Menzes mám 2 razy do roka a nedarí sa nám otehotnieť

gaby22
29. aug 2016

Ahojte potrebujem poradit s priatelom sa snazime o babo ale od puberty mam problemi s menzesom bez vyvolavacky alebo tabletiek ho mam tak 2 krat do roka uz ma to nebavi stale len chodit na inekcie 😢 doktorka mi dala duphaston na otehotnenie ale po vysetreniach ma neposle mam zmenit doktorku ? Mam 22 rokou

ivec16
30. aug 2016

@dori92 ale naozaj verim, ze ak nemas ziadne ine problemy, tak to moze prist velmi rychlo a prave take zienky ako si ty, su tie ktore su casto prekvapene, ze zistia ze su tehotne az v 3 ci 4 mesiaci

renimac
30. aug 2016

@ivec16 akoby si pisala o mne a mojich kamoskach 🙂... ja som samozrejme ta s pravidelnym cyklom a jedina netehotna 😉

ivec16
30. aug 2016

@renimac nj nam to tiez drvalo dlhsie, a nebolo to lahke... Aj MA som si presla, ty si mala mimomaternicove tusim si pisala...o dva tyzdne oslavujem s manzelom 10 rokov manzelstva, 16 rokov sme spolu, mame ani nie 2 rocne dieta.... Vsetci znamy sa zenili po nas, a veru uz nacali druhe kolo... Keby bolo len na mne davno mam minimalne 2 deticky, najlepsie 3

dori92
30. aug 2016

@ivec16 pevne verim ze bude ako pises a zadari sa nam mozno takto necakane 🙂 veru by som nepovedala ze mam take sance, aj s nepravidelnym cyklom... dakujem babule potesili ste ma 🙂

renimac
30. aug 2016

@ivec16 ano, to som ja. My sa snazime "len" 3 roky a za ten cas maju nasi znami uz po dve deti. Samozrejme sa zacali snazit az po nas. Co uz. Nechce sa mi nad tym uz ani zamyslat. A tiez tuzime po 3 detoch 😉.

ivec16
30. aug 2016

@dori92 inak odporucam ti vyskusat pupalkovy olej, kamaratke s rovnako nepravidelnym cyklom som ho odporucila tiez, a veru sa jej upravil... Je to cisto prirodna vec, zozenies v lekarni [najlepsie cisty olej, aj nebudu mat tak mozu byt aj tablety ale pytaj forte} uziva sa 1 cajova lyzicka rano a jedna vecer nalacno, alebo 2, 3 tablety zalezi ake su silne {pisu na obale| mne pomol tiez s bolestivou menstruaciou, PMS, okrem zenskych veci je dobry aj na vlasy, nechty, pokozku

dori92
30. aug 2016

@ivec16 a uzivanie nonstop? 🙂 dakujem pekne pojdem sa potom poobzerat 🙂

ivec16
30. aug 2016

@renimac nam to tiez trvalo 3 roky- potom sme sa uz zverili plne do ruk lekarov {teraz mi to uz nepride tak dlho, su zeny co sa tu snazia dlhsie, ale vtedy to bola cela vacsnost} a veru za 3 roky stihnu otehotniet vsetci okolo co to ani neplanovali, a rozculovali ma reci typu ze sa im smyklo...

ivec16
30. aug 2016

@dori92 moze sa to dlhodobo uzivat, minimalne pol roka sa odporuca... Ja uz teraz sporadicky beriem 4 ty rok

renimac
30. aug 2016

@ivec16 je to cela vecnost 🙂

ivec16
30. aug 2016

@renimac ano, uplne ti rozumiem, je to tak