Gynekológ Žilina. Poraďte niekoho!

aninka666
4. aug 2011

Ahoj baby, prosím vás, poraďte mi nejakého dobrého gynekologa alebo gynekologičku v Žiline?? aké mate s nimi skúsenosti??

evittam
3. nov 2015

@tomasko27 Ahoj, u Kyšku som bola na 4D sono - super človek, ak by som chcela zmeniť gynekológa, tak určite jeho. Pozor, ale počas tehotenstva ťa pravdepodobne nevezme. 😉

tomasko27
3. nov 2015

@evittam Dakujem za info.Aha,skusim sa spytat a uvidim.Ja som pri nom rodila dceru pred 10r,potom bol v Cadci ale som nevedela ze je zase v Za.

evittam
3. nov 2015

@tomasko27 Skús, ale ja keď som sa ho pýtala, tak mi povedal, že síce ešte berie pacientky, ale počas tehu sa to nerobí.......

tomasko27
3. nov 2015

@evittam Jasne takze asi nie.Nevadi.

lucia1059
26. feb 2016

Ahojte baby. .prosím vás neviete kde je prestahovany doktor Višňovský? ??poslali ma k nemu na genetické sono ale presťahoval sa z krankasu niekde na stefanikovu. .ze je oproti tomu červený kríž. ..absolútne netuším kde to je. .bola ste tam už niektorá?

terka97
11. apr 2016

Doktor Kyška určite 👌

lucia1059
15. apr 2016

@terka97 zdravím..je dobrý? Lebo by som chcela vymeniť gynekologicku pretože som s ňou maximálne nespokojná

paloma76
27. apr 2016

Kyška je super, ale k pôrodom nechodí. Viem to na 100%, pretoze ja rodim o mesiac a chodim k nemu do ambulanciu a pytala som sa ho presne na toto asi pred týždňom. 😉

hyta
3. máj 2016

Mňa Kyška operoval, môžem povedať že to je skvelý lekár. No výbornú skúsenosť mám i so Sudekom.

viky8
8. dec 2016

Pridám sa aj ja do témy 🙂
ja chodím ku Oravcovej a Kyškovi. Som u nich rok a pol, absolvovala som teda zatiaľ len 2 preventívne prehliadky jednu pri dr. Oravcovej a jednu keď tam boli obaja. Teraz už ku ním chodím do poradne, na striedačku raz ku nej, raz ku nemu. Ja teda ani na pani doktorku nemôžem povedať jedno zlé slovo. Podla mňa je veľmi prijemna, vždy mi na všetko odpovie, porozpráva sa, poradí. No a pan doktor KYŠKA je jeden UŽASNY ODBORNÍK. nemôžem si ho vynachválit,... užasny prístup k pacientke, všetko co robí vysvetľuje, na poradni pri dieťatko popisuje kazdu čast telicka ktorú ukazuje, opät všetko vysvetľuje, co robí, na co je to dobre a pod. Taktiež manžel keď bol pri vyšetrení, ktoré robil Kyška bol veľmi milo prekvapený ako všetko okolo dieťatka vysvetľoval. tiež sa dá pekne zapísať v čakárni ambulancie na vysetrenie na najbližsie 2 tyzdne, prípadne sa objednat cez mail a v cakarni sa caka minimalne. Za mna teda urcite ano pre OK gyn.

p.s.: žienky, mám otázočku pre tie ktore tiez navstevuju ambulanciu OKgyn. Kolko ste platili na video zo sona, ktoré vám nahrali na CD/USB??

hanah24
2. apr 2017

ahojte baby, máte niektorá skúsenosti s pani doktorkou MUDr. Jelou Kabzanovou? 🙂

kulikula11
16. aug 2017

@evittam prosím ta, kde ma ambulanciu?da sa tam objednávať na cas?

evittam
16. aug 2017
kulikula11
16. aug 2017

@evittam aha.jasne.uz som to našla.dakujem ti.Da sa tam objednať na presnú hodinu.ze?

evittam
16. aug 2017

@kulikula11 Keď som ja bola na 4D tak áno.

alex1986alex
21. feb 2018

Caute baby, prosim vas neviete mi poradit nejakeho dobreho gynekologa v ZA ktory aj berie? Dakujem 🙂 v ZA nikoho nepoznam.

viky8
21. feb 2018

@alex1986alex ja som pisala už par prispevkov vyssie,.. za mna OK gyn, stale som u nih spokojna.. pekne priestory, super doktor aj doktorka, možnost vyberu v jednej ambulancii....objenavanie uz aj cez internet .. proste super

annie89
25. apr 2019

Dievčatá, viete mi, prosím, poradiť gynekológa v Žiline, ktorý sa venuje aj "problémovým" pacientkam? Tým myslím, ženy po cisárskom reze a komplikáciach.
Ďakujem. 🙂

mailo970
19. jan 2021

Poradte mi gynekologičku v Žiline žienky prosim Vas

mailo970
27. jan 2021

@sumikk dobry den mozem otazku?

mailo970
27. jan 2021

@viky8 mozem otazku?a cenovo to je ako u pana doktora kyšku?

viky8
31. jan 2021

@mailo970 ja som platila jedine 5 eur za určenie pohlavia v tehotenstve, inak vôbec nič. Zatiaľ som síce nič vážne neriešila len preventívne prehliadky a poradne v tehotenstve ale všetko som mala zadarmo.

mailo970
12. feb 2021

@viky8 ďakujem

morskapanna141
16. máj 2021

@wieruss akého máte gynekológa dakujem

yufi1986
27. máj 2021

@lucia1059 na Stefanikovej ulici - gynekologiavisnovski.sk

snehuliaka
16. jún 2021

Dobrý deň hľadám gynekológa v meste Žilina ktory pomáha neplodnym párom a študoval Amerike viete mi pomôcť niekto?