Otehotnenie po potrate

marinecka95
10. júl 2021

Ahojte baby…
Ja len jednoduchá otázka 🙂
Ako dlho trvalo kým ste znova otehotneli po spontánnom potrate? Mali ste iný cyklus alebo sa podarilo hneď v ďalšom?
Ďakujem za všetky skúsenosti 🙂

len_nig
10. júl 2021

Za trištvrte roka nám 😊

jarmila2010
10. júl 2021

potratila som 2x...po dvoch normalnych cykloch sme sa opat zacali snazit a 1xsa podarilo po 2.mes...a 2x asi po 4.mes...v case snazenia a aj 1.trimester som brala kyselinu listovu

marinecka95
autor
10. júl 2021

@len_nig my sa už trápime takmer 3 roky tak hádam sa pošťastí skôr 😉

hederamonstera
10. júl 2021

@marinecka95 nam 2,5roka. Ale uz sme to riesili v centre asistovanej reprodukcie. Drzim palce

andrea_prestastna
10. júl 2021

@marinecka95 8mesiacov, tiande pomohlo inak som skepticka voci vsetkym vyrobkom a predajcom😂😂

marinecka95
autor
10. júl 2021

@hederamonstera dakujeme ❤️

marinecka95
autor
10. júl 2021

@andrea_prestastna ja som už vyskúšala všetko, paradoxne keď som sa na všetko vykašľala tak sa to podarilo, dokonca som sa dala zaočkovať a pár dni nato som našla // no žiaľ nedopadlo to dobre 🙄

marrydreamkas
10. júl 2021

@marinecka95 pockali sme 3 cykly a postastilo sa nam na 1.krat a mame doma 20mesacne dvojicky.obaja sme brali kyselinu listovu a ja som pila caj z alchimilky, drzim palce

marinecka95
autor
10. júl 2021

@marrydreamkas ďakujem, snáď sa čoskoro usmeje sťastie na nás opäť

miskanathan
10. júl 2021

@marinecka95 ja som si tiez par dni po ockovani nasla // a nedopadlo to dobre....ale tak neviem ci bola pricina prave v tom...

len_nig
11. júl 2021

@marinecka95 a skúšali ste aj CAR?

sense
11. júl 2021

Pol roka a bolo z toho biochem., a teraz je dalsi polrok za nami

marinecka95
autor
11. júl 2021

@miskanathan oj to ma mrzí, ťažko povedať 🙆‍♀️ Ja som krvácala, špinila už pár dní pred očkovaním tak som si myslela že sa MS rozbieha, už je neskoro rozmýšľať či to bolo alebo nebolo očkovaním 🙆‍♀️ … držím palce nech sa rýchlo podarí ❤️

marinecka95
autor
11. júl 2021

@len_nig v CAR sme boli áno, manžel spermiogram, ja nejaké vyšetrenia ale žiaden zákrok sme nepodstúpili zatiaľ, ani IUI ani nič podobné ..

marinecka95
autor
11. júl 2021

@sense držím palce nech sa čoskoro dočkáte vytúženého ❤️

sense
11. júl 2021
mysicka3004
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gertys
13. jan 2022

@miskanathan aj ja som aa sala zaočkovať a par dni nato som našla //. Boli to dvojčata. Tiež to nedopadlo dobre

miskanathan
13. jan 2022

@gertys ach tak to mrzi...verim, ze sa dockame zdravych uzlickov

gertys
13. jan 2022

@miskanathan verim tomu ze urcite ano 🙂 ja uz mam za sebou 3 MA donekonecna to snad nebude. Drzme si palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre