Gynekológ Žilina. Poraďte niekoho!

aninka666
4. aug 2011

Ahoj baby, prosím vás, poraďte mi nejakého dobrého gynekologa alebo gynekologičku v Žiline?? aké mate s nimi skúsenosti??

sumikk
14. máj 2014

Aj ja môžem Kysku len odporučiť, je veľmi šikovný a pozorný a na rozdiel od Oravcovej sa aj slušne správa a nemá problém odpovedať na otázky. Mojej maličkej možno zachránil život. Keď som bola na začiatku deviateho mesiaca, tak si on ako jediný všimol, že sa malá nejako menej hýbe a niečo sa mu nepáčilo aj na monitore a poslal ma na hospitalizáciu - mal pravdu, už zlyhávala placenta, mohlo to veľmi zle skončiť. Takto sa malá narodila síce akútnym cisárom, ale inak úplne OK. Ja by som nemenila.

mravcek69
14. máj 2014

Ahoj , chodim ku dr. Jeznej a je vyborny odbornik. A hlavne je to zena 😉

ivka7411
22. máj 2014

@katus1985 ahoj, dočítala som sa, že chodíš ku Kabzanovej, teda- si ešte stále u nej?? neviem, ako je to u nej s tehotenstvom, ja som u nej bola asi 2 roky, mala som problémy, ktoré absolútne neriešila, pritom ešte veľmi nepíjemná sestrička, ktorá zvykla chodiť do ambulancie, keď ma doktorka vyšetrovala, čo bolo maximálne trápne od nej. odišla som odtiaľ, a som veľmi rada. teraz tehuľukem, ale u iného lekára, nedám na neho dopustiť- Mudr.Kyška

katus1985
22. máj 2014

@ivka7411 no este stále som u nej...len neviem ci chcem aby ma odrodila ona a nema sono ti mi trocha vadí a sestricka chodí do ambulancie stale 🙂.a kyska je súkromný?

ivka7411
23. máj 2014

@katus1985 no hovorím, ja som od nej utekala kade ľahšie....veľa som si zisťovala, ku komu by som šla a tam kde som, mi vyhovuje najviac. on nie je súkromný, dokonca v jednej ambulancii je aj doktorka (Oravcová) a doktor(Kyška). Streidajú sa po dňoch, Po-Ut je ona, Štv-Pia je on, a v stredu sú obaja, ona vyšetruje a on robí sono, ktoré je v ambulancii, čo je super, nemusíš chodiť do inej časti nemocnice k nejakému starému nepríjemnému Bucovi(ak si dobre pamätám), ako na Hálkovej.je to na tebe, ja by som pre bábo chcela čo najlepšie a viem, že tu je v dobrých rukách... ;)

luculiatko
6. júl 2014

Kocky,pristahovali sme sa do žilinského okresu a hladan gynekológa. Prosím poradte.Dobry odborník ktorý nič nezanedba ,riesi problém a k pacientke je úprimný. No a hlavne aby bral nové pacientky.

scrolan21
9. júl 2014

Odporucam Mudr.Kyška uz tu bolo o nom pisane kuk na starsie prispevky🙂) same pozitiva 🙂)

scrolan21
9. júl 2014

@luculiatko Kyška🙂)) jednoznacne🙂

wew34225
23. júl 2014

Súhlasím a môžem len odporučiť Kyška ! 🙂 úplne seriózny milí a profesionálny som sním plne spokojná a nemenila by som 🙂

evittam
31. júl 2014

@luculiatko Určite Kyška-chodila som k nemu na 4D sono alebo potom MUDr.Richard Láni-tiež výborný gynekológ. 🙂

tvks
31. júl 2014

Aj Medovarsky je super!

luculiatko
31. júl 2014

@scrolan21
@wew34225
@evittam a bere nove pacientky

wew34225
31. júl 2014

Áno berie ja som sa pred dvoma týždňami pýtala či zoberie moju kamarátku a nemal s tým žiadny problém 🙂

evittam
31. júl 2014

@luculiatko Čo viem tak tiež ešte berie nové pacientky. 🙂

timuska26
29. sep 2014

Ahojte baby, prosim poradte, v poslednej dobe poucavam same zle hodnotenia pana doktora Paucina. Ake mate s nim skusenosti?

eraa
29. sep 2014

Kyska sa ale strieda s dr.oravcovou a k tej by som ani za svet nesla Mam s nou Zle skusenosti Ja dr. Medovarsky

blondinna1
29. sep 2014

Chcem sa opýtať či ma niekto skúsenosť s bolesťou panvy po pôrode....a či je to možne aj po 6 mesiacoch a ak áno čo to môže spôsobovať a čo s tým sa dá robiť....dik za rady

anig
29. sep 2014

@timuska26 podla mna to velmi zavisi od konkretneho cloveka....bo aj ja som zaregistrovala,ze zacinaju zeny na neho sa stazovat a ja zas na neho nemozem povedat nic zle....som u neho 4 roky a okrem toho,ze ma fakt vela pacientiek a teda ma co robit,tak voci mne nie je nevsimavy a nekonzultativny ako pisu baby....mala som/mam od zaciatku rizikove tehu a len vdaka nemu som teraz na konci...hockedy som mala problem,tak ho riesil....lenze treba s nim komunikovat,pytat sa na vsetko,on nema skade vediet,ze co vsetko sa deje,ked mu zena nepovie...mna sa aj pytal,aj ja som sa pytala...ked si myslel,ze nieco nie je v poriadku,hned riesil.Takze ja som s nim spokojna.A to,ze musim platit....vsak je sukromnik,tak to tak beriem.

