Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

svetluska.p
10. okt 2006

A ty sa cucus ako mavas?

vedvies
10. okt 2006

ahojte babenky 😅

svetluska.p
10. okt 2006

ahojky vedvies 🙂

kubko
10. okt 2006

ahojte zlaticka...

rebeka nebojkaj urcite dostanes mrsku. A prajem ti taku aku mam ja od stredy do nedele taka normalna a teraz 2 dni tak slabulilinko spinim..... a to som sa bala, ze zomna bude liat ako z krhly

svetluska.p
10. okt 2006

Ahoj Kubko 🙂, uz som sa chcela pytat, ze kde je kubko 🙂). Si v robotke?

svetluska.p
10. okt 2006

a este loss tu chyba.

cucuska
10. okt 2006

Ahojte. zas som tu. Bola som si len umyť zubenky. Idem dnes k zubnemu po robote. Ale inak. dobre.

kubko
10. okt 2006

svetlus ano som v praci 😀

jj2202
10. okt 2006

kubi mrkni moje brusisko 😵

kubko
10. okt 2006

jaji, kraaaaaaaaaaaaaasne aj ja take ceeeeeeeem chi chi

domcek
10. okt 2006

kubko uz len chvilu a bude aj v tvojom 😉

kubko
10. okt 2006

domi, dufam 😵

domcek
10. okt 2006

kubi ja to viem 😉 🙂 A este kolko cakame kym mozes snazilkovat.

kubko
10. okt 2006

domcek este asi 5 mesiacíkov ak to dovtedy vydrzime. Mesiac uz mame za sebou ani sme sa nenazdali... Ale aj tak sa to vlecie, aspon ze uz mozeme sexikovat 😀

domcek
10. okt 2006

Tak sexikujte aby ste mali natrenovane ked pojdete na ostro. No ja idem uz domkov papa.

kubko
10. okt 2006

papa zlaticko budeme nacvicovat a vam nech to krasne kazdodenne snazilkovanie vyjde na 100% a nech ma malinky surodenca co najskor 😉

loss
10. okt 2006

caute babule,tak som tu!
Svetluska som rada ze sa zotavujes. 🙂
Ako sa mas vedvies,cucuska,kubko?
Rebeka dakujem za odpisanie. 🙂

kubko
10. okt 2006

ahoj loss mam sa celkom fajne, este keby bol moj milacik doma a mohli sme uz konecne spustit akciu sexik ten krat po prve po dlhej dobe. Je na sluzobke a pride mozno v stredu vecer, alebo az v piatok ☹
a co ty, nieco nove?

svetluska.p
10. okt 2006

kubko - Ty si tke slniecko. Si mi nenormalnym prikladom. Vyzeras byt uplne v pohode. Tazko sa mi pozera na tehulky. Vobec nejde o zavist, skor mi je strasne luto. Ale prekonavam to. No ty sa tak nadherne tesis. Citala som tvoju reakciu ja jajkine brusko. Bude z Teba mamina ani sa nenazdas. Pretoze si vnutorne vysporiadana s tym, co sa stalo a nemas v sebe ziadne negativne emocie. Velmi Ti drzim palceky.

jajka - naozaj, krasne brusko mas 🙂. Opatruj sa.

losik - ahoj, kde si bola? 😵

loss
10. okt 2006

Caute baby,trochu nestiham,najnovsie sa obavam ze sme to prepiskli so sexikom a dufam ze mrcha je na ceste.Prestala som spinit a teraz cakam co bude.
Svetluska aj Ty si mi chybala 😀

svetluska.p
10. okt 2006

babulky - viete co? Zistujem, ze som na Vas normalne zavisla. velmi ste mi pomohli. Som zvedava, ze ako budem stihat stretavky s Vami od bud. tyzdna, ked budem v robotke.

