Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mykóza a snažilkovanie

simicek77
24. sep 2012

S priatelom sa pokusame cerstvo o babenko,mesiac neberiem antikoncepciu,sex mame pravidelny lenze,nedokazem sa zbavit vag.mikozy ( ak mate nejaku radu aj na to budem vam vdacna 🙂 ),vzdy po dobrati tabletiek mi 3-4 dni na to prisla MS lenze tentokrat nic.Necitim sa nijak inak akurat obcas mam cudny pocit v podbruskuTest som mala negativny.Moze mi meskat z tej mikozy? :(

mabumi
24. sep 2012

@simicek77 moze ti meskat z vysadenia antikoncepcie. ja som potom nedostala asi 2 mesiace (potom po vyvolavacke), a tehu to nebolo ☹

simicek77
autor
24. sep 2012

☹ ☹ ☹ ☹ ked ja strasne chcem :( ked ma zataha v podbrusku vies ako mi bije srdce? :( Na kazdy ehotensky pozeram asi ako africania na vodu ☹

sisaha
24. sep 2012

@simicek77 pokusas sa iba prvy mesiac, co maju povedat tie, ktore sa snazia niekolko rokov? Ak mas mykozu, treba ist k lekarovi a nasadit riadnu liecbu

sissy27
24. sep 2012

@simicek77 mykózu rieš a lieč u gynekológa - isto odporučí preliečiť aj partnera, aj keď ten nemusí mať žiadne príznaky, a s tým otehotnením - čo si čakala, že v pondelok vysadíš tabletky a v utorok si tehotná? všetko má svoj čas, aj telo si potrebuje zvyknúť na zmenu...

wieruss
24. sep 2012

@simicek77 jasne, ze s tabletkami ti pride ms nacas ked to mas umelo udrziavane hormonami ... Mala si predtym nez si brala HAK pravidelny cyklus ? Treba pockat aspon 3 mesiace nez sa ti da telo dokopy. Snazilkovat pravdaze mozete 😉 a na mykozu su vyborne vyplachy Rosalginom a proti svrbeniu Saforelle krem a na obnovenie dobreho prostredia vnutri FeminellaVagi 😉

kika1111
24. sep 2012

@simicek77 kolko ti to mešká? mne meškal menzes 2 týždne - dovtedy som mala všetky testy negatívne...až po dvoch týždňoch som mala slabú čiaročku..a tá sa v priebehu dňa (keď už mi bolo aj zle) zosilňovala - robila som si v ten deň veľa testov. a ako prvé sa mi začali meniť prsia... ešte prv než mi bývalo zle

andulka82
24. sep 2012

@simicek77 jednoznačne po vysadení tabletiek treba chvíľku počať, ako ti tu písali aj ostatné baby, dokonca lekári odporúčajú vysadiť antikoncepciu pol roka pred tým ako chceš otehotnieť, aby sa ti zregenerovalo telo. Najprv treba poriadne vyliečiť mykozu a potom sa do toho len pustiť, lebo nie je dobré pre teba ani bábetko, keď hneď na začiatku berieš lieky. A ináč otehotnenie nie je také jednoduché môže to trvať aj mesiace, ale môže to byť aj hneď 😉

emma_932
24. sep 2012

@simicek77 mne sa na mykozu osvedcili antibiotika + dieta!!! ze si nedostala ms, je "normalne" po vysadeni HAK, ani ja som nedostala asi 2 mes. az po vyvolavacke. inak ja by som najprv vyliecila tu mykozu /trva to 5 - 10 dni/ a potom sup na snazilkovanie 🙂

simicek77
autor
24. sep 2012

Wieruss dakujem za typ 🙂 Dievcata ale na to kolko to trva inym zenam som sa neptyala,je to presne tak ako hovori andulka82 niektore maju stastie ine nie.Je vidiet ze nechapete co citim.Mala som canesten vaginalne tablety ale tie zo mna vychadzali rano skoro cele a nebojte o priatela sa staram ma lieciky 😉 DAkujem za rady

zankaj
24. sep 2012

Mojenko nebud smutna 🙂 My sme sa snazili 10 rokov 🙂 a konecne sa to podarilo cakame babatko. Nesmies to vzdat a hlavne bud v pohode a ziadny stres 🙂 urcite sa aj na vas uzmeje stasticko 🙂

sabina1975
24. sep 2012

ja som brala HAK 16 rokov v kuse a vo februari som ju vynechala a otehotnela som az v juli telo neoklames pri dvoch starsich synoch stacilo zatriast trenkami a bolo a teraz sa nedarilo

anjelicek26
24. sep 2012

Predovsetkym sa zbav mikozy, vaginalne tablety a ziaden cukor v strave, uz to velmi pomoze. Tazsie sa to bude preliecovat, ked by si uz bola tehotna.