timuska26
29. sep 2014

@anig ja chodim ku nemu rok a cosi, ale podla mna je tiez dobry a neplatim nijake velke sumy, ved zdravotna poistovna dost prepllaca, takze nechapem. teraz sa snazime otehotniet druhykrat, tak preto mam trosku obavy, ale doteraz mi dost pomaha.

olinkamuckova
1. okt 2014

ahojky babule. máte niekto gynekológa zo soliniek z kostola? čo naňho poviete? počula som celkom dobré referencie naňho. akurát som sa k nemu dala prehlásiť. bola som u Kianičku, ale s ním som spokojná moc nebola.

vejula
1. okt 2014

@olinkamuckova ja chodím a som velmi spokojná 🙂 Ak chceš vedieť niečo viac spýtaj sa 😉

olinkamuckova
3. okt 2014

@vejula chceme s manželom veľmi bábätko. ja som potratila ešte v januári a odvtedy to akosi nejde. vraj on mi pomôže. chcela som o ňom vedieť všetko. proste aký je a všetko 🙂

evening_star
3. okt 2014

@olinkamuckova Aj ja k nemu chodím a som veľmi spokojná. Určite ti bude nápomocný aj v tvojej situácii, zaoberá sa aj naprotechnológiou - prirodzenými cestami k počatiu.

olinkamuckova
8. okt 2014

@evening_star budem rada ak nám pomôže 🙂 potom dám vedieť ako. 15-teho tam idem. už som objednaná 🙂

any395
19. nov 2014

Milí priatelia, oteckovia, mamičky. Pripravili sme pre vás celodenné podujatie s prednáškami o očkovaní, pôrode a prirodzenom rodičovstve v ŽILINE. Srdečne všetkých pozývame.
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...

terka97
18. feb 2015

@pavicek mam 18 rokov bola som u doktora Kyšku po druhy krát a som nadmieru spokojná 🙂

nikdy
4. mar 2015

A kedy ste naposledy boli u Zachara? Je už pomala senilný dedko. A ak si myslí, že pacientky nemajú nič, len celý deň u neho presedieť v čakárni.... A už tam ani veľa žien nechodí. Tento mesiac som tam bola 2x, boli sme v čakárni 3 a trvalo to takmer 5 hodín!!!! Dnes som bola v čakárni sama posledná, chcela som 5 minút, aby sa mi pozrel na výsledky, ale on musel ísť na obed - a to som tam už čakala takmer 2 hodiny, čo nikoho nebral. Asi by za tých 5 minút skapal od hladu. Tresla dverami a hľadám si iného lekára.

nikdy
4. mar 2015

A kedy ste naposledy boli u Zachara? Je už pomala senilný dedko. A ak si myslí, že pacientky nemajú nič, len celý deň u neho presedieť v čakárni.... A už tam ani veľa žien nechodí. Tento mesiac som tam bola 2x, boli sme v čakárni 3 a trvalo to takmer 5 hodín!!!! Dnes som bola v čakárni sama posledná, chcela som 5 minút, aby sa mi pozrel na výsledky, ale on musel ísť na obed - a to som tam už čakala takmer 2 hodiny, čo nikoho nebral. Asi by za tých 5 minút skapal od hladu. Tresla dverami a hľadám si iného lekára!

12ak12
5. mar 2015

Mám skúsenosti s 3 gynekologmi: Oravcová - mala som problémy s výtokmi, rok! som k nej chodila s tým. Natisla ma toľkými antibiotikami a stav sa len ďalej zhoršoval. Nakoniec som začala krvacať uprostred cyklu, došla som k nej. Jej otázka keď som vošla do ordinácie: "Čo chceš?" Ano tykala mi! Vtedy som si povedala dosť. Odchod bol tiež z jej strany emotívny vety typu: aby si sa ešte nevrátila a neprosila ma, 5€ za odpísanie z evidencie... nemohli chýbať.
Prešla som k Hartelovi- problém okamžite diagnostikoval, ustúpil. Zo začiatku sa plne venoval, vedel hneď kto som a čo riešime. Po čase už ma bral ako každú inú, rýchlo rýchlo. Takže keď som to zhodnotila po finančnej stránke neoplatilo sa mi to.
Teraz som u Paučina - to isté ako Hartel, vedel okamžite o čo sa jednalo, že spôsobom liečenia od Oravcovej sa mi vytvorila na krčku ranka. Bol prekvapený, že som nebývala často chorá a nemala som poškodenú imunitu z toľkých antibiotík čo mi Oravcová natisla. Nechápal, ako nevedela určiť takú jednoduchú príčinu a riešiť to. Stalo sa mi raz, že som tam prišla a mala som práve v tom čase problém pri močení, nemal problém vyšetril mi aj to.

Keď to zhodnotím:
Oravcová - jej by mali zobrať licenciu.
Hartel - super odborník ale drahý
Paučin - super odborník aj cenovo prijateľný.

Verím, že som pomohla 🙂

tomasko27
3. nov 2015

Chodite niektora ku Kyskovi?Chodim ku Kabzanovej a chcem prejst ku Kyskovi.Ste s nim spokojne?