kubko
10. okt 2006

svetluska 😀 😀 😀 😀
aj ja pozeram na tehulky takym zvlastnym pohladom nazvala by som to uprimnou zavistou. Nie takou, ze preco ja nie a ony ano, ale tak ze aj ja som mohla take mat a ze im to prajem. Viac si vsimam babenka a male deticky. Este si pamatam ako so mnou Jajka behala po tescu, ked zhanala darcek pre manzela, ktorym mu chcela oznamit ze bude tatinko, ak jej vyjde pozitivny test a ja som uz bola stastna tehulka nejaky ten tyzden. Hned rozmyslala, co by sa mi hodilo. Este, ze mi nic nekupila... Ja sa niekedy trapim pre somariny a velke veci ma niekedy nedokazu rozhadzat, neviem preco to tak je....

rebeka
10. okt 2006

jeej, vy ste sa zas rozpisali 😀 idem hladat, odkial si to pamatam 😎

rebeka
10. okt 2006

Baby, viete co som zistila? Ze sa k nam do vchodu stahuje nejaky gynekolog 😀
To by sa casom mohlo mozno hodit 🙂 🙂

loss
10. okt 2006

No ja tiez som zavisla od vas.Tesim sa co mate nove a dufam ze vsetky spolu budeme tehulky.Aj ja pozeram po malych detoch a tehulkach.Snad sa upozeram tak,ze sa to nalepi aj na mna.Tak krasne snazikovanie a vela plodnych dni a k tomu vela pohlavnej sviezosti. 😀

svetluska.p
10. okt 2006

kubko - chapem to. Aj ja sa na ne inak pozeram, deturence si vsimam. Tiez uvazujem, ze kde by sme uz teraz boli mi. Ze by to bol uz 15 tt. Vies, odratavala som si tyzdne do 20 tt, kedy citit kopkanie. Ked som bola na zakroku, bola som v 12 tt. Tak som sa tesila, ze 3. mesiac stastne za nami a ze za chvilu kopanceky budu. Ach do kelu. A teraz, ked uz je to za mnou, tak sledujem tehulky, a vidim, ako rychlo to bezi. Dorotka je uz 20 tt, jajka 12 tt. Mam z nich radost. Zelam im len to najlepsie. A zaroven mi je to tak strasne luto.
Inak ja som taka ista. Velke veci ma nerozhadzu. A na prkotinach sa dokazem rozulovat az hroza. Ale toto ma dostalo. je to uplne nieco ine.

loss
10. okt 2006

Rebeka nove kontakty nie su na zahodenie 🙂

svetluska.p
10. okt 2006

rebeka - 😀 😀 😀 co ja viem, nechcela by som suseda, co pozna moje rodidlo, xixi. Predstav si to stretko tvojho manzela a pana dr. vo vytahu, xixixi.

svetluska.p
10. okt 2006

ach ja nestastny zemepan - musim ist upratat. Mala by som vyriadit linku, lebo uz vyzera hrozostrasne 🙂.

kubko
10. okt 2006

loss 😀 😀 😀 urcite sa to na teba nalepi, neboj...

svetluska, ja som mala vyhodu v tom, ze od zaciatku nic nebolo v poriadku a u teba bolo, takze si sa mohla naozaj tesit a nakoniec to nevyslo, tak to muselo byt urcite velke sklamanie a smutok... To je ako s clovekom co ma nejaku chorobu. Ked mu stale trvdia, ze to nie je dobre, tak ho to trapi, ale nejako sa s tym musi naucit zit. Ale keby mu povedali, ze vyzdravel a za 3 mesiace, ze sa to vratilo tak prestane mat chut zit. To je asi porovnanie mojho a tvojho pripadu, takze ty si ten silny clovek, ktory to naozaj zvladol a preto to ja beriem tak celkom dobre.... Ale verim, ze odhliadnuc od tychto veci, stastny koniec bude mat pribeh nas vsetkych 😉 a budeme tie najbruchatejsie mamicky na modrom koniku 😀 😀 😀 😀 😀

rebeka tiez ma na zaciatku napadlo to ze taky sused je super, ale svetluska ma mozno pravdu 😀 😀 😀 ale zas keby bol seriozny, a nechal si vsetko pre seba, tak to zas treba vyuzit. Trochu ho preklep a uvidis....