4 roky sa nám nedarí otehotnieť. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
25. máj 2020

Dobrý deň,

mám 28 rokov, manžel 30 a už 4 roky sa snažíme o naše prvé bábo, no nedarí sa. Moja lekárka vraví, že som v poriadku. Beriem progesterón od 16. dňa cyklu. Manželovi doporučila brat Folandrol.

Neposiela nás na žiadne vyšetrenia. Chceli by sme to nejako riešiť, ale manžel má strach z vyšetrenia.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

vzhľadom k snahe 4 roky odporúčam komplexné vyšetrenie v centre asistovanej reprodukcie. Vyšetrení sa netreba obávať. Pokiaľ sa partner obáva vyšetrení, dá sa s nami dohodnúť aj na vyšetrení vzorky spermií z domu.

S pozdravom