• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hematologické a genetické vyšetrenia po missed abort

26. novembra 2016 
janulka, je mi luto anjelikov :pensive: :pensive: :pensive:
nech ta tam cim skor posle tvoj gynekolog, pocula som, ze moze aj vseobecny lekar...skus :wink: ja som si tiez vyslovene zelala, nech ma moj gynekolog posle a da mi tu ziadanku, lebo on ani velmi nechcel, ze proste sa nam to len stalo :angry: esteze som nastojila...uznal, ze aj on keby bol po stratach babatiek, asi by urobil maximum pre to..tak vela stastia janulka xxx
26. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanity dakujem ti :dizzy_face: Ano, aj moj lekar ma taky pristup, ze proste sa nam to len stalo...Ze dvojicky som potratila preto, ze to asi na moje telo bolo vela..a toto druhe bola len blba nahoda...Preto uz par tyzdnov riesim noveho lekara. Ja budem na tomto vysetreni tiez nastojit. :angry: Ved co to urobi tomu lekarovi, ked ma tam posle? Ja budem pokojnejsia, ak mi aj na nieco pridu a ak nenajdu, tak budem stastna a budeme dalej patrat po pricine... :pensive: Zelam ti pokojne tehulkovanie a vela zdravia! :slight_smile:
27. feb 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano profertil je na spermie, je drahy ale ako som pisala clovek je v situacii ze na peniaze nepozera
hulikova je v kosiciach, vraj je to nevesta + svokra ?
27. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanity
Myslim, ze je to tak, ako vravi poleva. Hulikova v PO bude asi svokra. SOm rada, ze na jej nevestu aj na nu, su len dobre referencie. Ja som objednana o dvai tyzdne. Uz sa neviem dockat......len nech ten cas na vysetrenia a cakanie na vysledky "odsypa" :slight_smile: :grinning:
1. mar 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja o 2 tyzdne budem mat vysledky, no mlada hulikova je velmi sympaticka
inac aj na stitnu zlazu mi spravila odber
2. mar 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som bola na kyrete pred 2 tyzd.- missed,a pred pol rokom som malla mimomaterni., lekar nas tiez poslal na geneticke vysetr. ....mam sice 1 dieta ale som 2 x vydata.... chcem sa spytat...pišete ze idete aj na hematolog. vysetrenie,myslite ze to vysetrnie by malo vyznam aj u mna, hoci uz jedno dietata mam...a v tomto teda problem u mna asi nebude?
3. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domka,
podla mna........ nic sa nestane, ked na hematologiu pojdes, ked ta na nu posiela. Aj ked uz mat dietatko. Budes mat zas viac vysledkov a ked mas sikovneho lekara, urcite mu to iba pomoze pri celkovom lieceni
3. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mna tam neposlal...iba na genetiku...to sa pytam preto ze ak by som sa ho n ato nabuduce pytala ci to mna opodstatnenie......
3. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte takze mam nieco malo pozitivne z imunologie a preto ma uz bude riesit hematologicka
cize moje potraty neboli nahoda
3. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva
to bolo vo vysledkoch od hematologicky?

domka...
ked mas dobreho lekara, podla mna za opytanie nic nedas...spytaj sa, ci to ma vyznam...
kvoli Rh faktoru vas oboch by to malo, ale mozno to uz viete, nie?
3. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale my sme obaja pozitivny ...a to je dobre...ved ked tam pojdem s vysledkami z genetiky tak sa spytam na to..ja sa ho furt na volaco pytam... on je taky zlaty....vzdy odpovie... :grinning:
3. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dobre, pytat sa treba, vies, aspon kvoli sebe, aby si si nevycitala, ze si neurobila vsetko, co bolo v tvojich silach.. a budes aspon kludnejsia.. :sweat_smile:
3. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva - mas uz vysledky z hematologie a genetiky? Ako si dopadla?
13. mar 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som sa chcela spytat dievcata, ci mate nieco nove...ako sa vam dari? prisli uz vysledky?
drzte sa xxx
26. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mala mat vysledky z hematologie o tyzden a 20.4 sme s manzelom objednani na geneticku ambulanciu.
Takze sme vo faze cakania. V piatok som bola v Lubochni na vysetrenie stitnej zlazy a vyzera to byt v poriadku :slight_smile:
28. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, odber na trombofilne mutacie je ta hematologia ?? alebo je to este nieco naviac ?. ´dik.
28. mar 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lauritka.Tie mutacie ti presne zistia na hematologii,ja to mam,tak uz som mudra.A este aj take veci ako antifosfolipidove protilatky,stitny zlazu,hormony,zrazanlivost krvi a pod.Zavisi od doktora nakolko je ochotny ti pomoct.Moja dr. je super,tak urobila testy na vsetko. :wink:
28. mar 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne co sa tyka hemato, urobil len ten jeden odber na trombofilne mutacie a hovoril, ze to je vsetko, tak preto sa pytam, na genetike mi tvrdili to iste, ze ked to mam, tak staci, ze to sa nemeni.

na stitnu som bola minuly tyzden, v pondelok mam vysledky a imunologiu som absolvovala este v roku 2007 :slight_smile: negativne.
28. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne na tej hemato zobrali asi 9 skumaviek krvi,mam poruchu zrazanlivosti krvi,teda nejaku tu mutaciu a aj antifosfolipidove protilatky.Zaujimave je,ze cerstvo po missede som mala pozitivne nieco ine a teraz po troch mesiacoch bolo to stare ok a pozitivne bolo nieco ine. :confounded: Tak myslim,ze sa to asi moze menit,nie?
28. mar 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem lucila, sama som z toho vymleta , vsade povedia nieco ine :slight_smile: mne tvrdili, ze trombofilne mutacie sa nemenia cely zivot, bud to mas alebo nemas, tak ako karyotypy na genetike. ale z mojich skusenosti je jasne, ze lekari nejak potraty neriesia :pensive: ...clovek kolkokrat musi patrat sam a aj tak na nic nepride... :confounded:
28. mar 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A na tej imuno sa zistuje co? Cakam na vyskedky,ale vobec neviem o co ide.
A este k tym mutaciam,vraj to mozes mat v sebe cely zivot,ani o tom nevies a ozve sa to pocas tehotenstva,pri operaciach a hormonalnych vykyvoch.A niekto to nezisti vobec.
28. mar 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucila na imuno sa ti zistuju protilatky na oocyt/ vajicko/ na spermie, a fosfolipidove protilakty. a este je jedno_ protilatky na trofoblast, ale ze vraj to robia len v Prahe...
28. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka,
mne na hematologii brali krv do 10 ampuliek
28. mar 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pri buducej prilezitosti sa spytam gyndosa, nech ma este posle na hematologiu :rolling_eyes: ja mam len ten jedne odber na trombofilen mutacie, to je vsetko.
28. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim utekat..dakujem za info. :slight_smile:
28. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jankageo,stavim sa,ze chodime k tej istej hemato.... :grinning:
28. mar 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hulikova?
28. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasne :slight_smile: .Myslim,ze je fakt super a naozaj sa stara,aby sa nic nezanedbalo.Ty mas dobre vysledky?
28. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola u mladej 16,3 a este nemam vysledky. budem volat v piatok. Ty uz mas? Ty si ako dlho cakala?
28. mar 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cakala som mesiac na vysledky a potom ma objednala.Povedala aky je problem a ze to nie je az take zle,ako som sa stresovala.Beriem teraz anopyrin pol tabletky denne,o dva mesiace kontrola.A keby sa podarilo otehotnit,tak ihned a ideme na heparin do brucha.Nenavidim injekcie. :sweat_smile:
Teraz cakam na vysledky imuno,zasa mesiac.A co ty?
28. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok