Koža nad jazvou po cisárskom

kitycat
7. nov 2022

Dievcata po cisarskom.. Mala som neplanovany predčasný porod a male slo von cisarskym.

Teraz pozorujem, ze nad jednou stranou jazvy sa mi robi akoby taka bublina, opuch, neviem. Ta strana ma boli viac od zaciatku. Ako eliminovat pripadne zhorsenie? Asi je to nespravnym dvihanim sa?

Ak by bolo treba pridam aj foto.. 🤕

veronika_sk000
7. nov 2022

@kitycat ked chces, posli foto do sukromnej spravy, neviem si to predstavit..ale v kazdom pripade by som zavolala gynekologovi, aby to videl, ja som tiez isla pre istotu, ked sa mi na jazve objavilo nieco, co tam nemalo byt za normalnych okolnosti

lenkadenisa
7. nov 2022

@kitycat ahoj, ja mám tiež na jednej strane jazvu inú, je to asi miesto kde sa začínalo / končilo šitie

basska_b
7. nov 2022

Neviem, kolko si od sekcie, asi len kratko, kedze si v novembrovkach... jazva sa hoji 1 rok, niektore vrstvy sa hoja az po roku, preto sa odpoeuca znovu otehotniet az po roku - urcite plati, ze cas lieci vsetky rany. Na druhej strane, ak tam nieco zanedbali, mal by to vidiet lekar... Je tu aj skupina sekcia, sem tam tam niekto da aj fotky. Co sa tyka dvihania sa, ja som sa dvihala po ca. 2 tyzdnoch hocijako, lebo ma to uz nebolelo, zosili to dobre... ale to je prudko individualne, urcite jazvu zbytocne nedrazdi a ak mas moznost, navstiv aj dobreho fyzioterapeuta.

kitycat
autor
7. nov 2022

@veronika_sk000 dakujem poslané

trgypadl
7. nov 2022

@kitycat ahoj, radsej kontaktuj dr, moze sa jednat aj o podkozny abces, drzim palce

kitycat
autor
7. nov 2022

@trgypadl a mozem moju gyn alebo tam kde som rodila ich pohorovost?

trgypadl
7. nov 2022

@kitycat kludne Tvoju gyn

kitycat
autor
7. nov 2022

@trgypadl rovno sa aj objednam na kontrolu po sestonedeli, pocitaju so mnou az po Novom roku.. 🙈

trgypadl
7. nov 2022

@kitycat a kolko si od SC?

dame2
7. nov 2022

Ahoj, mne sa cca mesiac po sekcii tiež na jednej strane spravila ako keby bublina, hneď som bežala ku gyn, keďže na tej strane som to mala ešte predtým zapálené a hnisavé, a ten ma upokojil, že to je proste už len tá jazva, ale teda vraj to také škaredé už ostane. V tomto našťastie nemal pravdu, jazva nie je najkrajšia ale tá bublina sa vstrebala 🙂 ale išla by som k dr pre istotu