MUDr. Hrivňák

swetyty
6. jan 2016

Baby bol niekto na vyšetrenie u doktora Hrivňáka v Košiciach a diagnostikoval vám oligoasthenoteratozoospermiu?

swetyty
autor
8. jan 2016

@zibi on skôr vravel že stres z takéhoto vyšetrenia....hneď mi to bolo podozrivé, že až na toľko sa to ovplyvniť nedá....v práci tak ako klasika asi všade....ale tak budeme múdrejší toho 21 po všetkých vyšetreniach....ale tak snáď nám akú takú nádej dá... 😕

nynyky
8. jan 2016

@swetyty no po liekoch sa to zlepsilo. A co sa tyka toho stresu tak je to fakt pravda. Moj mal velke stresy v robote a aj ja. Ja som potom s roboty odisla a mm sa prestal stresovat a snazili sme sa byt uplne v klude a relaxovat a bum ostali sme tehotny.

swetyty
autor
8. jan 2016

@nynyky tak to vám blahoželám a držím prsty nech všetko dobre dopadne 😉

zibi
8. jan 2016

@swetyty jaj ..tak to moze asi aj byt 😀 chlapi su v tomto hrozni 😀

swetyty
autor
8. jan 2016

@zibi neviem, uvidíme. Už mam zase jasno v ďalších označeniach z výsledkov tak potom to budem(e) sledovať po ďalšom spg.

zibi
8. jan 2016

@swetyty ako pozeram , ze mate vyssie ph norma je do 7,8 a vyssie ph moze hovorit o zapale pripadne nejakej bakteriita vyssia viskozita? tym padom sa nemozu spermose pohybovat ako maju ..na to je napr. dobry NAC od swanson alebo u nas ACC long on riedi hlieny a tym padom by mohol aj tomuto pomoct ...aj baby si to kupuju na lepsi hlien a pomaha aj uhniezdeniu ...

swetyty
autor
9. jan 2016

@zibi tak dufam že to bude len zápal ktorý sa snáď prelieči 😒 ☹ 😉 ďakujem krásne

greys
9. jan 2016

@swetyty ahoj včera som ti písala, že máme len 5 % oplodnenia schopných spermií, veľmi zlý spg sme mali v júli.manželovi nasadil atb a bral l-karnitín, macu, vitamín C, omega 3-6-9 a dnes som si na teste našla // palice. 🙂 ani netuším kedy bola ovu, lebo tento mesiac som to po 2,5 roku vzdala s ovu testami a meraním BT. Nemôžem sa z toho šoku prebrať :D a verím, že aj zo zlým spg sa to dá 🙂 my sme verili, ivf sme zamietli a veľa sme sa modlili 🙂

swetyty
autor
9. jan 2016

@greys páánečkugratulujem!!! to je super! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 teším sa s tebou snáď aj my si raz najdeme // na teste 😉

zibi
9. jan 2016

@swetyty drzim palce.kludne napis keby si potrebovala radu, dost tak takymi vecami zaoberam, mam aj skupinu kde davam kade co ..a vela som precitala , od bab aj pocula ..videla cize stale sa da najst pricina a niekedy je to uz eln na vyssej moci ....cize taky je zivot 😉

zibi
9. jan 2016

@greys blahozelaaaam 😵

greys
9. jan 2016

@zibi
@swetyty ďakujem baby. zatiaľ to ešte predýchavam a snáď bude všetko ok🙂 držím vám prsty 🙂 a
@zibi ty si mi strašne veľa poradila ohľadne spg. môžeš si ho nájsť aj v skupine bojujeme so spg. a uvidíš aký bol katastrofálny 🙂

swetyty
autor
9. jan 2016

@zibi aku skupinu maš? určite ak nebudem(e) niečomu rozumieť ozvem sa.
@greys určite bude všetko OK ..už MUSÍ! 😉 🙂

zibi
9. jan 2016

@greys 😵 som rada, ze som aspon trochu pomohla 😉 drzte saaa , nech vsetko dobre dopadne 😵
@swetyty pridam ta ked chces, je tam vela o doplnkoch ale aj o spermiograme mam nejake clanky...

greys
9. jan 2016

ďakujem za sdrdiečko. veľmi ma potešilo 🙂 ešte sa stále klepem a spracovávam tú novinku :D baby nech to aj k vám príde čo najskôr .myslím na vás 🙂

swetyty
autor
9. jan 2016

@zibi jasne 😉

swetyty
autor
22. jún 2016

@nynyky ake antb vam nasadil? ake ste mali hodnoty?

nynyky
22. jún 2016

@swetyty už si nepamätám aké to boli antibiotiká.bral ich 2 mesiace a hodnoty si tiež nepamätám. Mal oligozoospermia a ešte daco

petajan
7. mar 2017

Ahojte, viete mi poradiť doktorovi treba volať večer po 21,00tej alebo písať sms? Lebo som volala sestričke, ale tá mi vedela dať termín iba na október a teraz je marec... ☹ že keď chcem prednostné vyšetrenie, tak mám volať doktorovi? Ďakujem Vám za odpovede

greys
7. mar 2017

@petajan volat.on dvihne

zibi
7. mar 2017

@petajan no treba volat on dvihne, mam stale kazal volat po 21 ..takze smelo

martinacb
25. nov 2020

zdravím kočky, viete mi poradiť ako sa dostat k MUDr. Hrivňákovi? Vyšetrenie u neho nám odporučila gynekologička, nakoľko problém má manžel. Máme aj výmenný lístok. problém je, že uz tri týždne sa neúspešne snažím dovolať, aby sme si dohodli termín. je možné aj vyšetrenie bez objednania? Skúšala som uz aj písať mail, nepomohlo. tak kedy mám teda volať? Cítam vyššie, že po 21hod. tak to som teda este neskúšala, ale akosi mi je to proti srsti, otravovať v takúto hodinu. Ale ak vám pán doktor takto radil volať, tak asi je to tak zaužívané?

zibi
25. nov 2020

@martinacb ano volaj tak 🙈🤪on dvihne skor vecer

martinacb
26. nov 2020

@zibi dakujem za odpoved. Včera som tak volala, máme uz aj termín budúci týždeň ;)

zibi
26. nov 2020

@martinacb super