simicek77
autor
24. sep 2012

Anjelicek o cukre pocujem prvykrat a zda sa mi to pri chudiatch buducivh mamiciek takmer nemoozne :D Termin u gynekologa mam 2.10 co je za chvilku tak to uz nejako vydrzim a dovtedy mozno pride aj MS 🙂 Zankaj moc si mi pomohla si velmi zlata 🙂

lentuska
25. sep 2012

Moj nazor je taky, ze ked mas mikozy, mala by si sa najskor preliecit az potom sa pokusat o babo. Pretoze, ked si nie je zdrava, mozes zo seba preniest nieco na babetko. Mam kamosku, co ma dlhodobe problemy s mykozou, uz jej nezaberaju ani antibiotika, nemoze jest sladke, pretoze hned je mykoza na svete. Poradila som jej jedno vysetrenie, ktore som absolvovala aj ja a tam jej zistili, (co ani doktor nezistil z krvi), ze ma chlamidie a este aj jej partner. Tieto potvorky jej robia sarapatu. Bola jej nasadena detoxikacia aj jej partnerovi, ktoru odporucam kazdemu pred pocatim! Ja som mala jedno mimomaternicove a tato doktorka, co robi tieto specialne vysetrenia mi povedala, ze keby som o babo neprisla, tak by sa narodilo uz minimalne s atopickym ekzemom nakolko som bola v hroznom stave, samy zapal , parazit a podobne. Teraz podstupujem detoxikaciu, idem dat na vysetrenie aj partnera a potom ked pripravime zdravu "podu", tak sa pokusime o dieta znova. Myslim,ze by si sa aj ty mala dat doporiadku aj s partnerom a potom toto riesit,..ved si predstav tiez telo po antikoncepcii, ta chemia v tvojom tele....potrebuje telo cas, aby sa z toho spamatalo! Ak by si chcela vediet o tomto vysetreni, tak mi napis a ja ti dam cislo na tu doktorku a mozete sa tam obaja objednat, vysetrenie je kompletneho tela a stoji 15€, co si myslim,ze stoji za to do seba investovat!

adulka1981
25. sep 2012

@zankaj a čo ti zabralo ak sa môžem opýtať??? Dík moc 😵

zankaj
25. sep 2012

@adulka1981 Netusim proste sa to podarilo :D ale bola som dost v strese predtym takze preto radim hlavne klud. Cim viac sa budes snazit tym to je horsie. Bezte na dovolenku len sami dvaja a urobte si krasny vecer plny pohody. Stres to je zabijak. Drzim ti palce strasne moc 🙂

simicek77
autor
3. nov 2012

Nie som v strese...keby ma ma trapit vsetko tak uz sa obesim 🙂 Som vesely clovek doma to je skvele s priatelom tiez 🙂 Pokusame sa uz tri mesiace a stale nic :/ obidvaja sme fajciary ale ja fajcim len rok a pol :/ on uz skoro 4roky bojim sa ze upozornenia na krabickach nas dobehli :( Sex mame trikrat do tyzna minimalne ale sex si uzivame nerobime to len kvoli tehotenstvu :( Uz tak velmi chcem :(( Baby dakujem za radu ste strasne zlate vsetky 🙂

24janette
23. jan 2014

dobry den,
som tehotna a mala som mykozy, dobrala som cipky a aj masticku a opat sa mi to vratilo, co mam robit? Mam aj vytok uz dlhodobo, tie cipky mi zabrali len na par dni.
Dakujem 🙂

lencika
30. apr 2014

ahoj ja som dlhodobo pouzivala kombinaciu tabletku a mast je to kombicko od canestenu bola som velmi spokojna ani som nic necitala a neskodilo mi to pocas tehotenstva, ale zistila som ze mi vadi strava sladkosti a bielkoviny vo vacsom mnozstve tak treba aj toto sledovat

katuskamala
1. máj 2014

Ahoj. Mala som rovnaky problem,ziadne lieky nepomahali a ak tak na 4dni.. neustale sa vracali. Doktor mi naaadil uz asi vsetko... a co pomohlo? Priiiiisna dieta ,ziaden cukor (ani v ovoci) a ziaden lepok. Za mesiac a pol som schudla 6kg tak uz som ako vychrtlina ale zdrava... momentalne cukor jem sem tam,lepok - nasadila som vsetko spat nejem iba pecivo a ked nemusim cestoviny si nenavarim... vyskusaj,odriekanie je tazke ale mozno mas aj celiakiu.. ak mas problemy s travenim..
inak mykoza nema vplyv na otehotnenie ani menstruaciu.. vobec

pe
5. máj 2014

ja tiez musim davat velky pozor na stravu, sladkosti a biele pecivo je u mna riziko... pomaha mi Canesten, ten sa moze pouzivat aj pocas tehotenstva, cize aj pocas snazilkovania, aby ste boli kludne, ak by sa medzicasom podarilo 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli