Krv v stolici u 15 ročného

xxx34xxx
9. feb 2019

Dobrý deň môj syn má 15 rokov už viac krát sa sťažoval na krv v stolici vedeli by ste mi pomôcť ?

pribinak
9. feb 2019

Treba ist k doktorke. Toto nie je sranda.
Urcite zvýšiť prijem tekutín, aby nemal tvrdú stolicu. Vodu, čaje, nie sladké a bublinkové vody.

mircalla
9. feb 2019

Rozhodne okamzite lekar. Suhlasim, moze to mat vaznu pricinu.

xxx34xxx
autor
9. feb 2019

@mircalla čo tím myslíte vážnu príčinu

klarissa25
9. feb 2019

@xxx34xxx treba ist k doktorovi. Ked sa to opakuje. To nie je sranda

ivca88
9. feb 2019

Moze to byt poskodenie creva, trhlinka.
Ale aj vazne choroby ako crown,celiakia.. každopádne lekar a radšej aj rovno pohotovost , nech ma rýchlejšie objednanie na gastre

xxx34xxx
autor
9. feb 2019

@ivca88 ale nemá žiadne bolesti

ivca88
9. feb 2019

@xxx34xxx nemusi mať. Boze zena. Krv v stolici nie je normálna. Choďte k doktorovi. Toto doma nevysetris

mircalla
9. feb 2019

@xxx34xxx Staci google Pri opakovanej krvi v stolici som davno u lekara

mk17
9. feb 2019

K lekarovi. IHNED. Nemusi to byt nic vazne ale aj moze.

bashawelle
9. feb 2019

@xxx34xxx ak je čerstvá, červená a v malom množstve, zrejme je nejaká ranka v oblasti konečníka. väčšie množstvá, hnedá krv a pod. naznačujú problém niekde vyššie - žalúdok, tenké al. hrubé črevo. Oboje patrí do rúk lekára.

janinah
9. feb 2019

Nerobte paniku,s velmi velkou pravdepodobnosťou stačí úprava stravy,aby nemal tvrdú stolicu príp.duphalac a bude to okplus pohyb,šport...,riešila som to s pediatrom u 13r. syna

janusiik138
10. feb 2019

Ihneď navštíviť dr. Môže to byť vážne a nečaká ak môžte chod hneď zajtra. Doktor zhodnotí či nie je potrebná kolonoskopia aby sa zistilo co sa deje. Mpj ocino bol po 50tke a zistili mu že tam niečo ma a to nemal krv vstolici čochvíľa to ide chirurgický vyberať.

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz