Išli by ste domov na reverz?

sta31
11. jan 2024

Baby išla ste niektorá domov z pôrodnice na reverz a nemalo pichnute z peticky ale ze ešte z päty malému krv treba ale ja už chcem ísť domov zajtra .....ale ako potom stou petičkou

jablkovastrudla
12. jan 2024

@medda_beda ja som bola v nemocnici dva dni, na izbe nas bolo 6 zien plus samozrejme 6 deti. Kazdu chvilu nejake dietatko plakalo, potom boli navstevne hodinu. Oddychnut si tam bola misia nemozna 😏 varili velmi dobre, hygiena a kupelna s wc boli fajn to sa nemozem stazovat ale bola som rada ze som po 2 dnoch doma. Plus sestricky boli velmi zlate. Neviem si predstavit ze stravim v nemocnici 4-5 dni napriklad

tamitamitami
12. jan 2024

Ja som v nemocnici bola 5 dní až na 6 deň ma pustili domov, ja som bola na izbe sama a strašný smútok som tam cítila hneď ako som prišla domov sa moja nálada zmenila k omnoho lepšiemu.
Ale u mňa sme mali problémy ja aj dieťa, keby je to inak tak určite odídem čím skôr a na vyšetrenia sa vrátim.
Vlatsne nestihli spraviť potrebné soná tak som ešte dodatočne vrátila 8 deň od pôrodu len kvôli tomu.

zorkahorka
12. jan 2024

No ak sa ti chce chodit dodatocne po vysetreniach s novorodencom po tejto zime medzi tolko ludi v cakarnach, tak do toho! Bud rada, ze ti vsetky dolezite vysetrenia urobia v nemocnici za teba!

luccija
12. jan 2024

@tamitamitami ja som bola 3 dni sama na izbe a tešila som sa, že mi dali ďalšiu maminu mne tam bolo otupno pozerala som TV mala spala...Ale bola som tam dosť dlho kvôli žltačke

majlo1234
12. jan 2024

Mozes ist domov na reverz. Budes sa musiet potom vratit bud do nemocky alebo k pediatricke na odber krvi. Ja som bola taka vydesena prve dni, ze som bola rada, ze mu vsetko porobili v porodnici. Obtazovala ma aj navsteva u pediatricky, stokrat lepsie by bolo, keby chodili sestry k matkam domov.
Ale teda pobyt v porodnici bol pre mna hrozny

timea301196
12. jan 2024

Nám ho robili dva či tri krát kvôli tomu že malička mala pichanie kortikoidy... papieriky nám dali domov a mali sme och dať na poradni pedi 🤷🏻‍♀️

terry658
12. jan 2024

@zorkahorka pri tomto vyšetrení sa nečaká medzi ľuďmi. Ambulancie sú zašité väčšinou hlboko v útrobách nemocnice. Chodia do nich aj s predčasniatkami, čiže pravdepodobnosť, že by niekoho stretla v preplnenej čakárni je minimálna. Objednáva sa tam na hodinu.

zuzulip
12. jan 2024

Ja som v pôrodnici bola 30 dní a ešte aj v inom meste, takže návštevy za mnou chodili len cez víkend. Prvé dni boli psychicky asi také najťažšie, ale potom som si zvykla a už som si tam pripadala ako doma 😁