Kedy po potrate môžem znovu otehotnieť?

luckka
17. sep 2006

Ahojte snažilky, napíšte mi prosím Vás tie Vaše skúsenosti, ktoré ste prekonali buď spontánny potrat, prípadne interupciu, že kedy ste znova otehotneli. Ja by som chcela už čo najskôr a čítala som názory, že sa môže po 6 mesiacoch, ale že už aj po 3 mesiacoch. Ďakujem. Ste zlaté

loss
24. sep 2006

svetluska Ty uz si v nasej partii,babenko je uz pridelele ai Tebe,len este trosku sa poliecime a v novom roku sme tie gulky bombulky,uvidis.Len treba jest kyselinu listovu a zapit ju treba alchemilkovym cajom,potom trocha snazikovania a je to v suchu.vsak?

svetluska.p
24. sep 2006

veru.

rebeka
25. sep 2006

Babulky mam jednu dobru a jednu zlu spravu. Dobre: Vcera som dostala od gynekologa mail, ze ak nemam nejake komlikacie, tak sa mozeme s manzelom uz buduci tyzden milovat! 😵 ...samozrejme nesnazilkovsky..

no a zla je,.. ze mam taky divny pocit, ako keby som opat zacala spinit. Vobec tomu nerozumiem. Mozno je to len plany poplach,.. ale. ja neviem.

svetluska.p
25. sep 2006

rebeka ahoj, pocuj. Odpust mi nevhodnu otazku - kolko si po zakroku, A aky to malo priebeh - bolesti, krvacanie a tak. mne robili zakrok v stvrtok, po zakroku som trosku spinila, potom nic. Vcera som zacala mat riadne menzesovske bolesti a zacala som krvacat silnejsie. Ale utisilo sa to. brusko si citim,ale krvacanie ustalo. Pred otehotnenim som nemala pravidelny menzes, ale posledna menstruacia bola 22.6., takze moze byt to vcerajsie krvacanie menzes_ Lebo datumovo by to aj sedelo.

svetluska.p
25. sep 2006

rebeka - este som zabudla povedat, ze to mas super, ze gynekolog s Tebopu takto komunikuje. Este som to nezazila. Je mojim vrucnym zelanim natrafit na tak pozorneho a starostliveho dr.

rebeka
25. sep 2006

svetlus: mam neskutocne stastie. Zijem v CR a nasla som samych dobrych ludi okolo seba. Gynekologovi sice platim 100Kc za mesiac navyse, ale jeho ochota, mila sestricka a sluzby,.. nelutujem ani korunu, co som mu dala.
zakrok som mala 8.9. v nemocnici mi povedali, ze tam uz nic nie je. este v ten den ma cistili. Po zakroku som strasne krvacala, ale sestricky tvrdili, ze je to v poriadku, ze sa cistim. Ale mala som pri tom tak silne krce, ze som musela dostat inekciu.
No a doma to pokracovalo asi 7-10 dni. Uz nie silne krvacanie, ale len take jemne skoro po kvapkach, ale mavala som aj krce. Je to nieco cez tyzden, co som prestala krvacat. A to sinenie, je hadam len zdanie.

svetluska.p
25. sep 2006

Moja zlata, daj sa chytro do poriadku. Pi alchemilku. Si dufam doma_ Ja som na PN, lebo este mam teploty. U mna sa pridruzila este aj fajna viroza, takze som uplne ako bagrom prejdena. To milovanie Ti uprimne zavidim - v dobrom samozrejme - ja neviem, co to je, ale citim sa blbo-fyzicky aj psychicky, no normalne citim, ako fyzicky tuzim po muzovi svojom. Neviem, ci to tak je u kazdeho. Asi je to tym, ze dotyky milovanej osoby maju liecivu moc a moje telo si pyta liecik. Pripadam si ako nenormalna, ze v takychto tazkych chvilach myslim na sex, ale neviem si pomoct.

svetluska.p
25. sep 2006

rebeka, este sa Ta chcem opytat - ako ste sa dlho snazilkovali?

rebeka
25. sep 2006

svetlus: bohuzial mna z alchemilky prehana 🙄 ... Takze mi ostava kyselina listova a vitaminy.
Normalne mi ta je luto, ze sa ti k trapenicku pridal aj virus. Davaj na seba pozor. Hlavne oddychuj.A vobec nie si nenormalna. Citila som sa podobne. Az som plakavala, lebo moj muz mal strach co i len sa ku mne priblizit. Nie je to divne. Potrebujes citit svojho manzela pri sebe. Mne to moc chybalo, citila som sa divna a strasne nepritazliva. Muz pochopil az po par dnoch. Zacali sme sa aspon maznat a mne stupla nalada o 100% (poslem ti list, v ktorom som sa zalovala svojmu bratovi 😉)

svetluska.p
25. sep 2006

rebeka - vdaka za povzbudenie. Asi zacnem papat calibrum baby plan, tam je vsetko potrebne.

svetluska.p
25. sep 2006

rebeka - poslala som Ti tiez IP.

rebeka
25. sep 2006

brali sme sa koncom aprila a od toho dna sme sa nebranili. trvalo nam to asi 3-4 mesiace, kym sa zadarilo. Asi dva mesiace po svadbe som bola u lekara, na vstupnej prehliadke, aby som nehladala, az ked budem tehu. Vtedy som mu povedala, ze sa snazime a on mi na to, ok, ale nebudte sklamana, ak to hned nevyjde, moze to trvat aj rok... a ja mu na to: ale ja som z plodnej rodiny 🙂 a do mesiaca a pol som tam uz bola s fazulkou v brusku 😎

svetluska.p
25. sep 2006

Tak to je super. My sme zasadili fazulku viac ako po 2 rokoch nechraneneho sexu. Ako nejak specialne sme sa nesnazili. Ale vobec sme nedavali pozor. A aj tak to trvalo. Dufam, ze teraz to uz nebude tak dlho trvat.

svetluska.p
25. sep 2006

Najviac ma desi, ze mam 29 rokov.

rebeka
25. sep 2006

svetlus, to je v pohode. Je tu strasne vela bab, ktore su na tom rovnako ako ty. A v pohode sa vytesuju v tehulkach. Dolezite je, aby si bola ty v pohode.

svetluska.p
25. sep 2006

🙂

loss
25. sep 2006

ahojte svetluska a rebeka,ja som mala zakrok 5.9 a nekrvacam 2dni.Bolesti som nemala dnes som mala take slabe spinenie.Tiez sa uz mozeme milovat ale bez snazikovania to najskor v decembri.Svetka ja mam 32 a tiez sa bojim ak sa mi to znova stane.No dufam ze do tretice vsetko dobre.tiez pijem alchemilku a jem kyselinu listovu.Obe sa mi drzkajte.Ozaj my sme sa snazikovali 8mesiacov a prvy krat to vyslo hned.Zatial pa pa a napiste mi. 😉

adduska
25. sep 2006

Ahoj snažilky, uz dlhsie vas spizlujem a rozhodla som sa pridat k vam, mozem?? Tiez som bola snazilka, ale uz týzden viem, ze moje snazenie prinieslo ovocie 🙂

loss
25. sep 2006

adduska tak to ti srdecne gratulujem. 🙂

adduska
25. sep 2006

dakujem loss 🙂 ved sme sa aj snazili 😀

loss
25. sep 2006

ak smiem vediet to je prve babo?

cucuska
25. sep 2006

adduska: gratulujem k úspešnému snažilkovaniu a držim palčeky nech je všetko tak ako má byť. 😀

rebeka
25. sep 2006

ahoj loss: drzim palce aby ti to tentokrat vyslo. My musime s nacvikom snazilkovania pockat do vikendu. No co,.. bude romanticky vikend 😀

ninocka
25. sep 2006

loss drzi palce aby to bolo cim skor

loss
25. sep 2006

ninocka dakujem pekne,dufam ze to bude pod stromcek 😉

svetluska.p
26. sep 2006

adduska - grartulujem 🙂. Opatruj sa a nech je vsetko tak ako ma byt 😵 .

rebeka
26. sep 2006

adus: to je vyborne! 🙂 Snad ta o tie nase povinne tri mesiace budeme nasledovat.

kubko
26. sep 2006

ahojte zlaticka no tak som bola vcera na kontrole a lekar mi odporucil snazenie az po pol roku, vraj podla jeho skusenosti je to tak najlepsie. Plne mu doverujem, tak sa budeme snazit nesnazit 😀

domcek
26. sep 2006

kubko ahojki tak vravis ze teraz si idete uzivat. A mysliz ze by sa nieco vazne stalo keby si do pol roka otehotnela mozno ani nie ale drzkam ti palceky . 😉 🙂

rebeka
26. sep 2006

kubko: mas o pol roka viac casu, uzivat si manzelstvo len vas dvoch 😉
My, aby sme si to sprijemnili, ideme buduci mesiac na vikend do tatier do saun a vyriviek a masaze a tak 🙂