Horúčka po potrate. Môže to byť z toho?

anniqa
26. jan 2009

taaak ženušky som tu znova, nemám času hľadať po témach...poradte mi...dnes mi diagnostikovali MA, bola som v 4tt a v stredu idem na kyret...lenže navečer mám horúčku a nie len zvýšenú teplotu, ale poriadnu horúčku. Myslíte, že to má spoločné niečo s MA alebo sa tak moje telo varovnáva so stresom, ktorý som dnes zažila??? celý deň som preplakala, teraz je mi trocha lepšie a príde toto...poradte mi...

zuzana76
26. jan 2009

anniqa, urcite chod k lekarovi a ako ti v 4 tt mohli diagnostikovat MA ? ved vtedy este nie je ani srdiecko, len vak je vidno na sone

anniqa
autor
26. jan 2009

lenže ja som to statočne odkrvácala a na utz nebolo vidno už nič...a teraz neviem, čo mám robiť. Manžel je ešte v práci, ale ked príde domov, asi pôjdeme na pohotovosť...

zuzana76
26. jan 2009

anniqa, urcite, horucka nevesti nic dobre, nech ta pozru a daju ATB, mohlo v tebe aj nieco zostat este z toho krvacania a treba urobit kyret hned , tak radsej si zbal aj nejake veci preventivne do nemocnice

zuzana76
26. jan 2009

a potom to asi nebol missed abort, lebo tam konstatuju,ze embrijko odumrelo, ale je v tele matky, ty si mala potom spontanny potrat

bianca
26. jan 2009

anni chodte na pohotovost niekam do nemocnie.Keby bol problem koli tomu ze tam nieco ostalo,tak by ta hned vzali na sal

anniqa
autor
26. jan 2009

aha, dakujem...ja som to, čo mi hovorila doktorka registrovala len spolovice...som ako v tranze...celé poobedie som prespala zababušená v hrubom župane a deke, asi to má niečo spoločné s horúčkou, som si prehriala organizmus...zobrala som liek proti horúčke a ustupuje to...tak uvidíme, kým príde manžel z roboty, ak budem mať ešte teplotu, poletíme na pohotovosť

bianca
26. jan 2009

aku mas teplotu?

anniqa
autor
26. jan 2009

meriam si, dám vedieť

zuzana76
26. jan 2009

ja by som na pohotovost urcite skocila, budes to mat aspon skor za sebou, aj keby ti po liekoch klesla teplota , nevies, ci nemas nieco v maternici a hadam nechces riskovat otravu krvi? ja nie som lekar, neviem nakolko je vazna situacia, ale podla mna to normalne nie je

anniqa
autor
26. jan 2009

dám na vaše rady...

anniqa
autor
26. jan 2009

bianca...teplota 37,8...ja teraz už fakt neviem, možno som ozaj len prehriala organizmus...no uvidíme o pol hodinku, ked príde manžel ☹ ako sa to hovorí, nešťastie nechodí po horách???

zuzana76
26. jan 2009

anniqa, drzim palce, nech sa cim skor zotavis a mozete zacat znova pracovat na babetku

este som citala v inej teme co si pisala, este si zober do nemocnice aj nieco an citanie, ja som tam stravila cely vikend, v piatok som mala kyret a domov som isla az v pondelok, lebo som krvacala a nechceli nic zanedbat, lebo to bolo moje prve tehu. Este nezabudni na vlozky samozrejme.

anniqa
autor
28. jan 2009

🙂 tak mám to za sebou...zuzana76 dakujem za radu...prišla som a po štaroch hodinách ma poslali domo...s tým, že aj sestričky už chcú ísť...husté nie???...éééé...na čítanie som si zobrala SEX V MESTE, konečne som tú knihu dočítala 🙂 teda...ked zdravotný brat tretí krát narazil do dvier, ako chcel vidieť celý názov knihy...ked odoberiem všetky starosti, tak to bola celkom sranda...a kartu mi zamenili ltentoraz len dva krát 😀

zuzana76
28. jan 2009

anniqa a teda robili ti tu kyretaz? a po tej ta po 4 hodinach poslali domov? 😕 lebo mna az na 4. den, sice som krvacala, ale nie zase nejako velmi, asi kazda nemocnica ma ine praktiky

anniqa
autor
29. jan 2009

ja som skoro ani nekrvácala...bola tam jedna kočka, čo krvácala a tú presunuli do nemocnice...každú nás prehliadol primár a prepustil...som doma a takmer vôbec nekrvácam, takže to asi bude v pohode...asi ozaj robia všade inak, ale čo som počula alebo čítala, väčšinu poslali ešte v ten deň domov, ak neboli komplikácie