb 3 tt a som KO, nevydrzim leiky brat rok.... este mam chlamydie a yersinie... a to zhe uz mam po prekonani...neviem fakt... som hotova lz toho co ide byt este ...vravim rok ledva stojim na nohach, ani neviem kedy som si uzila nejaky den, uz nevladzem naozaj takto dalej fungovat:(

radka288
23. dec 2017

@katka.sp no ano platila som s vacsinou liekov sama..naklady u nej plus testy som posielala do nemecka. nemal som uz inu moznost. nikto ta tu rok ani nebude liecit okrem nej. na infekcnom ta zachvilu zrusia. viem ze to je hrozne finance nakladne..v podstate som si to riadne ani ja nemohla dovolit..ale co som mala robit. nic ine nezaberalo..a uz mi ochrnovali ruky..ani najest som sa nevedela..a tie stavy bohuzial treba vydrzat..pretoze to patri k tej liecbe. Este existuje prirodna liecba..pozri si stranku a knihy od Stephana Buhnera. Vysli aj v cestine...neviem kam sa to vsetko posunulo lebo to bolo relativne davno..ale hrozne stavy su i pri liekoch i pri bylinych...

katka.sp
autor
23. dec 2017

@radka288 ok pozrem to, som uz fakt v koncoch stale borsie a horsie

mnamko
1. feb 2022

@katka.sp liečila ste sa ?